Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire lehet reális elvárás...

Mennyire lehet reális elvárás manapság, hogy ha egy játékot kiadnak utólag PC-re is annak irányítását ne kontrollerre tervezzék hanem akár butított formában de az egér-billentyűzet kombóra?

Figyelt kérdés

A Marvel's Spider-man játéknál futottam bele abba, hogy az egér-billentyűzet kombinációval vért izzad az ember. Ha meg kontrollerrel játszod akkor végig bénázod az egészet és hamar elmegy a kedved a játéktól ha ritkán játszik az ember kontrollerrel.

A God of war és a Horizon Zero dawn átiratok esetében nem volt ilyen gond, ott számomra egészen kézre álltak a dolgok pedig ott is sok mindent kellett csinálni. Tapasztalt valaki hasonlót?



2022. aug. 13. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ember, durván 3-5 ezer forintért már kapsz 1 "noname" kontrollert. Azzal vigan el lehet lenni.
2022. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1: Én a PS1 óta próbálom megszokni az analóg célzást, de egyszerűen nem áll rá az agyam. Az összes third person játékot kontrollerrel játszom, a Dark Souls, a Batman Arkham vagy az Assassin's Creed sorozat sosem okozott problémát, de amint valamit manuálisan be kell célozni a jobb analóg karral, máris szerencsétlenkedni kezdek. Mindegy, hogy milyen érzékenységet vagy rásegítést állítok be. Ha az utóbbi 23 évben nem sikerült ráéreznem, akkor már nem is fogok.
2022. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a bajom. Verekedős játékhoz kontrollert használok, de minden máshoz klasszikus perifériár. Egyszerűen nem akarok idegesjedni az irányításon. Azért veszek játékot, hogy szórakozzak.
2022. aug. 13. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát fps-ek valóban sz#rok kontrollerrel. De mivel én nem játszok fps-t így nem érint. Minden más játékban ahol lehet viszont a kontrollert preferálom. Kényelmesebb hátradőlve a fotelben kontrollerrel, mint bill+egér felett görnyedni.
2022. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!