Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor nyáron a 30fokban...

Ilyenkor nyáron a 30fokban miben illik temetésre menni?

Figyelt kérdés

A férjem nagymamájának a temetése lesz

Nekem miben illik menni? Harisnyát kell e felvennem?

Egy fekete terdig érő ruha illetve lapos szandál jó lehet?

Anyósom szerint zárt cipő és harisnya kell.

Nincs sem zárt unneplos cipőm harisnyát pedig ebben a melegben nem igazán szeretnék felvenni.



júl. 22. 18:19
 11/99 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindegy? Aki meghalt, nem fog megsértődni.

Az élők meg foglalkozzanak a saját dolgukkal.

júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 A kérdező kommentje:

Úgy látom itt is megoszlanak a vélemények.. teljesen tanácstalan vagyok

Igazából így is bántottak már eleget meg beszeltek rólam, nem akartam hogy megint ez legyen de azért rosszul se akarok lenni

júl. 22. 18:36
 13/99 anonim ***** válasza:
21%
Nem, nem mindegy. A ferj nagyanyja halt meg. Igencsak közeli rokon. Az anyós vagy az apos anyja. Illő őket megtisztelni. De itt a kényelem q fontosabb mindenki szerint
júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 anonim ***** válasza:
63%
34 éves férfi létemre nekem sincs öltönyöm milyen meglepő, én úgy gondolom hogy a fekete farmer meg tornacipő teljesen jó! Remélem az én temetésemen majd buliznak meg isznak majd az emberek
júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
55%
De ez nem q te temetesed, 14. A férj nagyanyja nem 34 évesen hunyt el, eselyesen 80 körül lehetett, anyóst hatvanasnak tippelem, ők még tisztelik a hagyományokat. Neked nem kell.
júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
85%
Akkor öltözzenek ők a “hagyománynak” megfelelően
júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 anonim ***** válasza:
95%
nem kell harisnye kánikulában. Egy szellős , legalább térdig érő ruha , fekete szandival tökéletes. 2 hete pont ilyenben voltam, ahogy sokan mások is.
júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 anonim ***** válasza:
93%
Az általad kitalált ruházatba csak akkor köt bele bárki is, ha anyósod direkt feltüzeli őket ellened. Tökéletes, elegáns és tisztelettudó amit választottál.
júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
90%

"ők még tisztelik a hagyományokat"

. Ja, ezért b*szogatják feleslegesen a menyüket. Összeállt a kép.

júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lehet inkább veszek valami kis fekete zárt cipőt meg felveszek egy harisnyát a ruhához hogy "ne érje szó a ház elejét" kaptam már eleget meg fogok is
júl. 22. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!