Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem anyukája meghalt...

Férjem anyukája meghalt Dec-4-én. Húga aki 18éves oda költözött hozzánk. Van neki egy igen tehetős barátja.6hetes terhes vagyok. Most nincs gyerek szoba. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Jah és hozzá teszem, a húga semmit nem csinál itthon. A férjem elkényezteti mert,hogy meghalt az anya apja meg nem foglalkozik vele. Én meg nem vagyok hajlandó a ruhájukat mosni. Nem vagyok vele rosszba csak úgy gondolom,ha van barátja meg fog gátlót szed akkor mer van olyan felnőtt,hogy a ruháid ki mossa. A férjem meg azt mondta, hogy nekünk kell gondoskodni róla,de ez a ruha kimosás szerintem nem erről szól. Jah és még karácsonykor meg azt mondta,hogy a húgának több dolgot akar venni nem volt elég az egy papucs mert hogy érezze hogy szeresük. Ez nekem magas ti mit gondoltok erről?
2012. jan. 24. 13:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/173 A kérdező kommentje:
ezzel nincs is gond mert mondtam neki hogy ne izguljon ezen hogy a baba szoba. majd lesz valahogy van még 9honap. de az zavar hogy a férjem nekem mondja hogy mossak rá.
2012. jan. 24. 14:04
 32/173 anonim ***** válasza:
65%

Ácsi, akkor viszont a gond nem a lánnyal, hanem a férjeddel van!

Beszéld meg vele! De emiatt ne a lányra légy már ilyen dühös!

2012. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/173 anonim ***** válasza:
89%

Jah és hozzá teszem, a húga semmit nem csinál itthon


Kértem igen de soha nincs itthon egy héten 2napot ha itt alszanak.


Ezt a két mondatot te irtad,nem üti egy kicsit egyik a másikat?Ha nincs otthon akkor mégis mit csinálna?


Mondtad már neki igy....Léci dobd már be a ruhákat a gépbe?

2012. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/173 anonim ***** válasza:
76%
Kinek a házában éltek?
2012. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/173 anonim ***** válasza:
67%
te vezeted a háztartást, kiosztod mindenkinek a feladatát és probléma volt-nincs... a férjedet meg világosítsd fel, h nem vagy mosónő. hordja ki a holmiját a szennyesbe és ha már a mosógép mellett áll, akkor be is indíthatja...
2012. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/173 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező! Látszik, hogy fogalmad sincs a gyászról, szerencsétlen lány agya éppen blokkol, magában tagadja, hogy meghalt az édesanyja. Megy mindenfele, pörög, soha nem áll meg és ez azért van, hogy ne legyen még egy fél perce se, hogy erre gondoljon, mert akkor összeszakadna. Tudom miről beszélek, én nagymamámat veszítettem el nemrég. Az, hogy ő az édesanyja halála után 3 nappal már tudott nevetni, az ezért volt.

Ki fog jönni belőle, akkor pedig igencsak elkel neki majd a támogatás, mert sokkal jobban össze fog szakadni szegény, mintha azonnal tudatosult volna benne a dolog!


Egyébként megmutattad neki hogy működik a mosógép, mi alapján válogassa szét a ruhákat?

2012. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/173 anonim ***** válasza:
57%
A férjed édesanyja 7 hete halt meg, te meg 6 hetes terhes vagy. Ez csak nekem fura?
2012. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/173 anonim ***** válasza:
21%

# 38

gyászolnak a spermiumok, vagy mi?

2012. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/173 anonim ***** válasza:
85%
Én nem a lányt védem, hanem a kérdező részéről óvódás a viselkedés, hogy "na most akkor bosszúból piszkosak maradnak a ruháik". Nem elmondja, mi baja, hanem sztrájkol. Ezzel mit old meg?
2012. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/173 anonim ***** válasza:
20%

A férjed édesanyja 7 hete halt meg, te meg 6 hetes terhes vagy. Ez csak nekem fura?


ebben mi a fura?

2012. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!