Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire reális a lányom...

Mennyire reális a lányom elvárása ?

Figyelt kérdés

Egyedül élek . Lányom a családjával 30 km-re lakik tőlem. Mióta elköltözött (3 ève) azóta szinte nem jön el hozzám. Igaz azóta szült.2 éves unokám van. Olyan indokokra hivatkozik, hogy nekem egyszerűbb jönni, nem kell a gyereknek játékokat elpakolni hozzám ..stb így jöjjek én hozzájuk. Meg különben is nem mindegy ki megy? - ez a válasza és hogy nem hogy örülnek hogy hív! Holott én

dolgozom. Nekem nincs autóm csak a tömegközlekedés. Nekik van több autó is. Nem érti meg a lányom hogy hétköznap délutánig dolgozom már nincs értelme buszt fognom és elmenni hozzájuk . Mire oda érek jöhettek vissza. Marad a

hétvégém. De alakulóban van egy friss kapcsolatom is. Szerintetek mennyire reális a lányom már megrovasa hogy nem vagyok jó anya és nagymama,mert nem megyek annyit amennyit elvárná. 4-5 hetente tudok elmenni. Még ő a 3 év alatt kb.nem túlzok

kétszer volt nálam fél órára .


okt. 23. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:

31# Nagyon egyet értek veled.

Délután 4 ig dolgozom. Lett új párom és igen jól mondod nem szeretnék még apacanak bevonulni. Szeretem az unokamat de úgy érzem nagy az elvárás holott vissza felé semmi!!!!

Ő szinte nullával egyenlő amit eljön hozzám de engem falhoz állít hogy milyen nagymama vagyok szerinte alig jövök mert havi egyszer tudok elmenni....igazságtalannak tartom mert ha ő is jönne esetleg többet együtt tudnánk lenni

tegnapelőtt 12:05
 42/67 anonim ***** válasza:
Szerintem a legszomorubb az egeszben az, hogy a kicsi gyerek az, aki megszivja miattatok. Egymasra mutogattok csak, bezzeg neki kene jonni, bezzeg nehogy mar en menjek. Csak nehogy kesobb gond legyen, hogy miert nem szereti a mamat az unoka. Ezt inkabb neked kene a lanyoddal rendezned, mert igy csak a kapcsolatod sinyli meg az unokaddal. Neked nincs igenyed arra, hogy tobbet talalkozz vele?
tegnapelőtt 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
Szálljatok már le a kérdezőről bssza meg. Az anyukának is ugyanannyi lehetősége van menni, mint a mamának. De egyébként én se mennék ahhoz minden nap, aki egy hónapban egyszer se képes eljönni hozzám. Az apuka is viselkedhetne férfiként, babahordó be a kocsiba, bele a baba, mellette üljön anyuka, ha szükséges etesse, játsszon vele, 30 km-t levezet apuka aztán folytatnák a nagyinál azt, amit otthon. Már bocs, de egy 2 éves gyerek jövőre kezdi az ovit, a legtöbben ilyenkor már szobatiszták, járni is tudnak. Nem kell úgy csinálni, mintha egy 2-3 hónapos babáról beszélnénk. Sok szülő ilyenkor már dolgozni is visszamegy és berakja a gyereket bölcsibe. Nem fél óra utazás vet véget az életüknek.
tegnapelőtt 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:
43# és ott a pont hogy egyszer sem képes eljönni. De falhoz állítani az anyját hogy milyen szar anya mert nem jön gyakrabban azt tudja. Ezeket a mai fiatalokat nem is értem
tegnapelőtt 13:43
 45/67 anonim ***** válasza:
100%
Magadban amúgy néha keresed a hibát? Hasznos!
tegnapelőtt 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rögtön az jutott eszembe, ami a 42-nek. Ti mutogattok egymásra, miközben szegény kisgyerek szívja meg az egészet, mert nem lesz értékelhető nagyszülői kapcsolata, ami mindkettőtök hibája. Miért nem azt nézitek hogy oldjátok meg? Azért 30 km nem a világ. Menjél te 2 hétvégén, ők menjenek hozzád heti 1-2 délután és kész. Az új kapcsolatodra marad a többi szabadidőd. Már ha ez az igény. Ha nektek elég havi 1 találka, akkor azzal sincs gond. Alapból hibás, hogy elvárások mentén éltek, ahelyett hogy normálisan kommunikálnátok.
tegnapelőtt 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, de miért nem vagy magaddal őszinte, hogy neked sincs több igényed a gyerekedre és unokádra, mint 1-1,5 havonta pár óra?


Neked se nagyon hiányoznak, te sem nagyon vágysz rájuk, neked se olyan nagyon fontosak, csak ugye ott van a társadalmi nyomás, mit szólnának mások. A lányoddal nincs köztetek szoros viszony, szeretet, azon gondolkozz el, mi ennek az oka. Te nevelted fel így, hogy nem érdekled igazán.

tegnapelőtt 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
100%
19: de nem értem, TE szeretnéd látni a lányod, de főleg az unokád? Foglalkozni vele? Elég neked ha havonta 1x látnod őt/őket? Ha nem, menj gyakrabban, ha igen, akkor ennyi, menj havonta. Neki nyilván elég, nem a 30 km-ről és a gyerekjátékok bepakolásáról van szó. Hatalmi kérdést csináltok ebből a lányoddal (elvárások, ugye), láthatóan nem olyan fokú a szeretet (mindkét fél részéről), hogy érdemes legyen ezen vekengeni. Nyilván az unokáddal sem lesz így olyan szoros a viszony mintha heti szinten mennél, ami nem biztos, hogy baj, csak ezt bele kell kalkulálni.
tegnapelőtt 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:

Ti teljesen egyformák vagytok a lányoddal.

És itt ne apukázzatok mert neki köze nincs a dolgokhoz.

Itt a két nővel van a baj. Egyformák. Egyik sem szereti jobban a másikat, nincs igényetek rá.

Telefonon azért beszéltek? Vagy van ez a ha vi 1 találka és viszlát?

tegnap 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
itt nagyobb gond van ,én valoszinüleg veled tettél rola hogy ne legyen kedve átjönni hozåd gyakran.
tegnap 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!