Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lenne értékesebb annak...

Miért lenne értékesebb annak a családja, amelyikben vannak gyerekek?

Figyelt kérdés

Nekem nincsen gyerekem, nekem édesanyám, édesapám, testvéreim, párom, anyósom, sógoraim és a testvéreim gyerekei jelentik a családot.

Édesapámnak valószínűleg ez lesz az utolsó karácsonya.


A munkahelyen már most szóba került a karácsony, és a gyerekesek kijelentették, hogy ők biza nem jönnek be karácsonykor, mert az a szeretet, a család ünnepe és beszélni fognak a főnökkel, hogy menjen az, akinek nincsen családja.


Miért képzelik sokan magukat feljebbvalónak, csak azért, mert gyereket vállaltak? Meg miért kell sértegetni azt, akinek nincsen gyereke, hogy "jöjjön be az, akinek nincsen családja"? Főleg hogy pont az a munkatársam mondta, aki tudja, hogy a második sikertelen lombikon is túl vagyunk.


2022. szept. 23. 23:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem meg amíg ilyen stílusban beszélsz azokkal akik nirmálisan válaszoltak, mégha nem is értenek egyet veled, addig nem érdemelsz gyereket!


Tessék, kimondtam. Undorítóan viselkedsz, szégyelld magad!

2022. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 anonim ***** válasza:
41%

38


Az a nagy büdös helyzet, hogy te pld még így is szerencsés vagy! Készülhetsz, megbeszélheted a helyzeted a főnököddel, ,,megbetegedhetsz". Nekünk annak idején 80% gyógyulási esélyt adtak apunak és nem tudtuk, hogy az utolsó születésnapja lesz, az utolsó névnapja, az utolsó együtt töltött óra stb..stb..A te apád utolsó napjai sehogy sem lesznek szépek.Bármennyire veszi körül a családja, bármekkora szeretettel, ő attól még félni fog, félni a haláltól és a méltósága elvesztésétől!! És ezt semmivel sem tudod elmulasztani nála.


És lepontozhattatok feljebb.De ettől még tény, mindig mindenki akár van gyereke ,akár nincs a saját érdekét nézi és marhára leizéli, hogy a másikkal mi van.

2022. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 anonim ***** válasza:
66%

"Folyamatos sz.pás van a kisgyerekesek miatt, akár szabadságolásról, akár túlóráról van szó, mert hát ugye ők a munkát nem viszik haza, de te vidd haza még az övét is."


Akkor te nem leszel kisgyerekes? Rögtön 18 évest szülsz?

Vagy hogy gondolod, hogy megúszod a problémákat, a munka-család összeegyeztethetőségének nehézségét?


Minek akarsz egyáltalán gyereket?

2022. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/105 anonim ***** válasza:
77%
11 éves a fiam, ezalatt egy karácsonyt sem vettem ki a gyerekre hivatkozva. Elosztottuk. Mondjuk én 2 napot előtte, kolléga 2 napot utána vagy fordítva.
2022. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 anonim ***** válasza:
40%
Na hát így már sajnálom, hogy azt írtam a lombikra, hogy jöjjön össze. Majd jöjjön össze akkor, ha felnőttél agyilag. Sajnos még nem tartasz ott, úgyhogy csücsülj csak a munkában karácsonykor, meg vidd haza a munkát.
2022. szept. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, nyugi. Gyakorin, egyes otthon unatkozó anyukáknak az a célja, hogy megbántsák az amúgy is segítséget kérő kiírokat. Sajnos nincs életük a gyerek mellett.

Nem vagy undorító. Az az undorító, aki egy gyerekre hivatkozva mindenkitől, minden lehetőséget magához szív.

Az anyám kórházi dolgozó. Színtisztán emlékszem, hogy legalább 2-3 szentestém volt gyerekként nélküle. Mégis élek.

2022. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/105 anonim ***** válasza:
56%
Dolgozok mint te, te tyúkagyú. Ez a kérdés is dolgozó anyukákról szólt. És nem belerúgtunk. Persze biztos van akinigen pl privátban, de olvasd vissza miket fröcsögött a kérdező.
2022. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 anonim ***** válasza:
54%

“ Na hát így már sajnálom, hogy azt írtam a lombikra, hogy jöjjön össze”


“ Minek akarsz egyáltalán gyereket?”


“Szerintem meg amíg ilyen stílusban beszélsz azokkal akik nirmálisan válaszoltak, mégha nem is értenek egyet veled, addig nem érdemelsz gyereket!“



Szerintetek, ez mégis, mennyire bántó annak, aki szeretne, de abban sem biztos, hogy valaha lesz neki? Empátiátok nektek a nagy büdös nulla! Nektek meg minek kellett gyereket szülni, ha ennyi érzés sem szorult belétek? Nem való nektek! Ilyen anyák mellett, mint ti, termelődik ki a legközelebbi, érzéketlen, undorító generáció.

Az apja valószínűleg haldoklik! Megérdemli, vegye ki azt a napot.

Ezerszer mondtam már, a legundorítóbb állatfaj a nő!

2022. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/105 anonim ***** válasza:
34%

Ahh értem már miért véded ennyire. A fröcsögései, ami egy újabb undorító mélypont volt a gyakorikerdesek.hu-n törölve lettek.


Hidd el nem véletlen fordultak ellene az emberek. És nem véletlen törölte a moderátor.

2022. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 anonim ***** válasza:
28%
Veled van a gond 48-as, meg a többi ilyennel, mint te. Attól, hogy lombikozik a kérdező, egyáltalán nem biztos, hogy meg is érdemli a gyereket, elég csak elolvasni a kommentjeit. Gusztustalan. Legyen akkor gyereke, amikor majd megérett rá agyilag és lelkileg, és rendelkezik minimális empátiával. Mert akár tetszik, akár nem, fontosabb a kisgyerekes szülő karácsonyi szabija - amikor még nincs is, aki vigyázzon a gyerekre -, mint neki az X. karácsony az apjával. Karácsonyozzon 2 nappal előtte és meg van oldva a probléma. De remélem ugyanígy állnak majd hozzá is, ha összejött a gyerek, mint ő máshoz. Karma
2022. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!