Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor nyáron a 30fokban...

Ilyenkor nyáron a 30fokban miben illik temetésre menni?

Figyelt kérdés

A férjem nagymamájának a temetése lesz

Nekem miben illik menni? Harisnyát kell e felvennem?

Egy fekete terdig érő ruha illetve lapos szandál jó lehet?

Anyósom szerint zárt cipő és harisnya kell.

Nincs sem zárt unneplos cipőm harisnyát pedig ebben a melegben nem igazán szeretnék felvenni.



júl. 22. 18:19
 51/99 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy sehol nem írta a kéredző, hogy farmerben meg tornacipőben menne. Fekete ruhában és fekete szandálban akart, ami így nyár közepén teljesen rendben is lenne. A farmer-tornacipőt csak arra írta, hogy valaki nekiállt sápítozni hogy nem hiszi el, hogy nincs egy fekete cipője meg egy fekete nadrágja.

Szerintem jól döntöttél, egy zárt fekete cipő mindig jól jöhet. A harisnyát meg majd utána le tudod venni, meg talán 40 fokok már nen lesznek. Alapvetően ne hagyd hogy elnyomjon a férjed családja, de egy temetés pont olyan helyzet ahol jobb a békesség.

júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
12%
49.: Egy testszínű harisnya még jó. Inkább a színes vagy fehér változat kerülendő ilyenkor.
júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:
41%
Ennyit problémázni egy temetésen való megjelenési ruházat miatt? Valaki írta, hogy a férj nagymamája közeli hozzátartozó. Szerintem alapból nem, csak ha jó viszonyt ápoltatok vele. Majd inkább az anyós temetésén figyelj jobban oda, és már most megkérdezheted, hogy akkor milyen ruhában légy?
júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
78%
#47 Mi a baj a kínai áruházi ruhákkal?
júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 anonim ***** válasza:
19%

Egyébként a fekete dolgokat nem szeretem.

Cipőből, kabátból is inkább a barnát szeretem.

Számomra nagyon lehangoló a fekete szín.

júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 anonim ***** válasza:
82%
55.: Ez a te dolgod. Egy temetés erejéig azért ki lehet néha bírni. Azon kívül ne viseld, ha zavar.
júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, a zárt cipő illendő, és ahogy valaki már írta fenn, az mindig jó jöhet. Ha balerinát veszel, az viszonylag kényelmes és nagyon sok mindenhez felvehető. (Magas sarkúban nem annyira egyszerű a temetőben közlekedni, tűsarkúban meg várhatóan lehetetlen.)

De a harisnya dolgot 38 fokban nem értem. Őszintén szólva 30 fokban sem. Nem az angol királynő vagy, ennyire szigorú protokollt nem indokolt tartani. Az egyetlen értelmes érv számomra az volt, hogy ne világítson bénán a lábszárad a fekete ruha alatt - nekem ez fellépne, de ismerek vagy ezer embert, akinek meg nem. Ha tényleg harisnyázol, akkor felül szilikoncsíkos (tapad a bőrhöz, melegben különösen = nem csúszik le) combfix, szellősebb.

Ha a ruha ujjatlan, dobj egy kendőt a válladra.

júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 anonim ***** válasza:
90%

A fekete térdigérő ruha tökéletes választás. A harisnyától én eltekintenék kánikula idején. A fekete szandál határeset, cipő jobb lenne.


Két éve voltam augusztus elején temetésen. ELőkerestem a képeket, senki nem viselt harisnyát, a legközelebbi hozzátartozók sem. Fekete ruha és fekete zárt cipő volt mindenkin.

júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 anonim ***** válasza:
22%
Ha lement a szertartás leveszed a harisnyát. Annyit meg ki lehet bírni.
júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:
40%
Semmi köze az öltözékhez, de mért vagytok kapcsolatban gonosz emberekkel? Neked az egész életed egy megfelelési rettegés aljas szipirtyóktól! El kéne onnan menekülni!
júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!