Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miitcsináljak? Ha ez igy...

Miitcsináljak? Ha ez igy folytatodik megőrülök.

Figyelt kérdés
Nem vagyunk vlmi gazdag család (söt..) épp h csak eltartjuk magunkat. Bátyám összeköltözöt a barátnőjével (akivel már töbször szakitott majd újra összejött) és 1x csak bejelentették h terhes lett. Gondolhatjátok..nem repdestem az örömtől föleg hogy tudtam bátyám állandoan váltogatja a munkáját és a csajszinak még munkája sincs....aztán mindig telefonáltak h kell nekik pénz..aztán meg bekövetkezett ami várható volt vissza költözik a bátyám de hozta a barátnőjét.... Na az elején teljesen rendbe volt a dolog de már majdnem 1hónapja itt vannak és mindennap megy a családibotrány miattuk meg már minden miatt. Föleg h drága kismama mindenkire féltékeny még a bátyám legjobb barátaira is, ahogy haza jön a munkából nem lehet 10perc szabad ideje mert jajj ő a szegény itthon ül egésznap és csak rá vár meg ne tudjuk meg neki milyen rossz hogy itt unatkozik egésznap blablabla.. Kb az ő szülei még nemis tudják mert fél elmondani. Na igen és ugye mindennap veszekednek, és én már a kezdetektöl fogva mondtam nekik nem kéne még az a gyerek, nagyon nem. Azt akarják h vlmi putris házba nöjjön fel?hogy majd mindenre amit megakar vetetni a gyerköc azt mondják h nincs rá pénzem?és helyete vesznek 2doboz cigit? Én annyira nem értem azokatt az embereket akik ebbe nem gondolnak bele. Attól hogy még nagyon fogják szeretni attól nem lesz neki csudi jó élete. És már aztse tudom h ezzel hova akartam kilyukadni csak azt tudom h ELEGEM VAN!!!

#veszekedés #családibotrány
2012. okt. 2. 00:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Ne irigykedj kiscsaj
2012. okt. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudk, de akármelyik szögböl nézem nem látom miért lehetnék rájuk féltékeny. Elmagyaráznád? Vagy ha arra gondolsz hogy van a bátyámnak barátnője akkor hozzá teszem nekemis van majdnem 2éve barátom.
2012. okt. 2. 00:45
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem(most lehet nagy hülyeséget mondok) a legjobb, ha minél hamarabb elköltözöl, amivel bizonyítod a szüleidnek, mennyire elviselhetetlenek a bátyádék, ezenkívül, hogy fiatalabb vagy és mégis külön tudsz költözni, el tudod tartani magad és ezután talán őket is kiteszik.

Más megoldást nagyon nem látok.

2012. okt. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Itt az a bökenő hogy 1év múlva leszek csak 18 és szintén csak 1év múlva fejezem be a sulit is, de tovább akarok tanulni(persze mellete szeretnék vlmi munkát találni) :S de ahogy lehett megyek mint a sicc, valószinüleg külföldre
2012. okt. 2. 01:15
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
Mert most te egy senki vgy otthon kuss a neved. A sógornő a kismama neki kell kedvezni és a pénz is rájuk megy el a szüleidtől egyértelmű. Irigyled hogy nekik már most lesz babájuk te meg sápitozhatsz 10 évig is hogy jajj nincs péneztek azért nincs baba míg a szüleid a kicsit támogatják így még ha szülnél is a tiednek már kevesebb jutna irigy vagy!!!
2012. okt. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudod máshol tölteni az időt, ahol nyugi van? Másnál aludni is néha... tényleg ilyen diliházban nem lehet meg a lelki nyugalmad.
2012. okt. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

elkoltozhetsz mar 17 evesen is alberletbe vagy akarhova, a kutya nem fog teged visszakenyszeriteni. csak akkor dolgozni is kene.

megis micsinalnal amugy? ra akarod beszelni oket az abortuszra?:D vagy mit? mostmar mindegy megvan a gyerek, elhiszem hogy a batyadek nem epp jo tarsasag de ahogy olvaslak szerintem te se vagy egy kellemes szemelyiseg.

2012. okt. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

7.+1


miért vagy ennyire elfoglalva a mások életével? ok, zavar a jelenlétük, a veszekedés, de ez nem indokolja ezt a kirohanást, ezt a lenézést és ezt az éles kritikát, már-már megvetést a tulajdon bátyáddal szemben. foglalkozz a saját életeddel, hidd el, neked is sokkal jobb lesz úgy

2012. okt. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
teljesen megértem a problémádat és tök igazad van,minek vállal olyan ember gyereket aki nem tudja eltartani főleg hogy mindennapos a veszekedés.egy dolgot tudsz tenni,beszélni velük hogy idáig nyugalomban éltetek és nem zűrzavarban,örüljön a kisasszony hogy befogadtátok és ne csinálja a p*csáját,örüljön neki hogy van hol laknia ,azt meg tudhatta hogy egész nap otthon kell lennie nem?Az én házamba biztos nem veszekedne meg nem emelné fel a hangját!!
2012. okt. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz velük mit csinálni.Esetleg ha a szüleiteknek lesz elegük belőle,akkor kipenderítik ezt a két léhűtőt az utcára,bár az is kétséges,mert ott a gyerek.Ő lesz szerintem a legnagyobb vesztese ennek az egésznek.Én sem értem,minek vállalnak olyanok gyereket,akiknek nincs elég pénzük eltartani.
2012. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!