Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a drága...

Mit gondoltok erről a drága édesanyáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 16 éves lány anyukája vagyok. A lányomnak 3 éve volt barátja, 1 hónapja szakítottak. A fiú szülei eléggé konzervatívak, ellentétben velem.

A fiatalok most újból összejöttek. A fiú most 18,5 éves, még a szüleivel lakik de már jár dolgozni , majd a suli mellett is fog.

Mivel egy város elválasztja a fiatalokat, felhoztam a fiú szüleinek hogy mi lenne ha július végéig átköltözne a fiúcskájuk, mert utána egy hónapot a lányom külföldön lesz, és a munkahelye is közelebb van hozzánk, reggel innen járhatna,vagy akár el is vinném. A drága mami teljesen kiakadt, hogy az ő fiának külön kell főzni, és az milyen bonyodalmas lenne áthurcolni neki az ebédet amit ő főz, és hogy a kisfia még soha nem lakott máshol, és hogy jajj ő még nem szeretne nagymami lenni. Viccelődtem vele, hogy én már nagyon szeretnék, de nem vette a lapot :-D :-(

Amúgy azt hozzátenném, hogy munka után a fia mindig nálunk van, és én mindig vagy olyat főzök amit ő is kedvel, vagy neki főzök külön. De jó kifogások..

Abban egyeztünk meg, hogy ma estig megbeszélik a férjével a kisgyermekük sorsát.

Mit gondoltok? :-)


2012. júl. 9. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/158 anonim ***** válasza:
69%
Fél, hogy elviszed az egyetlen kicsi fiát, hogy magatokhoz akarod őt láncolni.
2012. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/158 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, hogy mit gondoljak :)

Szerintem a te hozzáállásod jó, az ő hozzáállásuk pedig valóban konzervatív. Attól, hogy együtt vannak, még nem lesz "nagymami". Emellett lakva ismeri meg az ember a másikat :)

Szóval én melletted állok!

2012. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/158 anonim ***** válasza:
91%
Én azt gondolom hogy az ő dolguk, mindenki úgy neveli a gyereket ahogy akarja. Te így ő úgy!
2012. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/158 anonim ***** válasza:
57%
Az a drága édesanya egy burokban neveli a gyerekét. Egy majdnem felnőtt ember csak azt tudja megenni amit az anyja főz? :D Nem tudom miért ringatja magát ebbe a hitbe. Viszont a te lányodat biztos sokan irigylik, nem mindenkinek van ilyen normális anyukája. :) 22/L
2012. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/158 anonim ***** válasza:
61%
Ha a fiú ezt meg hagyja, ahhoz csak gratulálni tudok. Anyuci pici fia, aki csak az anyja szoknyája mellett ülhet örök életán át...
2012. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/158 anonim ***** válasza:
65%

Én nem tartom konzervatívnak a másik családot. Szerintem ez a normális hozzáállás.


Persze ez a főzési mizériát nem kicsit túlozta el a mama.

2012. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/158 anonim ***** válasza:
71%

Jujj!

Valahogy ez a fajta viselkedés mindig inkább a fiús anyákra jellemző. Hát igen, a fiúkat jobban kell félteni :-)


Erőszakkal biztos nem veheted el a fiacskáját tőle. Végül is a fiú dönt, nem? Elvégre már 18,5 éves, vagyis nagykorú.


Hozzáteszem, hogy én egy lányos anya vagyok nagyon pici gyerekkel. Nem tudom, én hogy fogok reagálni, ha el akar majd menni. De ez azért már túlzás, hogy neki a mami külön főz. Miért, lisztérzékeny?

2012. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/158 anonim ***** válasza:
78%

Hülye a nő az biztos.

Te jól állsz a dologhoz, egyet kivéve. Nem kéne külön főznöd a srácnak neked is. Mert azt fogja képzelni, hogy az normális hogy egy másik ember külön főz neki. Az ilyen ember nagyon önző lesz általában, aminek elsősorban a lányod fogja meginni a levét. Szokja csak meg a srác, hogy ő csak egy a sok ember közül, aki kap abból amit a többiek is esznek, ha már ő maga képtelen elkészíteni a kajáját magának, mert egy felnőttől már ez elvárható (igen, férfitól, fiútól is).

2012. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/158 anonim ***** válasza:
67%

Két huszonéves fiatal nagyon konzervatív édesanyjaként egyáltalán nem vagyok híve az ilyenfajta összeköltözéseknek, főleg ilyen fiatalon nem. Leírásod alapján lányod 13, a fiú alig 16 éves volt mikor "összejöttek". Mégis hogyan gondolod a jövőt?

Jó lenne a fiú keresete, vagy már eleged van a lányodból, vagy miért akarsz a nyakadra venni még egy alig felnőttet, vagy inkább nagy gyereket?

2012. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/158 anonim ***** válasza:
85%

Eszembe nem jutna a 16éves lányomat összecucoltatni egy fiúval.

Nem vagyok konzervativ szülő de ez nekem kicsit meredek.

2012. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!