Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor nyáron a 30fokban...

Ilyenkor nyáron a 30fokban miben illik temetésre menni?

Figyelt kérdés

A férjem nagymamájának a temetése lesz

Nekem miben illik menni? Harisnyát kell e felvennem?

Egy fekete terdig érő ruha illetve lapos szandál jó lehet?

Anyósom szerint zárt cipő és harisnya kell.

Nincs sem zárt unneplos cipőm harisnyát pedig ebben a melegben nem igazán szeretnék felvenni.



júl. 22. 18:19
 71/99 anonim ***** válasza:
24%
#70 szerintem meg visszataszítóan néznek ki. Ez max annak áll jól akinek full visszeres a lába és azt takarja egy kicsit. És közönséges inkább mint alkalmi.
júl. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 anonim ***** válasza:
13%

Felnőtt nő létedre igazán beszerezhetnél egy fekete alkalmi cipőt!

Pont az ilyen alkalmak miatt...tini kategóriában még elmegy, ha dorkót húz fel alkalmi ruhához (bár elég ízléstelen), de egy felnőtt nőn kiveri a biztosítékot. Könyörgöm, legyél már kicsit igényes! Egy temetés nem arról, szól hogy minél kényelmesebb legyen.

júl. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 anonim ***** válasza:
75%

Görög Ibolya is elmondja több interjúban, hogy nyáron nem kötelező már a harisnya, ha ápolt, esztétikus lábat tudunk prezentálni térd fölé -néhány centivel - érő szoknyában, ruhában.

Ha ez nem megy még mindig megjelenhetünk szoknyában, olyanban ami ápol és eltakar.

Amúgy meg elnézve néhány temetési fotósorozatot, manapság mindenki azt csinál amit akar.

Minik, tapadós szettek, ujjnélküli felsők, élénk színek, dekoltázsok. Nekem ezek például nem férnek bele, másnak meg igen, ők tudják.

júl. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 anonim ***** válasza:
71%
Én felvennék egy hosszabb fekete, minta nélküli nyári ruhát,rá egy blézert vagy bolerót, amíg tart a búcsúztató.
júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 anonim ***** válasza:
88%
Vettem egy fekete nyári ruhát és fekete nyári szandált. Semmi harisnya. Figyeld csak meg, hányan nem etikett szerint fognak felöltözni
júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 anonim ***** válasza:
63%

"Asszem, én beleirom majd a végrendeletembe, hogy no dress code."

A végrendeletet JÓVAL a temetés után olvassák fel, szóval hajrá!

júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:
17%

Nézd, ha eddig sem követted az öltözködéseddel az illemszabályokat, akkor most miért érdekes? Meg lesz rólad a véleménye annak, aki még ismeri az etiketet, annak meg, aki hozzád hasonló, meg fel se fog tűnni. Szóval, nem mindegy?

Azért az szomorú, hogy felnőtt ember létedre nincs egy komolyabb, hivatalosabb öltözeted, és igényed sincs rá, hogy legalább akkor, amikor illene, szerezz valamit, amit ilyen alkalmakkor elővehetnél. Senki sem úgy születik, hogy temetési szettje terem minden szezonra, de egy rendes öltözeted lehetne. Mint ahogy a gyerekeknek is volt annak idején "ünneplője", valami sötét alj+fehér blúz, és iskolai ünnepségekre abban kellett menni. Felnőtt embernek is kellene hasonló.

Nyilván így neveltek, azért nem természetes számodra, hogy vannak helyek, ahova nem a 'sportos a stílusom' szerint megyünk, akkor se, ha fitneszedző vagy egész nap, vagy kuli munkás valaki.

júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 anonim ***** válasza:
32%
30 plusszos férfiként én se öltöznék ki, fekete farmer meg max fekete ing és egy motoros bőr csizma, nincs értelme többnek
júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/99 anonim ***** válasza:
77%

En egy eppen terdig ero kozepkek ujjatlan ruhaban voltam fekete kicsit magassarku cipoben.


35 fokban nem fogok nyakig oltozni. Es kimondottan kertem h mindenki kerulje a feketet. Halistennek betartottak bar elegge zavarta a gyaszolokat. De a ferjem ohaja ez volt. Nem akart unalmas temetest. Azt mondta nem sirjunk hanem nevessunk inkabb. Legyen szines vidam.

júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 anonim ***** válasza:
27%
76. Az nem biztos. Lesz egy külön is.
júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!