Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapám felesége miért nem...

Édesapám felesége miért nem akarja elfogadni, hogy a családommal együtt visszaköltöztünk a "(nagy)szülői" házba? Hogyan alakíthatnánk ki jó kapcsolatot ezek után?

Figyelt kérdés

A munka miatt albérletben voltunk néhány évig, de most úgy alakult, hogy inkább visszaköltöztük. A ház nagy, elférünk igaz kicsit nagyobb a nyüzsgés a gyerekek miatt.

Tegnap végül kibökte, hogy ez így borzasztó, így nem lehet élni, alig van helyük stb. Kifejtette, hogy nekünk kellene elköltöznünk ismét albérletbe, mert mi eddig is megoldottuk, ők viszont nem így rendezték be az életüket.

Én tényleg a jó kapcsolatra törekedtem eddig, de ez a tegnapi megnyilvánulása kicsit engem is kihozott a sodromból és megmondtam neki, hogy nyugodtan mehet, akár már az estét sem kell velünk töltenie, azóta mosolyszünet van.

Aput nagyon sajnálom, mert így két kő között őrlődik, de már nem tudom mit csináljak. Én sem tudom állandóan csöndben tűrni a felesége beszólásait.


2022. okt. 19. 11:50
 191/195 anonim ***** válasza:
11%

Annyira brutális ellentmondásaid vannak.

Azt állítod,hogy törekedtél mindig a jó kapcsolatra. Ehhez képest azt az apróságot elhallgattad apád feleségétől,hogy rázúdítod a családodat.

Elmondásod alapján csak apáddal beszélted meg, viszont nem ő az egyedüli aki ott él a házban nem?

Felnőttként ennyire nem gondolkozol?

Ne haragudj de bennem is felmenne a pumpa ezek után.

Főleg úgy,hogy a nagy veszekedés után még nagymellénnyel pattogsz,hogy akár már a ma estét sem kell veletek töltenie.

Nem minden rólad szól ám

Nem te vagy a világ közepe.

Ott vannak gyerekek is akiknek ő az anyjuk és szükségük van rá.

Az,hogy neked problémád van vele ne a gyerekeken legyen már leverve.

2022. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/195 anonim ***** válasza:
78%
Tiszta buta vagy 191-es, már ne is haragudj! Egyáltalán nem érted ezt az egészet. Vagy te vagy a kérdező mostohanyja? 😅
2022. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/195 anonim ***** válasza:
90%

A sztori sántít, aminek az oka lehet csak, hogy nem ismerhetünk minden részletet.

Ahogy nekem tűnik: az apa nyílvánvalóan a lányának szánja az ingatlant, ami papíron 95%-ban már a kérdezőé is. Akkor mi a fenének alapított egy új családot abban a házban B terv nélkül? És az új feleség miért nem volt tisztában ezzel a helyzettel? A lakás a leírtak alapján kicsi a két családnak.

2022. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/195 anonim ***** válasza:
88%

Apuka és neje a gyerekeikkel szivességből lakhattak a kérdező házában. Most beköltözik a kérdező is a családjával a SAJÁT házába és ha ez nem tetszik a többieknek, akkor el lehet menni. Apuka saját házába. Mert mint kiderült, van neki egy ikerház-fele.

191-csak nem gondolod, hogy a kérdező előnyben részesíti a többieket a saját gyerekeivel és férjével szemben? Ők meg mennek majd albérletbe? Vagy a híd alá? Örüljenek, hogy eddig ingyen ott lakhattak.

Nem is értem, hogyan tudnak egyesek ennyire fordítva ülni a lovon.

2022. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/195 anonim ***** válasza:
75%
Mi van veletek kérdező? Visszament apukád felesége vagy válnak, esetleg elköltöznek?
2022. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!