Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a drága...

Mit gondoltok erről a drága édesanyáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 16 éves lány anyukája vagyok. A lányomnak 3 éve volt barátja, 1 hónapja szakítottak. A fiú szülei eléggé konzervatívak, ellentétben velem.

A fiatalok most újból összejöttek. A fiú most 18,5 éves, még a szüleivel lakik de már jár dolgozni , majd a suli mellett is fog.

Mivel egy város elválasztja a fiatalokat, felhoztam a fiú szüleinek hogy mi lenne ha július végéig átköltözne a fiúcskájuk, mert utána egy hónapot a lányom külföldön lesz, és a munkahelye is közelebb van hozzánk, reggel innen járhatna,vagy akár el is vinném. A drága mami teljesen kiakadt, hogy az ő fiának külön kell főzni, és az milyen bonyodalmas lenne áthurcolni neki az ebédet amit ő főz, és hogy a kisfia még soha nem lakott máshol, és hogy jajj ő még nem szeretne nagymami lenni. Viccelődtem vele, hogy én már nagyon szeretnék, de nem vette a lapot :-D :-(

Amúgy azt hozzátenném, hogy munka után a fia mindig nálunk van, és én mindig vagy olyat főzök amit ő is kedvel, vagy neki főzök külön. De jó kifogások..

Abban egyeztünk meg, hogy ma estig megbeszélik a férjével a kisgyermekük sorsát.

Mit gondoltok? :-)


2012. júl. 9. 12:58
 131/158 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:-)

Ma este átjöttek, elmondták hogy a lányommal semmi bajuk nincs igazából, csak nem tudták feldolgozni hogy szakítottak és most újra összejöttek , - náluk ilyen nincs.

Elmondta a mama hogy sajnálja hogy kifogásokat keresett, csak félt hogy a fia elmegy tőle és akkor senkije sem marad,mert a férjével már nem igazán tündérmese a kapcsolatuk.

Mondtam neki hogy minden nap haza fogom küldeni a fiát, nem kell idehoznia semmi cuccot, hadd legyen otthon is.

Szegény anyuka amikor bementünk a konyhámba kivenni a sütit egyszer csak a vállamra borult és elkezdett sírni.Mondtam neki hogy szerintem nem az a legjobb dolog hogy a gyerekén vezeti le ezt, hogy magához láncolja őt. Muszáj beszélnie a férjével.

Kérlek, nem tudom hányadik kommentáló, amég én sem írok a te gyermekedről semmit addig kérlek te se tedd, főleg ne a kislányomra akiről itt szó sem volt!

Miért is lennék én rib.nc? Tisztában vagy a szó jelentésével?

2012. júl. 9. 23:40
 132/158 anonim ***** válasza:
19%
Na tudod kit fárasszál, biztos átment és azt mondta, hogy fél az egyedülléttől, mert nem jó a férjével a kapcsolata. Na ez nagyon életszagú.
2012. júl. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/158 anonim ***** válasza:
57%
hm..
2012. júl. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/158 anonim ***** válasza:
74%

Te kérdező, valami azért baromira nem stimmel a sztoriban. Egyszer azt írod, hogy elválasztja őket egy városnyi távolság, máskor meg azt, hogy éjjel sírva odatelefonál a fiú, hogy átmehetne-e hozzátok, mert otthon balhé van.


Ne etess már engem azzal, hogy nekiindul az éjszakának egy olyan típusú pasi, aki előre megmondja, hogy a szülei nem fognak örülni az ötletednek és nem ő kérdezi meg, hogy mehet-e hozzátok 20 napra, hanem neked kell felhívni az anyját...

Mellesleg ha éjszaka mégis ilyen prímán tud közlekedni a srác, akkor meg miért választaná el őket egy város?

2012. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/158 A kérdező kommentje:

A férjem átugrott érte éjszaka.

Köszönöm de már rendeződtek a dolgok, mint ahogy írtam is !!

Kár volt ide feltenni egy kérdést :-)

2012. júl. 10. 10:45
 136/158 anonim ***** válasza:
66%
Miért van az, hogy aki nem olyan választ kap, amit hallani szeretne, az egyből azzal jön, hogy kár volt ide feltenni a kérdést? Ha az összes válasz téged helyeselt volna, akkor érdemes lett volna?
2012. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/158 anonim ***** válasza:
87%
Ha ez a történet valóban így történt, akkor itt mindenki lelki beteg. A fiú, a mamája, a kérdező is. A lányról nem tudok nyilatkozni. Az egész kompánia kézen fogva elmehetne egy jó pszichológushoz.
2012. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/158 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező!Örülök, hogy megoldódott a helyzet, s sikerült dűlőre jutni.


Nem értem némelyik válaszolót, annyira süt belőlük a rosszindulat, s észre se veszik magukon. Lehet itt mentegetőzni, hogy ez nem az stb, de az. Ez a tipikus magyar hozzáállás, amit egyre több helyen tapasztalatok meg.Az irigység, az önsajnáltatás, "ha nekem nem jó, másnak se legyen".

2012. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/158 anonim ***** válasza:
58%

"ha nekem nem jó, másnak se legyen".


Igaz, ez sok helyen jellemző, de még egyszer elolvastam a kérdést, és nem tudom, mit kell irigyelni. Ez egy családi helyzet, amiről emberek elmondták a véleményüket.

2012. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/158 anonim ***** válasza:
69%

Csak a kommentjaidat olvastam el!

áruld már el nekem, miért kell a másik anyát ennyire lenyomni? És miért kell veregetni a saját melledet, hogy te bizony milyen f.sza anya vagy?

Oké szép, hogy a lányod mellett állsz, de azért ne te vidd bele a hülyeségbe!

Ez a beszólás is, hogy " nem értél rá, mert beszélgettél a lányoddal, amire sokaknak nincs idejük..." - tipikus "jó fej vagyok" prezentálás! Azt, hogy jó fej vagy-e nem te döntöd el, hanem a környezeted!


"Abban egyeztünk meg, hogy ma estig megbeszélik a férjével a kisgyermekük sorsát. " >>> 18 éves és te le "kisgyerekezed"


És ha már itt tartunk, ha nekem mondaná az az anyuka ilyet, akinek a lányával a fiam jár, hogy ő már örülne unokának, hát engem tuti leverne a víz...én is örülnék, de ne 18 évesen csináljon fel véletlenül valakit...


Hagyd békén a másik anuykát! és szállj ki a lányod életéből! Ne te akard helyette élni! Örülj, hogy elmond mindent(már ha igazat mond) és reménykedj, hogy megvan a magához való esze!

2012. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!