Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem be a párom q...

Hogyan vegyem be a párom q családi életbe, ha en nem érek rá?

Figyelt kérdés

Rendszerint szobanövény a párom mert nem tudok vele mit kezdeni.


Szóval hazahozom a kicsit a suliból, játszok vele, tanulok vele, vacsorát csinálok, mosok, takarítok, a kicsit fürdetem, esti meseolvasás.


A párom mindeközben szobanövény. Neha ritkán játszik a kicsivel.


Félek, hogy le fog lépni ez miatt.


Nem tudom hogy néz ki egy családi élet mivel a gyerek apjával a kicsinek a babakorában szétmentünk. Életemben nem voltam még hármasban. Csak en+gyerek



#3.fél a családban
2022. febr. 1. 08:30
 81/108 anonim ***** válasza:
100%

79: az még bőven a normális ütem....


[link]


4 - 13 között az 5-6 cm/év az átlag!

2022. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/108 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom keress fel egy orvost, hogy minden rendben van-e a fejedben, valószínű sajnos nem.
2022. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/108 A kérdező kommentje:

Az oltogatóknak megkoszontem a jelnlétet. Vedd a lapot.


81 az orvos szerint is normális határokom belul van. Nem kell tartanom.

Csak ott az a de. Látom, hogy vekony gyenge sápadt.

2022. febr. 1. 12:29
 84/108 anonim ***** válasza:
100%
Te, hány éves az a gyerek, hogy napi 2 óra a lecke? Vagy milyen versenyistállóba járatod? Az alsósaimnak max napi 30 perc, ha van témazáró, arra kell többet tanulni, de az kéthetente 1x kb...
2022. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/108 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 84-esnek, egy elsős-másodikos gyereknél ez valami überdimenzionált otthoni tanulás!


Vagy akkor járjon napközibe, ott megcsinálják a házit, és addig a kérdező "énidőzik".

2022. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/108 A kérdező kommentje:
Nem napközis
2022. febr. 1. 12:37
 87/108 anonim ***** válasza:
100%
86: és miért nem????
2022. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/108 anonim ***** válasza:
16%

Eleve kötelező 4-ig a suliban lenni újabban, nem????


Direkt felmentést kell kérni, ha valaki nem szeretné otthagyni a gyerekét...

2022. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/108 anonim ***** válasza:
100%
A mosást addig is be tudod tenni, mikor tanultok, addig kimos a gép. Amúgy a legtöbb olcsó mosógép is már időzítős, reggel bepakolod, kimost mire haza érsz és csak kiteregeted. Amúgy miért lenne gond, ha párod tereget ki nálad? Ha komolyan gondolja ki fog. Meg lehet oldani, a legtöbb egyedül álló anyának lesz normális új párja. Én is úgy érzem valahogy Te nem akarod, ha tudat alatt is. A szekrények mögötti kitakarítás meg nem napi dolog, az másiás rend már. Amúgy kinek lenne arra ideje, energiája mg napi munka mellett is, még gyereknél nélkül sem, nemhogy gyerekkel. Normális esetben, mindennap felmosni, pórszívózni sem kell az egész lakást.
2022. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/108 anonim ***** válasza:
100%

Enyémek simán hazajöhetnek 2-kor, de ha van zeneóra, akkor van, hogy fél 5-ig is bent van, olyankor napközis.

A lecke akkor max 30 perc, ha hazajön, és itthon csinálja.

De a hetedikes sem tanul napi szinten 2 órákat, neki is vannak lazább napjai.

Továbbá öten vagyunk, és NEM mosok naponta. A felmosást pedig nyugodtan rábízhatod a pasidra.

Az meg, hogy kettőre hazaértek, és a csávód is ráér, de kiadod neki, hogy 5-nél előbb oda ne merje dugni a képét mateklecke meg felmosás miatt, hát, ez a boldog közös élet totális ellehetetlenítése.

2022. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!