Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Azt hiszem megőrül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt hiszem megőrülök ha nem lehet újra az enyém.

Figyelt kérdés

Eldobtam magamtól az egyik legkedvesebb embert,akit nagyon szeretek... :(:( Tegnap szakítottam a barátommal félév után..:( a baj konkrétan az volt hogy 1 hete nem találkoztunk,és nem éreztem hogy fontos vagyok neki..:(tegnap átjött,elmondtam ezeket,neki közben sírtam és sírtam és végül kimondtam.. miután elment végigbőgtem a délutánt,este barátnőmék szülinapi party volt,ott probáltam volna jól érezni magam,de nem ment, azután meg végképp nem hogy ilyen sms-t küldött : Szia,igazából csak most érzem hogy mit is veszitettem hogy nélküled vagyok. köszönöm az elmúlt hónapokat,jóéjt milliópuszi

Azt hiszem megfogok őrülni, folyamatosan sírok azóta...

16/L


2009. okt. 27. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
így jár az aki nem gondolkodik mielőtt szakít... megkellett volna beszélnetek a dolgot. Most sírj nyugodtan... eljátszottad a dolgot. nem tudsz mit tenni, mehetsz mondani neki hogy "bocs hogy szakítottam, hibáztam, kezdjük újra", de az már nem lenne az igazi ha visszajönne. Egyfolytában attól félne mikor szakítasz vele újra. Ilyesmivel nem jó játszadozni kicsilány! 23F
2009. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ember... Írj Neki. Kib*szottul felesleges volt akkor a szakítás.
2009. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nők olyan hülyén tudnak értékelni dolgokat, és akkor mi van ha egy hete nem találoztatok? Az én barátnőm azt vágta tegnap a fejemhez, hogy "hivatalosan" viselkedtem vele a hétvégén, ekkora baromságot, nem is értem...
2009. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még menthető, az sms-éből úgy tűnik még nagyon is szeret téged. Beszélj vele, mondd el neki, hogy mit érzel, és hogy milyen egy meggondolatlan kis liba voltál(bocsi), és hogy most jöttél rá mennyire szereted, mert borzasztó nélküle, stb...

Szurkolok nektek:)

2009. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Írj neki, hívd fel, mert nagyon szeret Téged, és a leírtak alapján Te is őt. Jöjjetek újra össze! Sok sikert :)
2009. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha te szakítottál, könnyen lehet, hogy ő is vágyik még utánad (én miután szakítottam a barátommal, vagy fél évig képtelen voltam levakarni magamról).

Szerintem írj neki, vagy hívd fel, és mondd meg, hogy mégis újra akarod kezdeni az egészet!

2009. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat,én is nagyon remélem hogy sikerül
2009. okt. 27. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!