Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire reális a lányom...

Mennyire reális a lányom elvárása ?

Figyelt kérdés

Egyedül élek . Lányom a családjával 30 km-re lakik tőlem. Mióta elköltözött (3 ève) azóta szinte nem jön el hozzám. Igaz azóta szült.2 éves unokám van. Olyan indokokra hivatkozik, hogy nekem egyszerűbb jönni, nem kell a gyereknek játékokat elpakolni hozzám ..stb így jöjjek én hozzájuk. Meg különben is nem mindegy ki megy? - ez a válasza és hogy nem hogy örülnek hogy hív! Holott én

dolgozom. Nekem nincs autóm csak a tömegközlekedés. Nekik van több autó is. Nem érti meg a lányom hogy hétköznap délutánig dolgozom már nincs értelme buszt fognom és elmenni hozzájuk . Mire oda érek jöhettek vissza. Marad a

hétvégém. De alakulóban van egy friss kapcsolatom is. Szerintetek mennyire reális a lányom már megrovasa hogy nem vagyok jó anya és nagymama,mert nem megyek annyit amennyit elvárná. 4-5 hetente tudok elmenni. Még ő a 3 év alatt kb.nem túlzok

kétszer volt nálam fél órára .


okt. 23. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
90%
4-5 hetente menni teljesen elég. Kocsival jönni a találkozási igénye szerint tényleg nem egy nagy wasistdas. Valójában nem akar, de akkor ne reklamáljon.
okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
26%
Semennyire. A tied sem. Nem lehetnek elvárások jól működő családi kapcsolatokban. Ez nem diszfunkcionâlis, nincs benne szeretet.
okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
17%
-nem
okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
43%

"De alakulóban van egy friss kapcsolatom is"


. Itt azért egy pillanatra megálltam.


Nekem az az érdekes, hogy sehol nem írsz arról, neked mennyire lenne igényed erre, már ha van, és nem az új kapcsolat van inkább előtérben.


Ez számítana, nem az, hogy naponta, hetente, havonta stb.

okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egyáltalán nem reális. Mint minden kapcsolatban, a kiegyensúlyozottságot tartom a legoptimálisabbnak, kivéve, ha az egyik fél mobilitása jelentősen eltér a másiktól, pl. egy olyan embertől, aki már nehezen jár, nyilván nem várod el, hogy utazzon, hanem te mész hozzá, ez egyértelmű. Vagy amikor a barátnőmnek csecsemője volt, természetes volt, hogy én megyek hozzá és nem fordítva.

Itt döntetlen, neki több készülődés kell, te meg lassabban jutsz oda. Ha ő nem erőlteti meg magát jobban, én elengedném a dolgot, bár tudom, szülőként ez nehéz döntés. De az ember ne fusson olyan szekér után, ami nem akarja felvenni, még ha a gyereke is az.

okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
72%

Ha ő autóval a feneke alatt 3 év alatt kétszer fél órát volt nálam, akkor nyilván utál. Olyan emberrel meg nyilván nem tartom a kapcsolatot, aki utál.

Esetleg gondolkodnék azon, miért érez így irányomban.

okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem reális elvárás, hogy hétköznapokon átmenj. A havi egy tali szerintem pont elég. És valóban néha mehetne ő is.
okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
74%

Te hányszor hívtad meg mindhármukat magadhoz hétvégére?

Ez az egymásra mutogatás, hogy te gyere, nem, te gyere az óvodás szint.

okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
86%

"és nem az új kapcsolat van inkább előtérben."


És mi ezzel a baj?

okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
77%
Ha szeretne téged, akkor menne. Ha te szeretnéd a lányod és/vagy az unokád, akkor mennél. Ennyire egyszerű.
okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!