Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lenne értékesebb annak...

Miért lenne értékesebb annak a családja, amelyikben vannak gyerekek?

Figyelt kérdés

Nekem nincsen gyerekem, nekem édesanyám, édesapám, testvéreim, párom, anyósom, sógoraim és a testvéreim gyerekei jelentik a családot.

Édesapámnak valószínűleg ez lesz az utolsó karácsonya.


A munkahelyen már most szóba került a karácsony, és a gyerekesek kijelentették, hogy ők biza nem jönnek be karácsonykor, mert az a szeretet, a család ünnepe és beszélni fognak a főnökkel, hogy menjen az, akinek nincsen családja.


Miért képzelik sokan magukat feljebbvalónak, csak azért, mert gyereket vállaltak? Meg miért kell sértegetni azt, akinek nincsen gyereke, hogy "jöjjön be az, akinek nincsen családja"? Főleg hogy pont az a munkatársam mondta, aki tudja, hogy a második sikertelen lombikon is túl vagyunk.


2022. szept. 23. 23:06
 71/105 anonim ***** válasza:
1%
Hogyne lenne.Szerinted nem vállalja senki,mondjuk dupla óradíjért?
2022. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 anonim ***** válasza:
36%

Van gyereked egyáltalán? Tudod nem bízná rá senki a gyerekét a szomszéd Zsuzsikára, mert Zsuzsika nem megbízható, hiába vállalja dupla pénzért.


Mindemellett kinek van arra pénze hogy dupla bért fizessen csak mert a gyerekmenteseknek fáj a valaga, és a 29. Karácsonya fontosabb mint egy gyerek 6. Karácsonya? Olyan szinten szánalmas vagy hogy arra szavak nincsenek.


Én a vitát befejeztem, mert te ezt még ragozni fogod, de én leírtam mindent amit gondolok. Nem fogom magam ismételni.

2022. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 anonim ***** válasza:
26%

"Mindemellett kinek van arra pénze hogy dupla bért fizessen csak mert a gyerekmenteseknek fáj a valaga, és a 29. Karácsonya fontosabb mint egy gyerek 6. Karácsonya? "


Nem tudom hányadik kommentet írtam, én voltam az, aki említette, hogy nálunk a vendéglátásban hogy volt. Voltam mindkét oldalon. Tudod, konkrétan ez a mondatod, ez q stílus az, ami kívágja a biztosítékot a gyermektekeneknél. Bizony, lehet neki fontosabb a 29. karácsonya. Lehet neki az az első a párjával, az első, amit a saját otthonában tölt. Bizony, lehet sokkal fontosabb mint a gyerek 6. ajándék dömpinje. Mindenkinek a sajátja fontos és akinek nincs gyereke, azt a nagy általánosságban bizony nem érdekli a másé.

Van bébiszitter. Mindig van. Nem az utolsó pillanatban kell keresni és nem megbízhatatlan vadidegent, és akkor lesz Bizony. Karácsonykor is, sőt, szilveszterkor is.

2022. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem a gyerekesek mit vergődnek.Be kell osztani.Senkit nem érdekel a gyereke,nem fontosabb,mint más csaladtag.Harom napon keresztül lehet ünnepdlni.Nalunk megbeszéltük beosztottuk.Nem az én folgom megoldani a gyerekfelügyeletet.

Utolsó véletlenül lrpontiztalak.

2022. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 anonim ***** válasza:
31%

Jajj bocsmá én sértő vagyok, de "mit vergődök".


Szerintem mindkét oldalon van sértő hozzászólás, de én az igazat írtam azzal, hogy engem meg az ő karácsonya nem érdekel.

Nem fogok extrát fizetni mert valaki akinek semmilyen anyagi vagy lelki (a gyerekről beszélek!) kára nem származik belőle FELNŐTT EMBERKÉNT pampog. Pampogjon. Én meg kikérem a karácsonyt a gyerekre hivatkozva és valószínűleg mekapom. Érthető módon. Törődjetek bele.

2022. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 anonim ***** válasza:
33%

Eleg szomorú.Nem fontosabb a te gyereked,mint masnak az apja,aki úgy néz ki haldiklik.Semmi baja nem lesz a gyerejednek se,ha karácsinykor dolgozol.Ha nem lenne gyerekem,sőt senkim se lenne,én se mennék be minden karácsonykor más helyett.Jobb helyeken megbeszélik,és beosztják naguk között.

Amúgy mért ne fizethetnél masnak,hogy vigyazzon a gyerekedre.De vigyazhat rá az apja is,vagy nagyszülők.

2022. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 anonim ***** válasza:
28%

De fogd már fel hogy ő nem akar szabit kivenni az apjára hivatkozva.


Nem az apja nem fontos csak ő nem akarja ezt indoknak használni. Úgy sajnálom hogy kiragadtok részleteket.


NEM KÉRT A KÉRDEZŐ AZ APJÁRA HIVATKOZVA SZABADSÁGOT, CSAK SIMÁN NEM ÉRTI HOGY A GYEREKESEKEZ MIÉRT RÉSZESÍTIK ELŐNYBEN.


Ha kinyitja a száját, kapna szabadságot. Nem nyitja, nem kap.

2022. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 anonim ***** válasza:
73%
76. Az apja kérjen akkor szabit a gyerekre hivatkozva? A nagyszülei is dolgoznak. Arra a gyerekre valakinek vigyáznia KELL!
2022. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 anonim ***** válasza:
23%

Ha ennyire félti valaki minek vállal,ha senkire nem meri rábízni?


Nincs annyi pénze,hogy időnként vigyázzon rá valaki,akkor ne vállaljon,vagy maradjon otthon.


De a gyerektelen kollégának nincs a szerződésében külön pont,ugyanazt írja alá,mint a gyerekes.

Sajnos nálunk nem értik sokan ezt,az államtól várják,hogy oldja meg,a munkavállaló meg rabszolga.

2022. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 anonim ***** válasza:
34%
Figyeljetek ha titeket nem érdekel más gyereke meg oldja meg, ti meg oldjátok meg a haldokló szüleiteket. Ilyen egyszerű. Normális embernél ezek nem kérdések. Ti meg csak azt kapjátok vissza amit adtok. Nem kell dolgoznotok karácsonykor, mennek be a gyerekesek, de ha nektek az egyetlen családtagotok haldoklik akkor ti is oldjátok meg. Mi itt pedig beosztjuk egymás között, hogy mindenkinek jó legyen.
2022. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!