Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmesélné valaki, hogy a...

Elmesélné valaki, hogy a gyerekekben mit lehet szeretni? A sok vinnyogáson, meg a hisztizésen kívül?

Figyelt kérdés
Meg azon kívül hogy az egész életed rámegy a gyereknevelésre?
2011. jan. 26. 23:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
34%
hát, örülj neki hogy anyád nem így gondolkozott mint te. lehet te így látod, egyéni szociális probléma. vannak jó gyerekek, nevelés kérdése az egész. azért mert te így látod, más még nem fogja ezt gondolni. neked nincsenek anyai ösztöneid, gondolom palid sincs, ha meg volt elhagyott, mert szeretett volna gyereket. valószínűleg egy boldogtalan ember vagy. de nem is baj.
2011. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó:igen...
2011. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell mindenkinek szülni.

Főleg nem elvárásból,meg csépéért,meg mert szomszéd

Katinak is van,nekem is kell egy,és akkor nem lesz ennyi nemkívánt gyerek se talán, akik utána hozzánk kerülnek,lelkizavarodottan...

Ha nem érzed a késztetést, ne szülj inkább,mert a gyerek nem játékbaba amit bevághatsz a sarokba...

28N

2011. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
32%
igazad van nem éri meg gyereket szülni sajnos tehes vagyok de baromira elegem van
2011. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is van tobb ismerosom, aki fiatal koraban igy gondolkodott, aztan vagy megvaltozott vagy nem. Szerintem azzal semmi gond nincs, ha te nem akarsz gyereket, de az, hogy masnak meg akarod mondani, hogy mit csinaljon, nem helyes. Amig nem volt gyerekem, nem tudtam elviselni a gyereksirast. A gyereksiras mindenkit irrital, nem veletlenul alakult ez igy ki. Ettol fuggetlen a gyerek nem allandoan sir, vinnyog, hanem a sok munka mellett az ember az oromben is osztozik. Latod, ahogy egy elet novekszik es bizony napi szinten nagyon sokszor megnevettet a mosolyaval, pajkossagaval. Nincs abban semmi, ha ezt te nem tudod ertekelni vagy adott eletkorban aterezni, csak akkor ne szolj be masnak.
2011. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy egyes szülők mindent ráhagynak a gyerekre és nem lehet velük mit kezdeni, ne gondold hogy minden gyerekkel annyi probléma van!
2011. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
61%
Hallgasd meg: Szekeres Adrienn Kicsi szív c. számát, abban minden benne van.
2011. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.Arra,hogy rajzot kapjak,nincs szükségem.A párom ugyanúgy meg tud ölelni,és hozzám bújik ha arról van szó.A kutyám meg például sokkal őszintébb szeretet ad,mint akárki..
2011. jan. 26. 23:21
 19/82 anonim ***** válasza:
76%

Én sem vágyom gyerekre, de ez nem azt jelenti, hogy minden gyerek hisztis. A rossz szülő gyereke elviselhetetlen.


Viszont érdekesnek találom, hogy a legtöbb szülő ilyenkor egy bizonyos életkor jellemzőit sorolja fel, mint pozitívumot: rajzok, maszatos puszik, stb., de még olyat nem láttam, hogy bárki is megjegyezné, hogy olyan büszke volt rá, mikor megértette a másodfokú egyenleteket, vagy mikor megosztotta a saját világnézetét vele.

2011. jan. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a kérdező még nem találkozott normális gyerekkel és/vagy kiskorában ő maga is valami kis agyrém volt, a válaszolók többsége meg idegbeteg (Aki ilyet mond, hogy "téged inkább le kéne lőni", az nem épeszű!!)


Bocsi, jelen pillanatban én is kicsit feszült vagyok, de azért megosztottam veletek a véleményemet :)))


20L

2011. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!