Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire reális a lányom...

Mennyire reális a lányom elvárása ?

Figyelt kérdés

Egyedül élek . Lányom a családjával 30 km-re lakik tőlem. Mióta elköltözött (3 ève) azóta szinte nem jön el hozzám. Igaz azóta szült.2 éves unokám van. Olyan indokokra hivatkozik, hogy nekem egyszerűbb jönni, nem kell a gyereknek játékokat elpakolni hozzám ..stb így jöjjek én hozzájuk. Meg különben is nem mindegy ki megy? - ez a válasza és hogy nem hogy örülnek hogy hív! Holott én

dolgozom. Nekem nincs autóm csak a tömegközlekedés. Nekik van több autó is. Nem érti meg a lányom hogy hétköznap délutánig dolgozom már nincs értelme buszt fognom és elmenni hozzájuk . Mire oda érek jöhettek vissza. Marad a

hétvégém. De alakulóban van egy friss kapcsolatom is. Szerintetek mennyire reális a lányom már megrovasa hogy nem vagyok jó anya és nagymama,mert nem megyek annyit amennyit elvárná. 4-5 hetente tudok elmenni. Még ő a 3 év alatt kb.nem túlzok

kétszer volt nálam fél órára .


okt. 23. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
47%
30 ha van autója és 30 kmre élnek egymástól, ne haragudj, de negyed óra kocsival. Nem rinyálni kell, hogy hogy nem bírod megoldani, hanem megoldást keresni. Azt se tudod hány éves az anyuka. Lehet 20 évesen szült a csaj, az anyuka meg 45 és még nagyban dolgozik. Másabb, mint egy nyugdíjas nagyszülő, aki unatkozik és minden percben a gyereke hívását várja meg egész nap otthon kötöget. És nem kell neki apácának vonulni, mert elvált vagy özvegy lett az előző párja után, a lányának meg családja lett és szrik rá 30 km-ről. Örül szerencsétlen annak, hogy valaki egyáltalán kíváncsi rá. De majd ha te is ott leszel, rá se nézz senkire, csak a nagyszülői kötelezettségeidnek tedd ki magad, azontúl semmi teendőd ne legyen az életben, mondj fel a munkahelyeden és unokázz b+.
okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó vagyok, kiegészíteném annyival, hogy a telefon mindkét irányban működik...
okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
41%
Milyen kis cuki vagy, biztos téged sem látogat a gyereked! Teljesen mindegy a sok kifogás, ha szeretem a lànyom és az unokám, akkor megyek! Ha nincs ràjuk igényem, akkor elkezdek elméleteket gyártani, hogy miért nem…
okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
100%
Írta valaki, hogy nem hívja a lánya? Vagy ez saját tapasztalat?
okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
86%
Felesleges itt konteókat gyártani, egyik fél sem kíváncsi olyan nagyon a másikra, ennyi a lényeg.
okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
80%

"De nyilván a pasizás fontosabb "


Ő már felnevelte a saját gyerekeit és van magánélete. Ez teljesen rendben van. Látogatja is az unokáját.


Higiéniai körülmények. Persze. Rögtön koszfeszek is a kérdező. Ha minden hétvégén menne, az lenne a baj, hogy nincs egy nyugodt hetvegejuk. A látogatásnak kölcsönösnek kéne lennie.

okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
49%

33 igen, megyek. De ha egész héten robotolok, faluban élek és 3kor kelek, hogy beérjek dolgozni 6ra, majd végzek 18kor és hazaérek este 8 vagy 9-re, plusz házimunka, akkor nem nagy kérés, hogy az egész nap otthon ülő gyerekem bepattanjon néha a kocsiba és átjöjjön. Tudnék rá főzni, játékokat is szereznék be, pelenkázni is tudná nálam. Csak ki kéne otthonról mozdulni. És igen, felnevelte a saját gyerekét, ha meg csinálni meg tudta a kedves gyerek a babát, akkor ne a nagyitól várjon el mindent.


Unokám meg nincsen 😀

okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:

Ő nem akar menni, te nem akarsz menni - mi a kérdés?


Ha látni szeretném a másikat, kifogás helyett megoldom, és 30 km az semmi távolság, már ne is haragudj.

tegnapelőtt 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
0%
37-es, nevetséges vagy. Nyilván háromkor kel a kérdező :D
tegnapelőtt 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
0%
39 képzeld van aki falun él és csak busz van, az is 2 óránként, a 10 km-re lévő település is a lehető leghosszabb útvonalon megy rengeteg határmenti megállóval és 40-50 perc a buszút:) nem mindenki budapesti. Ki kell mozdulni és rögtön okosabb leszel.
tegnapelőtt 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!