Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miitcsináljak? Ha ez igy...

Miitcsináljak? Ha ez igy folytatodik megőrülök.

Figyelt kérdés
Nem vagyunk vlmi gazdag család (söt..) épp h csak eltartjuk magunkat. Bátyám összeköltözöt a barátnőjével (akivel már töbször szakitott majd újra összejött) és 1x csak bejelentették h terhes lett. Gondolhatjátok..nem repdestem az örömtől föleg hogy tudtam bátyám állandoan váltogatja a munkáját és a csajszinak még munkája sincs....aztán mindig telefonáltak h kell nekik pénz..aztán meg bekövetkezett ami várható volt vissza költözik a bátyám de hozta a barátnőjét.... Na az elején teljesen rendbe volt a dolog de már majdnem 1hónapja itt vannak és mindennap megy a családibotrány miattuk meg már minden miatt. Föleg h drága kismama mindenkire féltékeny még a bátyám legjobb barátaira is, ahogy haza jön a munkából nem lehet 10perc szabad ideje mert jajj ő a szegény itthon ül egésznap és csak rá vár meg ne tudjuk meg neki milyen rossz hogy itt unatkozik egésznap blablabla.. Kb az ő szülei még nemis tudják mert fél elmondani. Na igen és ugye mindennap veszekednek, és én már a kezdetektöl fogva mondtam nekik nem kéne még az a gyerek, nagyon nem. Azt akarják h vlmi putris házba nöjjön fel?hogy majd mindenre amit megakar vetetni a gyerköc azt mondják h nincs rá pénzem?és helyete vesznek 2doboz cigit? Én annyira nem értem azokatt az embereket akik ebbe nem gondolnak bele. Attól hogy még nagyon fogják szeretni attól nem lesz neki csudi jó élete. És már aztse tudom h ezzel hova akartam kilyukadni csak azt tudom h ELEGEM VAN!!!

#veszekedés #családibotrány
2012. okt. 2. 00:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igazad van,és jogos.Sajnos mindenképpen meg kell várnod,míg betöltöd a tizennyolcat.Addig meg valahogy próbálj erőt gyűjteni ehhez az egészhez,hogy elviselhesd.Sajnállak,de nem nagyon tudsz mit tenni egyelőre.
2012. okt. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tök jogosan van kiakadva. Lehet, h már így is szűkös a hely, a bátyjáék meg a szülők nyakára vállalnak babát. Oda, ahol már így is kevés jut. És az a kevés is elmegy majd a babára, mert neki nem lehet azt mondani, h nincs pénz tápszerre, pelenkára, bébiételre, stb. tudom, mert a tesóm is anyuék nyakára szült, mindenki megszenvedte és nálunk is minden nap állt a bál a pénz miatt (is). Gondolom a sógornő munkaára való hajlandóságát is ismeri, ha ennyire haragszik rá. Én is kiakadnék egy élősködőre. Nem irigy, csak nem ért egyet a döntésükkel, ha semmire, munka nélkül, saját lakás nélkül, mások jószívűségére alapozva családot alapítanak a tesójáék.
2012. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!