Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a drága...

Mit gondoltok erről a drága édesanyáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 16 éves lány anyukája vagyok. A lányomnak 3 éve volt barátja, 1 hónapja szakítottak. A fiú szülei eléggé konzervatívak, ellentétben velem.

A fiatalok most újból összejöttek. A fiú most 18,5 éves, még a szüleivel lakik de már jár dolgozni , majd a suli mellett is fog.

Mivel egy város elválasztja a fiatalokat, felhoztam a fiú szüleinek hogy mi lenne ha július végéig átköltözne a fiúcskájuk, mert utána egy hónapot a lányom külföldön lesz, és a munkahelye is közelebb van hozzánk, reggel innen járhatna,vagy akár el is vinném. A drága mami teljesen kiakadt, hogy az ő fiának külön kell főzni, és az milyen bonyodalmas lenne áthurcolni neki az ebédet amit ő főz, és hogy a kisfia még soha nem lakott máshol, és hogy jajj ő még nem szeretne nagymami lenni. Viccelődtem vele, hogy én már nagyon szeretnék, de nem vette a lapot :-D :-(

Amúgy azt hozzátenném, hogy munka után a fia mindig nálunk van, és én mindig vagy olyat főzök amit ő is kedvel, vagy neki főzök külön. De jó kifogások..

Abban egyeztünk meg, hogy ma estig megbeszélik a férjével a kisgyermekük sorsát.

Mit gondoltok? :-)


2012. júl. 9. 12:58
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/158 anonim ***** válasza:
77%
Magadból indulsz ki, de nem árt egy kis empátiával mások helyzetébe is belegondolni.
2012. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/158 Shaddark ***** válasza:
70%

"Na látod...így válaszol szerinted egy negyven éves úr...... Igaz majdnem az apám lehetnél, de messze nem éred el az apa szintet..."


Ha szépen megkérlek, kisegítenél azzal hogy leírod a papád hogyan válaszolna a te még nem vagy férfi megállapításodra?

Érdekelne, tényleg...

2012. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/158 Shaddark ***** válasza:
15%

"Magadból indulsz ki, de nem árt egy kis empátiával mások helyzetébe is belegondolni."

Igen, igazad van teljesen.

Körülöttem mindenki felszabadult és vidám szokott lenni, mindig őszintén beszélünk mindenről.

ha valakinek nem tetszik valami megmondja, így nincs rejtett sérelem meg feszengés.

Akik fancsali pofával mászkálnak egész nap, és a szomszéd új autóját nézik meg tervezgetik mikor és hogyan körözzék le azokat elkerülöm.

Ezért a "zord arcú" emberek világa néha kissé érthetelen számomra.

2012. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/158 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Ne haragudjatok hogy idáig nem voltam itt , csak épp a lányommal beszélgettem , amit sok mindenki más nem tesz meg azzal az indokkal hogy nincs ideje. :-))

Arról , hogy a szülei mit gondolnak a lányomról azt csak ők tudják! 15,5 évesen feküdt le a fiúval. Ha azt gondolják, hogy 13 évesen, hát hajrá, gondolják :-)

CSAK MI MEG TUDJUK. A fiú mindent nekünk mond el , volt már hogy éjszaka rámcsörgött hogy nem-e jöhetne át a nappalinkba aludni mert otthon nagyon kiakasztották őt. Nem 1x már sirt is az idegességtől.

Igen, gúnyoltam a mamát az irásommal , de szerintem jobb mintha mást irtam volna róla.

ez a 20 éjszaka nem azt jelenti hogy a fiú mondjuk egy héten 2-3 este nem fog elmenni a barátjaival sörözni vagy éjszakai strandolni stb..

Mint ahogy az én lányom is el fog menni pl strandra a barátnőjével ( már előre megbeszélték még ez előtt)

Most hirtelen ennyi jutott az eszembe

2012. júl. 9. 15:17
 95/158 anonim ***** válasza:
89%

"Körülöttem mindenki felszabadult és vidám szokott lenni, mindig őszintén beszélünk mindenről.

ha valakinek nem tetszik valami megmondja, így nincs rejtett sérelem meg feszengés.

Akik fancsali pofával mászkálnak egész nap, és a szomszéd új autóját nézik meg tervezgetik mikor és hogyan körözzék le azokat elkerülöm.

Ezért a "zord arcú" emberek világa néha kissé érthetelen számomra."


Te jó ég, miről beszélsz? Nem tudod értelmezni, amit írok?


Lehet, hogy szerinted buli az élet, de minimális intelligencia és empátia elég ahhoz, hogy felfogd, hogy nem mindenki látja úgy a világot, mint te.


Lehet, hogy a fiú menne, de nem akarja megsérteni az anyukáját, nem akar mások nyakán lógni, a terhükre lenni.


Lehet, hogy nem menne, mert nem bírja az "anyóst", vagy ő olyan gyerek, aki nem tud ilyen helyzetben lazítani.


Ezt jelenti, amit írtam, te meg jössz a szomszéd kocsijával.

2012. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/158 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy.....:D
2012. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/158 anonim ***** válasza:
88%

Most ne haragudjatok legyek prűd nekem ez nem gúny.....de komolyan normális hogy egy 13 éves lány járni kezd egy fiúval?

És tényleg normális hogy 15 évesen (na jó 16) már nem szűz??


Nem vagyok öreg de 13 évesen még játszottam de tényleg és eszembe se jutott valakivel járni...és normális hosszú kapcsolatom van.....

De ha tényleg ez a normális és elfogadott sőt ahogy néhány embertől érzem elvárt akkor én esküszöm nem szülök nekem ez nem kell.....

2012. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/158 Shaddark ***** válasza:
34%

Sehogy?

Ezek szerint az az igazi férfi aki megy az utcán, szembeköpik mert csak, de ő mint aki észre se veszi megy tovább...

Hát, az én fogalmaim szerint ez pont nem az.

2012. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/158 anonim ***** válasza:
80%
:D :D :D most már tudom miért vidám mindenki körülötted :D
2012. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/158 anonim ***** válasza:
17%

Úúúúristen! Közel 90 hoztzászólás!


Komolyan ennyi szabadidőtők van? Irigyellek titeket!

2012. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!