Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Azt hiszem...

Mit csináljak? Azt hiszem megőrülök.

Figyelt kérdés
16 éves lányom bejelentette, hogy terhes. Kb. fél éve jár a barátjával. Nem jártak bele az éjszakába, nem voltak nagy bulik. A fiú rendes családból származik, nagyon vallásosak. Ezért is bíztunk meg bennük. És most tessék. A férjem közölte, hogy hétfőn az első út a nőgyógyászatra vezet és el kell vetetni. Erre a lányom felhívta a barátját. Családostól állítottak be és közölték, hogy ez az ő gyerekük is és meg kell születnie. Könyörgöm: miből akar két 16 éves felnevelni egy gyereket. Elrontanák az egész életüket. A lányom jól tanul, bármi lehet belőle. Mindig mérnöknek készült, házakat akart tervezni. És most tessék. Nem tudom mit csináljak. A lányomat is megértem, de a férjemnek is igaza van. Soha nem csalódtam ekkorát. legszívesebben felpofoztam volna a lányom, bár még sosem ütöttem meg. Hogyan lehet ilyen felelőtlen?

2012. okt. 5. 22:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:
68%
Nézd, ha eldöntöttétek az abortuszt, akkor baromi gyorsan essen túl rajta a leányzó, nehogy a fiú családja bekavarjon... tudod, volt az a dávodi kislány is, akinek valami magzatvédő szervezet akarta kikényszeríteni a szülést. A lányom védelmében még a másik családnak azt is mondanám, hogy még gondolkoztok rajta ha van még 2-3 hét dönteni, aztán már csak a tényt jelenteném be és azt, hogy ha meglátom a kis hülyét a lányom közelében, akkor keresztre feszítem.
2012. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!