Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor nyáron a 30fokban...

Ilyenkor nyáron a 30fokban miben illik temetésre menni?

Figyelt kérdés

A férjem nagymamájának a temetése lesz

Nekem miben illik menni? Harisnyát kell e felvennem?

Egy fekete terdig érő ruha illetve lapos szandál jó lehet?

Anyósom szerint zárt cipő és harisnya kell.

Nincs sem zárt unneplos cipőm harisnyát pedig ebben a melegben nem igazán szeretnék felvenni.



júl. 22. 18:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
91%
Még mindig van ilyen, hogy anyós szabja meg a meny ruházatát? Ha majd összeesel a melegtől jön az, hogy csak feltűnősködni akartál? Teljesen jó az amit kitaláltál.
júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
92%
Ha szerinte abban illik akkor ő menjen olyanban, te meg ami számodra kényelmes
júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
19%
Az illendő valóban a zárt cipő, harisnya lenne. Anyosod anyja, ha jó a kapcsolatotok, akkor tartsd a hagyományt. A harisnyát amúgy kiiktathatod, ha fekete hosszú nadrágot veszel fel. Fekete cipőd meg csak van
júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
26%
A temetés mondjuk nem a kényelmes ruhazatrol szól, 2.
júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim ***** válasza:
87%
Jó, de annyit nem ér az egész, hogy rosszul legyen. Én ahány temetésen voltam, sosem hordtam harisnyát és senki más sem, kivéve a 70 éveseket.
júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 A kérdező kommentje:

Teljes fekete cipőm nincs csak fekete tornacipő ami leves az alján a csík fehér

Fekete farmerom van csak de gondolom ha abba megyek akkor meg az a baj hogy farmerek megyek

júl. 22. 18:30
 7/99 A kérdező kommentje:
Levis*
júl. 22. 18:30
 8/99 anonim ***** válasza:
26%

"Hogyan öltözzünk fel a temetésre?

Röviden: az alkalomhoz illően. A temetésen nőknek fekete ruhát illik viselniük, és ajánlott minél kevesebbet mutatni magukból: a feltűnő kivágás és a miniszoknya nem illendő. Nyáron, a nagy melegben megengedett egy fekete-fehér mintás ruha. Szoknya, ruha viselése esetén fekete harisnyát illik felvenni"


[link]

júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk az se semmi, hogy egy felnőtt nőnek nincs egy fekete zárt cipője és egy normál fekete hosszú nadrágja....n
júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 A kérdező kommentje:

Nem járok olyan helyekre hogy kelljen se egy kosztüm nadrág se teljes fekete cipő

Sportos a stílusom eddig nem volt rá szükségem ezért nincs

júl. 22. 18:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!