Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmesélné valaki, hogy a...

Elmesélné valaki, hogy a gyerekekben mit lehet szeretni? A sok vinnyogáson, meg a hisztizésen kívül?

Figyelt kérdés
Meg azon kívül hogy az egész életed rámegy a gyereknevelésre?
2011. jan. 26. 23:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim válasza:
23%
Nincs szíved ez a gond a gyerektol nincs csodálatosabb a foldon!! Az hogy láthattod felnolni, ahogy megtanul írni és olvasni majd kamaszodik elmegy kozepiskolába és elkoltozik a szuloi háztól!! Es amikor 70 éves vagy láthattod az unokáidat és hogy milyen nagyszeru embert neveltél fel!!
2011. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:
48%

"a Kérdező nem arra volt kíváncsi, ki miért akar gyereket, hanem arra, hogy mit lehet bennük szeretni. Ez egy nagyon összetett dolog, aminek a hátterében lehet, hogy az Édesanyjával való kapcsolat is megbújik.."


Ne játszd itt a pszichológust. Igenis nincs összefüggés.

Én soha nem éreztem, hogy anyukám nem szeretne, máig naponta beszélek vele, és szeretem. De gyereket nem szeretnék, én sem értem, mit lehet bennük szeretni.

Itt nincs semmi rejtett freud-i talány. Nem kell mindig analizálni azt, aki máshogy gondolkodik, csak mert a többség szerint fura.

2011. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!