Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kötöttt veletek a férjetek...

Kötöttt veletek a férjetek házassági szerződést a leendő "közösen" megszerezendő vagyonra? Hogy pl milyen arányban részesülhettek benne válás esetén?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 15:48
 141/156 anonim ***** válasza:
87%

Apádnak mit kell ezen megakadályozni???

Te is tudod, hogy nem vele akarsz élni, tehát nincs mit megakadályozni...

2011. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/156 A kérdező kommentje:
tudja,h a szerelem elvakít
2011. febr. 28. 10:00
 143/156 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy vakít :D Aki így beszélt a vőlegényéről egy fórumon az minden csak nem szerelmes. Taktikázol és azon jár az agyad hogy jöhess ki ebből jól.Ha tényleg lila köd és szerelem lenne,akkor gondolkodás nélkül aláírnál bármit,mert nem érdekelne csakhogy vele lehess örökre.Legalább magadat ne ámítsd holmi szerelemmel.
2011. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/156 A kérdező kommentje:

én örökre vele akarnék maradni, de nem mindenáron..

és ebbena dologban sajnos nem én vagyok az aki tisztességtelen

2011. febr. 28. 13:00
 145/156 anonim ***** válasza:
20%

12:22


kicsit kiábrándító az, ha a rózsaszín ködön túlról egy markáns ffi hang azt ordítja, hogy "írd alá a szerződést, ha házasodni akarsz, mert nem engedem, hogy váláskor kapj a pénzemből!"

én is megdöbbennék, és lehet, h kicsit távolabbról szemlélném a kapcsolatot.

Ez történhetett a Kérdezővel is... ettől ő nem taktikázik és nem számító. ha a ffi is a rózsaszín köddel lenne elfoglalva, akkor nem találna ki ilyet, mert eszébe sem jutna.

És arról meg annyit, hogy rózsaszín ködtől vezérelve SEMMIT SEM SZABAD ALÁÍRNI! Ez egy szerződés. Épp olyan, mint bármelyik másik építési, szolgáltatási, eladási, stb szerződés. te azokat milyen lelkülettel és alapossággal írnád alá?

Az, aki a házasságból üzletet csinál (ld. férj), az nem várhatja el, hogy a másik fél számára ne alakuljon át ez szintén üzletté!

2011. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/156 anonim ***** válasza:
64%

AZ kicsit sem kiábrándító hogy a nő azt mondja hogy úgy nem megyek hozzád hogyha nem adod nekem a vagyonod felét ha válunk?


Ki az akinek ebből nem az jön le hogy a nő nem a pénzre hajt?

Ha nem arra hajt akkor miért nem lehet aláírni?


Könnyű úgy leszólni a pasit hogy csak neki van vesztenivalója.

Ha a nőnek is kellene rizikót vállalni , akkor már rögtön szemét a pasi?


Ez akettős mérce tökéletes példája

2011. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/156 A kérdező kommentje:
nekem az éppen elég rizikó vállalás lenne részemről-kettőnk számára persze-amikor ugy döntök, hogy világra hozok egy gyermeket..ott én vállalom egyedül, hogy megszülök például, hogy a terhességután sokkal nagyobb a kockázata annak,hogy valamilyen betegsége kialakuljon nálam.
2011. febr. 28. 13:55
 148/156 A kérdező kommentje:
a kettős mércéről ennyit kedves utolsó
2011. febr. 28. 13:56
 149/156 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtad nem akarsz gyereket, vagyis nincs ez a rizikó

Vagy azóta meggondoltad magad?

2011. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/156 A kérdező kommentje:
egyelőre nem tervezek, de 100%ig nem zárkózom el előle, ahogyan majd alakul
2011. febr. 28. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!