Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem be a párom q...

Hogyan vegyem be a párom q családi életbe, ha en nem érek rá?

Figyelt kérdés

Rendszerint szobanövény a párom mert nem tudok vele mit kezdeni.


Szóval hazahozom a kicsit a suliból, játszok vele, tanulok vele, vacsorát csinálok, mosok, takarítok, a kicsit fürdetem, esti meseolvasás.


A párom mindeközben szobanövény. Neha ritkán játszik a kicsivel.


Félek, hogy le fog lépni ez miatt.


Nem tudom hogy néz ki egy családi élet mivel a gyerek apjával a kicsinek a babakorában szétmentünk. Életemben nem voltam még hármasban. Csak en+gyerek



#3.fél a családban
2022. febr. 1. 08:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
95%
Jól értem, hogy gyakorlatilag a kapcsolatod a pároddal (érzelmileg, szexuálisan, szóval lényegében véve mindenhogy) megromlott, és alapvetően csak egy fedél alatt éltek, mert jelenleg egyikőtök se akarja/tudja a másikótokat az utcára tenni, máshová meg nincs hova mennetek?
2022. febr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
97%

Ezt az elején kellett volna tisztáznotok, mert ha jól értem, nem az övé a gyerek.

Van olyan ismerősöm, ahol a párja megmondta, hogy nem érdeklik a gyereki, ő más gyerekével nem fog foglalkozni, nem fogja őket nevelni, úgy oldja meg, ahogy akarja, ezért nem is költöztek össze.

2022. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
91%

Tehát most van plusz 1 gyereked aki néha megdug. Most erre mit lehet mondani?

Ha a gyerekkel nem akar foglalkozni a háztartás egyéb részéből vegye ki szépen a részét. Ha nem te szakadsz meg minden feladat alatt, akkor van idő egymásra.

Egyébként meg nem félned kéne, hogy lelép, hanem elhajtani a pitsába a lusta herét.

2022. febr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 anonim ***** válasza:
92%
Megvetted az egész disznót egy szál kolbászért.
2022. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/108 anonim ***** válasza:
89%
És miért lenne gond, ha lelépne? Legalább nem kell többet tápoznod meg forgatnod a nap felé. Vagy ha marad, néha portalanítsd. Az ilyen általában jól begyökeresedik és marad.
2022. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 A kérdező kommentje:

Nem 1.


Van egy új párom.

Összejöttünk, szeretjük egymást stb. Hétvégente kettesben tudunk lenni mert egy napot vigyáznak a kicsire.

Be lett mutatva a kisgyermekem.

Feljön hozzánk a párom naponta. A hétközapokban is.


Es itt nem tudom hogyan kell hármasban élni.


Miután a kicsi elalszik, tudok csak a párommal foglalkozni.

2022. febr. 1. 08:48
 7/108 A kérdező kommentje:

A párom azért ilyen, mert ő se tudja mit csináljon nálam.

Pl amikor tanulok a kicsivel, csak csendben van.

2022. febr. 1. 08:51
 8/108 anonim ***** válasza:
100%
Jah hogy nem éltek együtt. Azért úgy más a helyzet. Ez esetben végül is mit tud csinálni azon kívül, hogy vár rád? Friss kapcsolat, a gyerekkel sem tud mit kezdeni. Nem is biztos, hogy kell.
2022. febr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
84%
Próbálj meg átszervezni. Nem kell minden egyes nap főzni, mosni takarítani. A párod vagy legyen jobban része a mindennapi életnek, segítsen a gyerek körül, hogy hamarabb végezz, vagy menjen később, mikor a gyerek már alszik.
2022. febr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 A kérdező kommentje:

De amigy sem tudom hogy kellene ennek az egésznek kinéznie családosáknál sem. Egy apa mit csinál olyankor amikor a nő tanul mos főz takarit?



Azért is zavar nagyon a helyzet mert így a párom rendszerint alvásidőre van beosztva, amikor aludnék...ehelyett beszélgetunk nevetunk szex stb.

Holott én már aludnék 8 kor vagy 10 kor.


Nem megerőltető ugyan sem a munkám, se a hátartás gyerek, de én csak robbanok lefelé valamiért. Dupla karika van már a szemem alatt. Aszott bőröm is kezd lenni, saját magamra semmi időm nincs. Nem táplálkozom jól, nem tudok edzeni se stb.


Magyaran amortizálódom csak lefelé valahogy az egészben.

2022. febr. 1. 09:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!