Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapám felesége miért nem...

Édesapám felesége miért nem akarja elfogadni, hogy a családommal együtt visszaköltöztünk a "(nagy)szülői" házba? Hogyan alakíthatnánk ki jó kapcsolatot ezek után?

Figyelt kérdés

A munka miatt albérletben voltunk néhány évig, de most úgy alakult, hogy inkább visszaköltöztük. A ház nagy, elférünk igaz kicsit nagyobb a nyüzsgés a gyerekek miatt.

Tegnap végül kibökte, hogy ez így borzasztó, így nem lehet élni, alig van helyük stb. Kifejtette, hogy nekünk kellene elköltöznünk ismét albérletbe, mert mi eddig is megoldottuk, ők viszont nem így rendezték be az életüket.

Én tényleg a jó kapcsolatra törekedtem eddig, de ez a tegnapi megnyilvánulása kicsit engem is kihozott a sodromból és megmondtam neki, hogy nyugodtan mehet, akár már az estét sem kell velünk töltenie, azóta mosolyszünet van.

Aput nagyon sajnálom, mert így két kő között őrlődik, de már nem tudom mit csináljak. Én sem tudom állandóan csöndben tűrni a felesége beszólásait.


2022. okt. 19. 11:50
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/195 anonim ***** válasza:
63%
Jól megszaladtak a válaszok
2022. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/195 Darius- ***** válasza:
29%
Mivel te vetted a hazat, kiteheted azt, aki nem csaladtagként viselkedik. Tedd is meg.
2022. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/195 anonim ***** válasza:
40%

De nem vette!

Uristen..olvasd mar vissza a kommentjeit.

2022. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/195 Darius- ***** válasza:
33%
Gondoltam, mivel azt irta o a tulaj, altalaban az a tulaj, aki megveszi a hazat. 110 kommentet nem fogok visszaolvasni.
2022. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/195 anonim ***** válasza:
80%
Jo, akkor ha nem olvasod vissza = fogalmad sincs a körülményekről, akkor ne válaszolgass blődségeket.
2022. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/195 Darius- ***** válasza:
15%

119. A kommentjeid mind le vannak értékelve itt. Igy a tiedek azok biztos blodségek. Ez tény, fogadd el.

A kérdésre kell valaszolni, nem kotelezo visszaolvasni a forumot teljesen. De, amit a kiiro irt valahol az elején az egyik kommentben, elolvastam. Tovabba jelenleg jogom van valaszolni, nem kell ehhez az engedélyed. Remélem érted, egyszer irom le most, tobbszor nem, mert én nem hagyom farasszanak ilyen nehéz esetek, mint te.

2022. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/195 anonim ***** válasza:
64%
116. Mikor egy nemfizető albérlőt hivatalosan évekig tart kitenni, akkor majd pont az apja feleségét fogja tudni könnyedén kirakni. Te amúgy hogyan képzeled el, a kiskorú gyerekeivel együtt tegye ki a nőt vagy a gyerekek azért maradhatnak?
2022. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/195 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem apukádnak kellene rendeznie a dolgot, mégpedig úgy, hogy megköszöni az eddigi ott lakást és megteremti a feleségével közösen a saját lakhatásuk feltételeit. 9 ember egy háztartásban úgy hogy ezek közül 5 gyerek, az baromi sok még akkor is ha nagy a ház.
2022. okt. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/195 anonim ***** válasza:
63%
Trónok Harca Sárkányok háza második éved, Magyar kiadás kb. ez a sztori már 😂
2022. okt. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/195 anonim ***** válasza:
55%

Ebből béke sosem lesz. Aki annyira sötét, hogy jogot formál arra, ami jog szerint nem az övé, és azzal érvel amellett, hogy szívjon tovább a másik, hogy "eddig is ti szívtatok és kibírtátok" , azzal ki a métely akarna egy fedél alatt élni, és alkalmazkodni a gyökérségéhez és hisztijeihez?

Tényleg kicsit szappanoperás, de inkább szomorú. A kérdező jószándékúnak és megoldáskeresőnek tűnik, az apukája sem véletlenül támogatta, hogy legyen ő a tulajdonos, de ezzel a forgatókönyvvel apuka aligha számolt, vagy vette komolyan, pedig állítólag világosan elmondták, hogy ez a szándék hosszútávon. Ebből nem lehet úgy kijönni, hogy a kecske is jóllakjon, és a káposzta is megmaradjon. Kíváncsi vagyok, mi lesz a megoldás végül, ám az a gyanúm, hogy nem jó szájízzel zárul a dolog.

2022. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!