Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem anyukája meghalt...

Férjem anyukája meghalt Dec-4-én. Húga aki 18éves oda költözött hozzánk. Van neki egy igen tehetős barátja.6hetes terhes vagyok. Most nincs gyerek szoba. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Jah és hozzá teszem, a húga semmit nem csinál itthon. A férjem elkényezteti mert,hogy meghalt az anya apja meg nem foglalkozik vele. Én meg nem vagyok hajlandó a ruhájukat mosni. Nem vagyok vele rosszba csak úgy gondolom,ha van barátja meg fog gátlót szed akkor mer van olyan felnőtt,hogy a ruháid ki mossa. A férjem meg azt mondta, hogy nekünk kell gondoskodni róla,de ez a ruha kimosás szerintem nem erről szól. Jah és még karácsonykor meg azt mondta,hogy a húgának több dolgot akar venni nem volt elég az egy papucs mert hogy érezze hogy szeresük. Ez nekem magas ti mit gondoltok erről?
2012. jan. 24. 13:29
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/173 anonim ***** válasza:
66%

kérdető,agyilag nem vagy több a lánynál pedig 10év van köztetek.

Ha neked meghalna anyukád,ezek szerint él,és baromira nem tudod milyen az ha valakinek 18évesen meghal.

Fogalmad sincs a gyászról sem ezek szerint,olvasgass kicsit utánna miért viselkedik igy a lány.

2012. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/173 anonim ***** válasza:
77%

Persze, semmi egyéb baja nincs, csak féltékeny a lányra.


Azt pedig szerintem mindenki tudja, hogy a gyászt nem egyformán dolgozzuk fel, de ettől még az érzéseink ugyanazok.

2012. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/173 anonim ***** válasza:
29%

tökigazad van, először a férjed tedd helyre, h nem cseléd vagy, sem az övé sem a családjáé, ha annyira zavarja a húga szennyese akkor mossa ő, ne te.


Szőrnyű a gyász, gyászoltam már én is, nem is egyszer, de az élet megy tovább.


És igen a trolloknak abban igazuk van, hogy aféjed a családja, DE! a férjed már alapított egy másik családot veled és leendő gyermekeddel. Azért mert az egyiknél gond van, a másikat nem kéne "lesz*rnia"

2012. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/173 anonim ***** válasza:
78%

Bocs, de baromi érzéketlen vagy!!! "mert hogy érezze hogy szeressük" SzereTJük! Pfff...


Mi neked a magas abban, hogy elvesztették az Édesanyjukat és a Férjed támogatni szeretné a TESTVÉRÉT???


Jajj, de nem bírom az önző és érzéketlen embereket:/

2012. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/173 anonim ***** válasza:
39%

mutassátok már meg nekem, hogy HOL VAN AZ LEÍRVA, HOGY A KÉRDEZŐ KI AKARJA DOBNI A LÁNYT????????

ilyenről szó se volt, ti meg itt osztjátok!

csak annyi a problémája, hogy rendetlen, és nem végez semmi házimunkát!

és miért is ne kéne neki? ott lakik, etetik, mindegy, hogy saját gyerek, a férj húga, vagy a kiskutya füle, ha egyszer ott lakik, mi a jó égért ne kéne neki részt vállalni a házimunkából?? minden 18 éves tanul, nem hiszem, hogy ez kifogás. és hmm, meghalt az anyja... ami nyilván szar, de ne mondjátok már, hogy attól nehezebb lesz neki a gyászfolyamat, ha napi egyszer elmosogat! röhej!

2012. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/173 anonim ***** válasza:
44%
ezek szerint egy terhes feleséget nem kell támogatni ?
2012. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/173 anonim ***** válasza:
92%

Mit kéne rajta támogatni?

Már elnézést, de a terhesség és a gyász rohadtul nem összehasonlítható.


A kérdező pedig fizikailag sem lehet annyira tropa, nem 38 hetes, hogy alig tudjon aludni a hasától, hanem 6, éppen észlelték a terhességet.

2012. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/173 anonim ***** válasza:
80%

"Most nincs gyerek szoba. Ti mit tennétek a helyembe?"


Nem sugallja ez egy icipicit sem, hogy csak a helyet foglalj a lány és szívesen megszabadulna tőle..?!

2012. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/173 anonim ***** válasza:
83%
Basszus, nem fér a fejembe. A terhesség többnyire egy pozitívan megélt dolog, ami boldogsággal tölti el az embert, szerencsétlen kislány pedig elveszítette az édesanyját. Két teljesen más dologról van szó! Aki pedig rossz helyzetben van, az a kislány, őt érte negatív dolog.
2012. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/173 A kérdező kommentje:
ezzel van a baj igen hogy a férjem túlzásba viszi a babusgatást. én meg értem hogy meg halt az anya de könyörgöm attól még meg tovább a világ. Meg hát nem úgy viselkedik akinek meghalt volna valakije. Nem is törödött az anyával mirok már beteg volt soha nem volt otthon vele úgy kellet neki telefonálni hogy menjen már haza hozzá mert hiányolja. nem foglalkozott vele akkor sem mikor már tudtam hogy rákos akkor sem volt vele több időt.
2012. jan. 24. 14:59
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!