Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a drága...

Mit gondoltok erről a drága édesanyáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 16 éves lány anyukája vagyok. A lányomnak 3 éve volt barátja, 1 hónapja szakítottak. A fiú szülei eléggé konzervatívak, ellentétben velem.

A fiatalok most újból összejöttek. A fiú most 18,5 éves, még a szüleivel lakik de már jár dolgozni , majd a suli mellett is fog.

Mivel egy város elválasztja a fiatalokat, felhoztam a fiú szüleinek hogy mi lenne ha július végéig átköltözne a fiúcskájuk, mert utána egy hónapot a lányom külföldön lesz, és a munkahelye is közelebb van hozzánk, reggel innen járhatna,vagy akár el is vinném. A drága mami teljesen kiakadt, hogy az ő fiának külön kell főzni, és az milyen bonyodalmas lenne áthurcolni neki az ebédet amit ő főz, és hogy a kisfia még soha nem lakott máshol, és hogy jajj ő még nem szeretne nagymami lenni. Viccelődtem vele, hogy én már nagyon szeretnék, de nem vette a lapot :-D :-(

Amúgy azt hozzátenném, hogy munka után a fia mindig nálunk van, és én mindig vagy olyat főzök amit ő is kedvel, vagy neki főzök külön. De jó kifogások..

Abban egyeztünk meg, hogy ma estig megbeszélik a férjével a kisgyermekük sorsát.

Mit gondoltok? :-)


2012. júl. 9. 12:58
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/158 anonim ***** válasza:
78%
ez már csak a szórakozás része :D
2012. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/158 anonim ***** válasza:
71%

Vannak barátnőid a nagylányodon kívül?

Komolyan kérdezem.

2012. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/158 A kérdező kommentje:

Van egy barátnőm de sajnos elköltözött és csak havonta 1x jön át hozzánk. :-(

Komolyan válaszoltam.

2012. júl. 10. 17:14
 154/158 anonim ***** válasza:
28%

Még hogy nem rosszindulatúak az emberek?

Folyamatosan foglalkoztok a kérdezővel, s ide írogattok, hogy belekössetek. S pont ti veritek a melletek, hogy bezzeg ti milyenek vagytok.


Kérdező!Ne vedd komolyan az ilyen hozzászólásokat. Általában azért ilyenek az emberek, mert nincsenek magukkal megelégedve, s könnyebb mással foglalkozni, így kompenzálják a saját életük hiányosságait.

2012. júl. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/158 A kérdező kommentje:
Meg sem merem köszönni a válaszod, nehogy baj legyen ! :-)
2012. júl. 10. 19:56
 156/158 anonim ***** válasza:
63%

Ez nem rosszindulat! Csak teszt!

reagálok, ő visszaír!

És csak akkor marad abba, ha én abbahagyom! :)

Vicces egy anyukától! :D

2012. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/158 anonim ***** válasza:
70%
Bárcsak az én drága Édesanyámnak lenne ennyi ideje, hogy folyton ide irogathatna..
2012. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/158 anonim ***** válasza:
15%
Nálunk fordított a helyzet a "leendő nászasszonyom" tolja teljes erőből a 32 éves fiát, a 20 éves még egyetemista lányom felé ill. jópofizik folyamatosan. Soha senki ne tudja meg mit érzek, és milyen szánalmas az egész.
2012. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!