Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire reális a lányom...

Mennyire reális a lányom elvárása ?

Figyelt kérdés

Egyedül élek . Lányom a családjával 30 km-re lakik tőlem. Mióta elköltözött (3 ève) azóta szinte nem jön el hozzám. Igaz azóta szült.2 éves unokám van. Olyan indokokra hivatkozik, hogy nekem egyszerűbb jönni, nem kell a gyereknek játékokat elpakolni hozzám ..stb így jöjjek én hozzájuk. Meg különben is nem mindegy ki megy? - ez a válasza és hogy nem hogy örülnek hogy hív! Holott én

dolgozom. Nekem nincs autóm csak a tömegközlekedés. Nekik van több autó is. Nem érti meg a lányom hogy hétköznap délutánig dolgozom már nincs értelme buszt fognom és elmenni hozzájuk . Mire oda érek jöhettek vissza. Marad a

hétvégém. De alakulóban van egy friss kapcsolatom is. Szerintetek mennyire reális a lányom már megrovasa hogy nem vagyok jó anya és nagymama,mert nem megyek annyit amennyit elvárná. 4-5 hetente tudok elmenni. Még ő a 3 év alatt kb.nem túlzok

kétszer volt nálam fél órára .


okt. 23. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
77%
Felváltva? Mi így csináljuk. De mi mentünk a pár hetes gyerekkel is 60 km-re.
okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
85%
21 pont ezaz, hogy a lánya nem akarja felváltva, azt várja, hogy majd a nagyi járkál állandóan
okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
46%

Hát ha megakarod szakítani a kapcsolatot vele, akkor ne menj. Ha ez a cél.

Viszont ha szereted őket, érdekel az unoka akkor a 30 kilómétert tömegközlekedve is röhejesen kevésnek gondolom.

Én örülnék ha a lányom hívna. Biztos oka van, hogy nem akar hozzád jönni, csak nem mondja. ( a higiénia, körülmények, hely, ezer minden lehet csak nem akar megsérteni)

Szóval lehetne még jó a kapcsolatotok, de ahhoz tenni is kellene érte.

Az én anyàmat egyik gyerekétől sem lehet 6 lóval sem távol tartani. Az egyik 40 kilóméterre él, van aki csak 6 ra. De nem érdekli a táv.

Téged nem vonz az unokád? Nem akarod hetente látni? Nem akarsz szoros kapcsolatot vele? Nekem ez olyan fura.

okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
18%
lányodnak gondolom van okaamiėrt nem akkar veled talålkozni.
okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
76%

23: "Biztos oka van, hogy nem akar hozzád jönni, csak nem mondja. ( a higiénia, körülmények, hely, ezer minden lehet csak nem akar megsérteni"


Ha ilyet nem tud valaki a saját szüleivel megbeszélni, akkor a viszonyuk eleve rossz.

okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
40%
25 ott a pont
okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
30%

25

Én például nem szeretek menni az anyósomhoz mert bent van 3 kutya. Nyilvàn takarít, nyilván rend van, átlagos tisztaság. De én nekem ez sok.

Megmondani biztos nem fogjuk. Miért sértsem meg?

okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
55%
27-es, de ha a saját szüleid csinálnák ezt, nekik csak megmondanád, nem? Mert én erről beszéltem.
okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
65%

Én is csak csatlakozni tudok sok előttem szólohoz, köztetek nincs szoros, szerető anya-lámya kapcsolat, ezért nincs igényetek egymásra. Neked sincs, ne tagadd le, más hetente eljár unokázni, neked bőven eleg 4-5 hetente látni a lányodat, gyerekedet, akkor letudod a kötelezöt, ennél jobban nem érdekelnek.


Persze, a lányodat sem érdekled, ez az igazság, de neked kellene tudnod, mi az oka.

okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
33%
Miért szerinted jó nagymama vagy? Igaza van, neked sokkal egyszerűbb felülni egy vonatra és elmenni hozzá hétvégén, mint neki a gyerekekkel. De nyilván a pasizás fontosabb neked. Hát csináld ami jól esik, se nagymama valóban nem vagy! Az én anyukám megértette, hogy nekem sokkal macerásabb menni hozzá, és nem problémázik ezen, majd ha nagyobbak lesznek a gyerekek megyünk mi, addig meg ő jön gyakrabban. De mondjuk ő szereti is az unokàit, veled ellentétben!
okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!