Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmesélné valaki, hogy a...

Elmesélné valaki, hogy a gyerekekben mit lehet szeretni? A sok vinnyogáson, meg a hisztizésen kívül?

Figyelt kérdés
Meg azon kívül hogy az egész életed rámegy a gyereknevelésre?
2011. jan. 26. 23:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
34%

Csak az a gyerek vinnyog és hisztizik,aki elkényeztetnek!

Ha benned nincs anyai ösztön,akkor ezt nem érted meg. Viszont egy nő esetében ez nem természetes.

2011. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk én se meg párom se vágyunk rá még,belese férne,gyerekkel foglakozom,szétesett családokkal.Bántalmazás,stb,stb,sajnos vannak akiknek abortuszt ajonláttom volna inkább,mint hogy szüljenek,mert csak kinyomni tudták,nevelni szeretni,etetni már nem...
2011. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
94%

"A kutyám meg például sokkal őszintébb szeretet ad, mint akárki."


Itt viszont tévedsz. Amíg egy gyerek kicsi, és nem fogja fel, hogy anya és apa is halandó, esetleges hibákkal és rossz felfogásokkal, addig pont olyan, mint egy kutya.


Se a kisgyerek, se a kutya nem azért szeret, mert jó a humorod, okos vagy, vagy széleslátókörű. Hanem azért, mert enni adsz neki, pelust cserélsz/sétáltatsz, játszol vele, vigyázol rá, gondoskodsz róla.

2011. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
74%
28N
2011. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 A kérdező kommentje:
Én már túlon-túl jó gyerek voltam egy ideig,nem magamból indultam ki:)Abban van igazság,hogy sokat nem láttam,viszont azt láttam a környezetemben hogy mekkora macera a gyereknevelés,mennyi gond,stb.,úgyhogy a maszatos puszi ezt ugyan nem tudná elfeledtetni..:)
2011. jan. 26. 23:30
 26/82 anonim ***** válasza:
95%

Igen valahogy kérdésed elég támadó jellegű.

Igaz, hogy hiába írjuk, nem értheted, mert te ezt már elkönyvelted határozottan magadnak úgy tűnik, de azért még válaszolok is.

Nos, az hogy gyermeke van az embernek, igaz sok munka, és erős kitartást igényel, és ezzel mi is növünk, mint egyének, hogy igenis megcsináljuk, szépen (többnyire) felneveljük őket. Ez egy csuda dolog ám, hogy mire vagyunk képesek. Mikor kicsik az az érzés amit adnak leírhatatlan, azt érezni kell, igenis nagyszerű boldogság még a fárasztóbb napokon is. A kis mosolyuk, a vicces mozgásuk, a próbálkozásaikat látni, és sikereinek örülni, majd elkezd vicces lenni, majd van kivel beszélgetni, van kivel újra játszani, ezek nekünk anyáknak örömök !

Az életünk nem megy rá, bár sokmindent fel kell adjunk, de ezt választottuk legtöbb esetben, és ezt akarjuk megtudni milyen is, és legtöbb esetben meg is éri bizony.

De nem baj, hogy nem vagy ilyen, és nem akarsz gyereket ! De azért nem kell lecsodálkozz minket anyákat.

2011. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is az a baj a kerdessel, hogy tamado es provokativ. Ha nem akarsz gyereket, az a te dolgod, csak nem ertem, hogy ezt miert ilyen stilusban kell kiirni...mert ezzel az erovel meg te csak a negativ oldalrol nezed.
2011. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
62%
Te elmesélnéd mit szeretsz a kutyákon?:P
2011. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim válasza:
70%
A vinnyogást, meg a hisztit nem kell szeretni, de az is van néha. Amit meg szeretni lehet azt te sosem fogod tudni. Az nem mesélhető, azt át kell élni minden nap.
2011. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
88%
Ezegy nagyon jó kérdés!Több szempontból is!Miután nekem 3 gyerekem is van, viszonylag kis korkülönbséggel, mostanra néha úgy összecsapnak a fejem felett a hullámok, hogy bizony be kell valljam, feltettem már ugyanezt a kérdést magamnak.DE...Amikor feltettem ezt a kérdést mindig depis voltam, aztán amikor lenyugodtam, kibújt belőlem a felelősségteljes ANYA.Te ezek szerint 35 évesen eldöntötted, hogy neked már nem is kell?Akkor neked némi önértékelési zavarod van.Alapjában véve az ember úgy születik erre a földre, hogy az életét úgy alakítsa, hogy maradjon nyoma annak, hogy élt.Szerelmet és párt is a gének irányításával szaporodási kényszerünknek eleget téve választunk tudat alatt.Az más kérdés, hogy a mai rohanó karrierista világban egyre többen csak a kényszernek tesznek eleget, végtermék nélkül.Ha tehát te eldöntötted, hogy itt te befejezed földi jelenléted, akkor semmi gond 1 DNS mintával kevesebb lesz jelen a világban úgy 50-60 év múlva(és akkor már tényleg sokat éltél)Annak pedig megintcsak akkor látnád alényegét, hogy egy gyerek miért is tud "vinnyogni"meg "hisztizni" ha a te saját gyerekedet hallanád.Mert amíg más gyerekét hallod az tényleg csak vinnyogás és hiszti, de ha a te gyereked hallanád azt te kudarcként élnéd meg.Kár is erről beszélni, hisz úgysem fogod ezeket az érzéseket sosem megélni.A minap egy műsorban nagyon okos dolgot mondott egy erdélyi apuka, akiknek 9 gyermekük van.Valahogy úgy hangzott a lényeg, hogy a szülő, olyan mint egy madár aki megrakja fészkét,melengeti táplálja a fiókákat és az igazi örömöt akkor érzi az ember, amikor ezeket a fiókákat sikerül tisztességgel megtanítani kirepülni is.Szerintem ebben minden benne van.
2011. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!