Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem be a párom q...

Hogyan vegyem be a párom q családi életbe, ha en nem érek rá?

Figyelt kérdés

Rendszerint szobanövény a párom mert nem tudok vele mit kezdeni.


Szóval hazahozom a kicsit a suliból, játszok vele, tanulok vele, vacsorát csinálok, mosok, takarítok, a kicsit fürdetem, esti meseolvasás.


A párom mindeközben szobanövény. Neha ritkán játszik a kicsivel.


Félek, hogy le fog lépni ez miatt.


Nem tudom hogy néz ki egy családi élet mivel a gyerek apjával a kicsinek a babakorában szétmentünk. Életemben nem voltam még hármasban. Csak en+gyerek



#3.fél a családban
2022. febr. 1. 08:30
 51/108 A kérdező kommentje:

Plusz ez is.

A kicsit semmilyen foglalkozasra nem hordom pesig úszni is meg kellene tanulnia, nyelvből felzárkóztatni meg stb.

Azt meg végképp nem tudom hogyan időzítsem be. Amiket amugy fontosabbnak tartok az iskolánál meg a házi feladatnál.


Sport erőnlét raplalkozas nyelv.


Helyett a gyerek suliban alig eszik vekony sápadt a bőre, 5 fekvőtámaszt alig bír lenyomni olyan gyenge, nyelvből meg semmit nem tud ill az nagy semmi amit tud.


Valojában az iskolai házi az agyamra megy. De persze a gyerek elott azt mutatom hogy gyakorolni jo, a szorgalom kitartás fontos hasznos.

2022. febr. 1. 11:28
 52/108 A kérdező kommentje:

A mosás:

Jelenleg ott allnak az ágyneműk, külön a világos, kulon a feketék es kulon a törölközők.


Ha kimosom az ágyneműket, marad még minimum 3 stóc mosnivalo.


Azaz

Egyik nap agynemu vagy torolkozo

Masik nap világosak

Na jo egy nap.kimarad mert nincs hiva teregtni a feketét

4.nao sötétek

Mire megszarad felgyűlt a torolkozo vagy a világos ruha.


Plusz nekem vannak kulon sarga piros ruhák felsők kulon a fehernemu mert azt nem mosom a gyerekcuccal



Ahogy mosom ugye ugy gyűlik fel ujra a tobbi.

2022. febr. 1. 11:34
 53/108 anonim ***** válasza:
90%
Kérlek vedd észre magadat kérdező...Felnőtt ember vagy basszus, tanuld már meg beosztani a saját idődet normálisan és ne itt várd a csodát. Nem te nevelsz gyereket ebben az országban egyedül, mások is ugyan úgy dolgoznak, főznek, mosnak, takarítanak stb.. Kiveszel azért szabit, hogy hajat tudjál mosni amit egy esti zuhanyzásnál is meg lehetne oldani. Borzalmas a gondolkodásod..
2022. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/108 A kérdező kommentje:

Bicai roviden a napi mosás oka


Kulon van mosva az agynemu torolkozo vilagos sötét ruhák fegerneműk es piros sárga cuccaim


A szárítot csak az agynemure torolkozore használom kb mert a szaritoban nem tanácson 4-5 kg ruhákat szárítani plusz ki kell szedni kulon a zoknikat meg ami ellasztikus. A fene se bajlodik ezzel. Ha van hely ki van teregetve.


Nekem kulon mosokonyha kéne. Amerikában csinálják jol. Ott van is.

2022. febr. 1. 11:37
 55/108 anonim ***** válasza:
90%
Te most komolyan azt mondod, hogy minden nap cseréled a törcsiket meg az ágyneműt????
2022. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/108 anonim ***** válasza:
100%
10 pont az #53-nak! :)
2022. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/108 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk nincs szárítógép, ketten vagyunk, és hetente 1x mosok. Pedig minden nap másik ruhát veszünk fel, frissen....
2022. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/108 A kérdező kommentje:

53 nem csak hajmisas miatt kell szabi. Eleve magamra.


Tudok hulla fáradtan 8 kor 10.kor is hajat mosni csak utálom. Aztan jon még a parommal valo "konzumálás" is.



Az enido azert is kell mert a melo mellett torekszem magasabb szintee plusz bevételekre is nekem az agyam is ossze kene szednem, pályázgatni is szoktam a mostani mellé is akarok vállalni habár azt már keményen atgondolom mert akkor ennyi idom se lenne, de a karrier pénz is célom, az mellett is hogy lassan ugy nézek ki mint a saját öreganyám. Robbanok lefelé. Nyaki hátfájdalmaim vannak karikás szemem aszott bőr.


Minden sz.r.

2022. febr. 1. 11:40
 59/108 A kérdező kommentje:

55 vezessem végig az egesz hetet hónapot mikor mi van a szennyesben?


Mas is irta már itt anyás oldalon hogy a szennyes kosár náluk se üres soha. Nincs is ilyen pillanat hogy ne lenne mosnivalo.

2022. febr. 1. 11:41
 60/108 anonim ***** válasza:
100%

ki mondta, hogy üres a szennyeskosár...?

De valami szabály van, hogy x óránál többet nem lehet egy cucc ott...? Vagymi?

2022. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!