Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a drága...

Mit gondoltok erről a drága édesanyáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 16 éves lány anyukája vagyok. A lányomnak 3 éve volt barátja, 1 hónapja szakítottak. A fiú szülei eléggé konzervatívak, ellentétben velem.

A fiatalok most újból összejöttek. A fiú most 18,5 éves, még a szüleivel lakik de már jár dolgozni , majd a suli mellett is fog.

Mivel egy város elválasztja a fiatalokat, felhoztam a fiú szüleinek hogy mi lenne ha július végéig átköltözne a fiúcskájuk, mert utána egy hónapot a lányom külföldön lesz, és a munkahelye is közelebb van hozzánk, reggel innen járhatna,vagy akár el is vinném. A drága mami teljesen kiakadt, hogy az ő fiának külön kell főzni, és az milyen bonyodalmas lenne áthurcolni neki az ebédet amit ő főz, és hogy a kisfia még soha nem lakott máshol, és hogy jajj ő még nem szeretne nagymami lenni. Viccelődtem vele, hogy én már nagyon szeretnék, de nem vette a lapot :-D :-(

Amúgy azt hozzátenném, hogy munka után a fia mindig nálunk van, és én mindig vagy olyat főzök amit ő is kedvel, vagy neki főzök külön. De jó kifogások..

Abban egyeztünk meg, hogy ma estig megbeszélik a férjével a kisgyermekük sorsát.

Mit gondoltok? :-)


2012. júl. 9. 12:58
 141/158 anonim ***** válasza:
61%
Hahaha! Nikike jó mesemondó! Andersen bácsi elbújhat!
2012. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/158 anonim ***** válasza:
64%
Hát nem tudom mi van manapság a levegőben de pl az én anyukám húzott meg határokat, nem engedett el mindenhová, és voltak szabályok, de én mégsem hazudtam neki, és ettől függetlenül volt ideje beszélgetni és és ez mellett megtanította mi az ERKÖLCS, a jó és a rossz,....sokkal jobb "nevelési" módszernek tartom ezt mint a tiédet szóval nem tudom mire vered a melled....neked is lesz egy élkényésztett lányod aki felnőttként ha szabályokba botlik összerogy.....
2012. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/158 anonim ***** válasza:
70%
Tenyérbemászó a stílusod. Olyan lehetsz, aki folyton jófej akar lenni, a gyerekén lóg, erőlteti a jókedvet, és belemászik az ember képébe.
2012. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/158 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:-)
2012. júl. 10. 16:39
 145/158 anonim ***** válasza:
82%

remélem egy hónap múlva nem fogsz arról kérdést kiírni, hogy terhes lett a 16 éves lányod, mit tegyél?

Ha már ilyen lazán tolod itt! :)

2012. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/158 A kérdező kommentje:

Szed gyógyszert, ha ennyire kíváncsi vagy!

De ha a gyógyszer mellett mégis teherbe esne én akkor is mellette állnék, bárhogyan dönt is.

2012. júl. 10. 16:56
 147/158 anonim ***** válasza:
81%

:)

nem vagyok rá kíváncsi...

De szerintem menj gyertyát tartani nekik, mert lehet a fiú sötétbe nem tud betalálni, és elkélne a segítséged! :D

2012. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/158 A kérdező kommentje:
Ügyes nagyfiú ő , nekem máshol van dolgom :-)
2012. júl. 10. 16:59
 149/158 anonim ***** válasza:
75%
Mehetnél már akkor a dolgodra :)
2012. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/158 A kérdező kommentje:
Ez az én kérdésem, te kommentálod folyton :-))
2012. júl. 10. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!