Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én látom rosszul? Vagy túl...

Én látom rosszul? Vagy túl anyagias lennék?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk házasok, jól megvagyunk, de valami mégis zavar. Kezdetektől külön kasszán vagyunk, ami részben jó, hiszen egyikünknek sem kell beszámolni, ha venni akar valamit magának. Pénzügyekről sosem beszéltünk, sőt, amikor bankszámlát nyitott magának, akkor sem volt róla szó, hogy legyen közös bankszámlánk, vagy hozzáférhessünk egymáséhoz. A lakbért én fizetem + a vásárlást, a csekkeket pedig ő. Sokat dolgozik és szereti is a munkáját, előfordul, hogy egy héten alig találkozunk. Nekem átlagos fizetésem van, amiből nem nagyon tudok félretenni, neki jóval az átlag fölött van a pénze és szépen tud félretenni. Amíg nem voltunk együtt, nekem is mindig volt lekötött pénzem, ez azóta megszűnt. Gyereken is gondolkodunk, de nekem kétségeim vannak ez ügyben. Részben a sok meló miatt valószínűleg rám maradna a gyerek, részben meg az anyagiak miatt. Akkor hogy oldjuk majd meg a külön kasszát? Egy pasinak nem feltétlen azon jár az esze, hogy a gyereknek ruha, cipő, játék kell, ezt pedig én nem tudom finanszírozni. Most is úgy érzem, hogy a fizetéseinkhez mérten én többet vállalok. Lehet, hogy ez most nagyon is anyagiasnak hangzik és más örülne, ha csak annyi lenne a gondja, hogy a férje jól keres. Engem mégis zavar, mert úgy érzem, a több pénze + egy gyerek vállalása miatt függésbe kerülök tőle, ezt pedig nem szeretném.
szept. 15. 11:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
100%
39: nem relevans! Akik valaszoltak, nem 15 evesek. A ferjed viszont annal inkabb. ;-)
szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:
#41 honnan tudod, hogy nem 15 èvesek? Mert a fèrjem nem annyi. Tehát a véleményed mennyire megbízható?
szept. 15. 20:11
 43/71 anonim ***** válasza:
100%
35 és ha nem akarsz kirandulásra költeni? Érted mi a baj? Most is úgy áll hozzá hogy az a pénz el lesz költve ..a gyerek dologgal mi van azt hogy képzeli?
szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
100%
Jópár válasz elég tényszerű volt konkrét számokkal, nem valószínü hogy 15 évesek ezzel szórakoznak
szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
100%

42: mi nem egyertelmu? Sok valasz korrekten leirta, miben vagy, mi a helyzet. ;-)

A ferjed madarnak nez es kihasznal. Ezen kene valtoztatnod a valaszok figyelembe vetelevel. Gyerek helyett azonalli valas a megoldas. Mielott teljesen kisemmiz. Erre utalo tokeletes jel, hogy jeee!!!, csodalatos modon a te megtakaritasod parolgott el a semmibe, az ove ezzel szemben csak novekszik. Ezt hogy? Miert is? A tobbirol, amit felsoroltal, mar nem is beszelve.

szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:

Igazatok van mindenben de a 41-nek arra irtam hogy bárki regisztrálhat ide mert senki nem ellenőrzi le, hogy ki hány éves tehàt hazudhatnak.


Viszont igazatok van. Ha nem lesz változás elválok mert ez így tovább nem működhet.

szept. 15. 20:39
 47/71 anonim ***** válasza:
100%
Alig vártam, hogy visszatérj, kérdező, és kommentáld, de ahogy kommentálod, az erősen különös. Másfél éven át kihasznált a férjed, most meg hirtelen 3 perc alatt azonnal beleegyezett, hogy jó, akkor ő fizet mindent. Te meg délben közölted, hogy jól megvagytok egymással, majd 8 óra múlva hirtelen már el is akarsz válni, mintha ez a döntés ennyiből állna, kb. annyi érzelemmel, mintha a romlott húsról eldöntenéd, hogy jó, mostmár kidobom. Valószerűtlen az egész ...
szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
68%

46, kerdezo!

Te irtad: "Ma beszéltem vele erről, mutattam mit írtatok. Azt mondta hogy ide csak 15 évesek írnak meg balekok. De hogy ha akarom akkor ő fizet mindent és az enyémet félre rakjuk kiràndulàsokra."


Eloszor is. 15 eveseket ez a tema nem erdekel. Akik ide neked valaszoltak, mind felnottek, ertelmesek, intelligens, a dolgokat jol lato es atlato emberek, a valaszok is ennek megfeleloek, ezt tukrozik.

Ezzel szemben: a ferjed ervenytelenit, baleknak nevezi a hozzaszolokat, bagatellizal, leertekel, lekicsinyit, hogy magat mentse, mert onigazolni nem tud. Red flagek, narci tempo, ahogy valaki tokeletesen leirta: gazdasagi bantalmazo is, erre utal az eddig tevekenysege. Az meg, hogy martirt jatszva engedmenyeket tesz, szinten narci attitud.

szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:

#47 eddig nem beszèltünk erről, hogy mi az ami nyomaszt engem vele kapcsolatban. Ő eddig azt hitte, hogy ez minden rendben.

De el mondtam neki, hogy mi az ami nyomaszt ès meg mutattam neki amit ide írtatok. Ezen mi a hihehetlen?? Az, hogy ezek hatására megbeszèltük a dolgokat?

szept. 15. 21:32
 50/71 anonim ***** válasza:
100%
#36, én 50 éves vagyok.
szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!