Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor nyáron a 30fokban...

Ilyenkor nyáron a 30fokban miben illik temetésre menni?

Figyelt kérdés

A férjem nagymamájának a temetése lesz

Nekem miben illik menni? Harisnyát kell e felvennem?

Egy fekete terdig érő ruha illetve lapos szandál jó lehet?

Anyósom szerint zárt cipő és harisnya kell.

Nincs sem zárt unneplos cipőm harisnyát pedig ebben a melegben nem igazán szeretnék felvenni.



júl. 22. 18:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim válasza:
61%

Kérdező: Amit eddig írtál azalapján teljesen mindegy miben mennél, úgyis belédkötnének valamiért, akkor legalább neked kényelmesben legyél.


#90 a valláskárosultság az más, főleg azokban a vallási körökben a nők komfortérzete olyan szinten nem érdekel senkit, hogy szavakat sem tudok rá.

júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 A kérdező kommentje:

Azért leirom hogy nem bem 30korul vagyok hanem jóval fiatalabb.

Tudom ez nem "mentseg" de tényleg nem kellett eddig ilyen ruha nekem.

Én téli temetesre jobban feltudnek öltözni mint nyarira.

De vettem fel harisnyát és vettem egy zárt cipőt.

Kibirtam

Viszont anyosomon és rajtam kívül csak egy nő volt akin harisnya volt mindenki szandaba meg ruhába jött meg az idősebb nénik is. Erről ennyit😅😂

júl. 26. 08:05
 93/99 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nyugi, az ilyen majd beleköt abba, hogy merre fésülted a hajad és hogy milyen ritmusra veszed a levegőt.
júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:
17%

"Viszont anyosomon és rajtam kívül csak egy nő volt akin harisnya volt mindenki szandaba meg ruhába jött meg az idősebb nénik is. Erről ennyit"


Viszont a legközelebbi hozzátartozók ti voltatok! Így mindenki titeket figyelt. És ez ellen senki semmit nem tud tenni, még ha a feje tetejére is áll (többek közt néhány jó tanácsot osztogató itt).

És most komolyan, nem jobban érezted magad így?

júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim válasza:
85%

#94

Persze, mert a temetés arról szól, hogy a másik ruháját figyeljük, hogyne, véletlen sem arról, hogy az elhuntyat utolsó útjára kísérjük, netán felidézzük a közös szép emlékeket stb, neeeeeem, az a legfontosabb, hogy az unokáján volt-e harisnya és zárt cipő.

Remélem csak valami nagyon elbaszott viccként írtad, mert ha komoly, az nagyon durva.

júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:
52%
#94 Szerintem meg pont, hogy bohócot csinált magából, 40 fokban, harisnyában, csak mert az anyós azt mondta. Ezt még csírájában el kéne fojtani, különben mindig ő fog dirigálni. A #95-ös válaszolóval abszolút egyetértek...
júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:
59%
96.: Ettől nem lesz senki bohóc. Abban igazad van, hogy nem szabad hagyni az anyóst dirigálni, de az, hogy valaki felvesz egy elegánsabb ruhát temetésre, attól nem válik nevetségessé. Sokkal feltűnőbb lett volna egy sportos öltözés egyébként. Valószínűleg nem erre figyelt a többség amúgy se.
júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:
49%
#97 Senki nem mondta, hogy sportosan öltözzön, ez benne sem merült fel. A fekete ruha fekete szandállal messze nem sportos.
júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim ***** válasza:
48%

Nem viccnek írtam.

Sajnos ilyen a világ, ilyenek az emberek, ilyenek vagyunk.

Attól, hogy te nem ilyen vagy, 10-ből 9 márpedig ilyen. Ez van...

júl. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!