Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem anyukája meghalt...

Férjem anyukája meghalt Dec-4-én. Húga aki 18éves oda költözött hozzánk. Van neki egy igen tehetős barátja.6hetes terhes vagyok. Most nincs gyerek szoba. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Jah és hozzá teszem, a húga semmit nem csinál itthon. A férjem elkényezteti mert,hogy meghalt az anya apja meg nem foglalkozik vele. Én meg nem vagyok hajlandó a ruhájukat mosni. Nem vagyok vele rosszba csak úgy gondolom,ha van barátja meg fog gátlót szed akkor mer van olyan felnőtt,hogy a ruháid ki mossa. A férjem meg azt mondta, hogy nekünk kell gondoskodni róla,de ez a ruha kimosás szerintem nem erről szól. Jah és még karácsonykor meg azt mondta,hogy a húgának több dolgot akar venni nem volt elég az egy papucs mert hogy érezze hogy szeresük. Ez nekem magas ti mit gondoltok erről?
2012. jan. 24. 13:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/173 A kérdező kommentje:
Tanul még iskolába jár, nem tud máshol lakni nincs senkije csak a férjem meg a barátja.
2012. jan. 24. 13:40
 12/173 anonim ***** válasza:
83%

#10es vagyok. Kicsit elkapott a harci ideg, megőrülök az ilyen "banyáktól". Szerintem inkább kérd meg a férjed, hogy beszéljen a húgával, hogy segítsen be.

Addig ne moss rá, ne főzz neki stb. És észbekap. Na de kidobni...

2012. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/173 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy gondolom, hogy a férjed húgának is részt kellene vennie a háztartási munkákban.
2012. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/173 A kérdező kommentje:
Nem volt szó ki dobásról
2012. jan. 24. 13:42
 15/173 anonim ***** válasza:
47%
szegény lánynak meghaltak a szülei. de k*rva megerőltető lehet bedobni pár göncöt a mosógépbe...
2012. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/173 anonim ***** válasza:
76%
Igen, gazdag barátja van? Hát anyukám te csak fogd vissza magad, mert annak a lánynak a férjed a CSALÁDJA, TESTVÉREK, amit ha fejed tetejére állsz, vagy földhöz vered a segged, akkor sem tudsz megváltoztatni és addig marad, ameddig a férjed jónak látja. Azért, mert éppenséggel 18 éves, meg van valakije nem azt jelenti, hogy ki kell dobni csak azért, mert te önző vagy. Ki tehetné az a lelkét is, akkor is majd meghalnál, ha nem fúrhatnád ki, ez süt minden szavadból! Szégyellhetnéd magad, fogadok, hogy te valamilyen szar családban nőttél fel és nem tudod azt sem, hogy mi az a testvéri szeretet!
2012. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/173 A kérdező kommentje:
DE nem tudjátok, hogy mit csinál nem látja meg hogy mit kell segíteni mert ki volt nyalva a segge mikor még élt az anya én segítek neki de ha nem akarja és nem kér meg rá akkor én nem fogom mondani neki kéne hogy el jusson a az ágyáig hogy mi van.
2012. jan. 24. 13:45
 18/173 anonim ***** válasza:
86%
Drága, nem gondolod, hogy ebben a szituációban TE kéne, hogy felnőtt legyél, és akár meg is kérhetnéd valamire?
2012. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/173 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon rendes dolog hogy a férjed gondoskodik a testvéréröl ilyen esetben.Ha te lennél az a 18 éves lány akkor szerintem neked is jólesne ha valaki felkarolna a bajban.Kell neki mondani h vegye ki a részét a munkábol és segitsen be ha már nálatok lakik,nem kell mosni rá ha nem akarsz.Viszont te most mert baba lesz ki akarnád tenni.Megértem h szeretnél "külön" családot.Azért azon gondolkozz el h ha neked lenne bajba a tesód és odakényszerülne,szerintem a férjed sem akarná kitenni hanem max.megpróbálnátok valami más megoldást kitalálni.Attól h tehetős a lány barátja,nem jelenti azt h együtt is maradnak,szóval arra ne appellálj h miért nem megy már el,mert megtehetné.Egyértelmüen nem élhet veletek életetek végéig,de azért kell neki még egy kicsi időt adni h talpraáljon és külön tudjon menni,persze ezt lehet neki mondani,mert hajlamosak az emebrek elkényelmesedni és mindent megszokottnak venni.Szerintem amúgy neked az sem tetszene hogy menjen külön és tesód meg támogatná anyagilag.Kicsit nézz a dolog mögé szerintem.
2012. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/173 A kérdező kommentje:
Főzök nekik ugyan úgy mint magunknak csak nem mosok rá mert úgy érzem, hogy neki kéne ha ki tudja festeni magát akkor mosni is tudjon
2012. jan. 24. 13:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!