Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmesélné valaki, hogy a...

Elmesélné valaki, hogy a gyerekekben mit lehet szeretni? A sok vinnyogáson, meg a hisztizésen kívül?

Figyelt kérdés
Meg azon kívül hogy az egész életed rámegy a gyereknevelésre?
2011. jan. 26. 23:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
90%
Hát azok a nők nem merik bevallani, hogy rosszul csinálták a dolgaikat.Mert mint az írtam korábban nekem is 3 gyerekem van, nem romlott meg a szexuáli s életem beosztom az időmet, főzök, mosok takarítok, magánórákra hordom a gyerekeim, és még dolgozom is mindemelett.
2011. jan. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
54%
Mint érzés szorul a második helyre, így értettem. Jobban fogod szeretni a gyermeked, mint a párod.
2011. jan. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
89%
Azoknak a nőknek gyerek előtt se volt rendben a házasság,kapcsolat,a gyerek csak tetézte ezt,sokan sajnos párterápiként szülnek...Amúgy meg nem kell belefulladni a gyerkbe se mert nem csak anyák nők is maradunk,a férj meg nem csupán sperma,meg eltartó,neki is kell szeretet utána is...
2011. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
37%
Így van, azért, mert sok a rossz tapasztalat, az még nem jelenti azt, hogy az összes nő elcseszi az életét, aki szül! Legalábbis a sok válásért nem a gyerekvállalást kell (elsősorban) okolni.
2011. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
érdekes...
2011. jan. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező nem lehet hogy van egy kis anya kompleszus és félsz hogy egy gyerek elvenné a barátnödet akire te valhol anyaként tekintesz.

Kicsit fura hogy 35 évesen ennyire gyerekes vagy.

2011. jan. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 A kérdező kommentje:
Ezt nem nevezném gyerekesnek:)Semmiféle komplexusom nincs.A szeretetemet mondjuk nincs kedvem megosztani,és mondjuk én se szeretem ha a felém irányuló szeretet megoszlik.
2011. jan. 27. 01:36
 58/82 anonim ***** válasza:
59%
Hát akkor simán őnzőség vagy birtoklási mánia...
2011. jan. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
42%
Semmi gond nincs ezzel, ha jelenleg így gondolod. Lehet 5-10 év múlva megváltozik az álláspontod és elkezd érdekelni a gyerektéma!
2011. jan. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
56%

Hű... Volt itt minden. Szocreál anyuka fogott meg különösen, aki szerint a gyerek munka, és az őfeladata, mint egy katonaanyának, harcot folytatni a jól fegyelmezett lurkóival egy mocskos jövő ellen... Gratulálok. Jól tanuljon, kb- egészséges legyen, a lelke megk it érdekel...?


A gyereksírás arra való, hogy idegesítsen. Ha idegesít, arra törekszel, hogy megszüntesd valahogy, de a kölök csak akkor hagyja abba, hogy kielégíted a szükségleteit. Ennyi. A hiszti pedig szintén egy jelzés. A gyerek próbálgatja a határokat, így uralkodik a szülein. (radikálisabb szülők ilyenkor egy pofonnal helyre teszik, vége)

Manapság nem divat a túlnépesedés elleni talán nem nyílt kampány miatt szaporodni, mint a nyulak, tehát a gyerek, mint élet beteljesülés, a popkultúrában háttérbe szorul, és inkább az önemgvalósítást, önbeteljesítést, szellemi fejlődést preferáltatnák.


Említetted, hogy túl jó gyerek voltál. Megfelelési kényszer, hogy több szeretethez juss. Vannak gyerekek, akik azzal hívják fel magukra a figyelmet, hogy rosszul viselkednek, mások az érdemeikkel próbálnak kiérdemelne még több figyelmet. Amit akkor nem kaptál meg, azt megkaphatod egy párkapcsolatban, egy ember csak rád figyel, te vagy neki a legfontosabb, még élvezni akarod ezt az érzést, egy gyerek megfosztana privilegizált helyzetedtől.

2011. jan. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!