Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lenne értékesebb annak...

Miért lenne értékesebb annak a családja, amelyikben vannak gyerekek?

Figyelt kérdés

Nekem nincsen gyerekem, nekem édesanyám, édesapám, testvéreim, párom, anyósom, sógoraim és a testvéreim gyerekei jelentik a családot.

Édesapámnak valószínűleg ez lesz az utolsó karácsonya.


A munkahelyen már most szóba került a karácsony, és a gyerekesek kijelentették, hogy ők biza nem jönnek be karácsonykor, mert az a szeretet, a család ünnepe és beszélni fognak a főnökkel, hogy menjen az, akinek nincsen családja.


Miért képzelik sokan magukat feljebbvalónak, csak azért, mert gyereket vállaltak? Meg miért kell sértegetni azt, akinek nincsen gyereke, hogy "jöjjön be az, akinek nincsen családja"? Főleg hogy pont az a munkatársam mondta, aki tudja, hogy a második sikertelen lombikon is túl vagyunk.


2022. szept. 23. 23:06
 81/105 anonim ***** válasza:
35%
Nem erdekel mas gyereke,és apuka is tud kivenni szabadságot,nem csak az anyanak kötelessége.Én szívesen bementem szenteste,nappal vagy ejszaka,de nem mindig.És nem előrebb való a más gyereke saját magamnál.De mondom jobb helyeken be van osztva,meg van beszélve,hogy egyik évben egyik,másikban masik dolgozik.Gyerek ide vagy oda.
2022. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 anonim ***** válasza:
77%
81. Tök oké ez, csak ne várd el hogy ha haldoklik az apád bárkit érdekeljen, mint ahogy a kérdező teszi. Mégegyszer én mindkét oldalt megértem, mondjuk mindig normális munkahelyem volt, ahol ez a kérdés sosem volt probléma. Én 24-en mentem dolgozni, szilveszterkor meg a gyerekesek jöttek gond nélkül. Aki ilyenen veszekszik egy nagyra nőtt óvodás ha van gyereke, ha nincs.
2022. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 anonim ***** válasza:
27%
Soha nem dolgoznèk karácsonykor más nyamvadt gyereke miatt, na persze eleve nem is dolgoznèk olyan helyen, ahol dolgozni kell ebben az időszakban.
2022. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:
86%

Ez tulajdonképpen fröcsögés a csúnya rossz gyerekesekre??


Bemész a főnökhöz, kinyitod a kis szádat: Főnök! Az a helyzet, hogy az édesapám haldoklik, szeretnék itthon lenni vele karácsonykor, ha lehet így írjuk meg a beosztást. Köszi


Ha azt mondta, hogy Marika nem érdekel az apád, akkor is gyere be, elmész táppénzre. Tudom, hogy nem a legszebb megoldás, de ha komolyan szeretnéd ezt a karácsonyt otthon tölteni apukáddal akkor meg tudod oldani.

2022. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 anonim ***** válasza:
0%
Aha. Aztán a tapoenz után másnap már meg is kapja a felmondását. Szerintetek minden főnök tök hulye?
2022. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 anonim ***** válasza:
67%
85. Jaja mert olyan sok a munkás, hogy megtehetik, hogy csak úgy felmondjanak. Igazad van nem hülyék…
2022. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:
81%
Van megoldás. Nem is komplikált. A kérdező csak frusztrált, hogy még nem jött össze a gyerek és kicsit szidatni akarta azokat, akiknek összejött. Sikerült.
2022. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez azért általános sok helyen, mert a gyerekeket érdekli leginkább a karácsony. Én önként dolgoztam mindig 24-én mivel hidegen hagyott az ünnep, nekem jó pénz, a gyerekes meg otthon lehet. Mindenki jól járt.

De ha te nem szeretnél karácsonykor dolgozni, akkor nyilván ugyanúgy jogod van ehhez, mint annak akinek gyereke van. De miért itt írsz ki róla kérdest? Ott helyben meg kellett volna mondani a bunkó kollégaknak, hogy neked is van családod, és ugyanúgy szertnéd békében tölteni az ünnepet, úgyhogy ne szervezkedjenek a te kontódra a főnöknél.

2022. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk aki kapja, marja alapon megy. Le lehet adni a szabadságolási kérelmet egész évre, és gyorsnak kell lenni, vagy megegyezni.


Ez a kérdés simán arra ment ki hogy jót szidhassák a gyerekeseket.

2022. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 A kérdező kommentje:
Ott az adókedvezmény, a csok, a babaváró, családi pótlék. Meg is lehet a pénzért dolgozni, ha eddig csak úgy blinkre kaptak mindenhonnan!
2022. szept. 26. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!