Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem be a párom q...

Hogyan vegyem be a párom q családi életbe, ha en nem érek rá?

Figyelt kérdés

Rendszerint szobanövény a párom mert nem tudok vele mit kezdeni.


Szóval hazahozom a kicsit a suliból, játszok vele, tanulok vele, vacsorát csinálok, mosok, takarítok, a kicsit fürdetem, esti meseolvasás.


A párom mindeközben szobanövény. Neha ritkán játszik a kicsivel.


Félek, hogy le fog lépni ez miatt.


Nem tudom hogy néz ki egy családi élet mivel a gyerek apjával a kicsinek a babakorában szétmentünk. Életemben nem voltam még hármasban. Csak en+gyerek



#3.fél a családban
2022. febr. 1. 08:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 A kérdező kommentje:

*jav

családoknál sem tudom

2022. febr. 1. 09:02
 12/108 anonim ***** válasza:
96%

"Egy apa mit csinál olyankor amikor a nő tanul mos főz takarit?"

En pl a Cyberpunk 2077-tel jatszok.

De máskor én vegzem a házimunkát vagy vigyázok a gyerekre. Mindketten kapunk énidőt.

A pici pedig (2 és negyed éves) szívesen "segít".

2022. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/108 anonim ***** válasza:
92%
Amikor feljön betámasztja magát a tv elé és semmit sem csinál, veled sem foglalkozik, nem is beszélgettek egymással? Attól hogy pl. főzöl még - ha érdekled - oda kellene mennie magától(!) és beszélgetni, segíteni mondjuk hagymát vágni és hasonlókat csinálni.
2022. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk amíg én főzök, párom takarít a szobákban. Gyerekek segítenek neki. Vagy én felrakom a mosást (azt jobb, ha én rakom fel), de felteregetni soha nem én teregetek. Miért kellene minden házimunkát Neked csinálni?
2022. febr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/108 A kérdező kommentje:

13 olyan mintha nem érezné magát otthon. Nemigen mozog semmit. Néha olyan, mintha wc re is alig merne kimenni valahogy.

Szóval nem "önállóskodik", egy poharat sem venne ki a szekrényből mert ő nem "nyúlkál"másnál semmihez.


Valami ilyesmi van.

2022. febr. 1. 09:13
 16/108 A kérdező kommentje:
A ruháinkat sem fogja teregetni az is biztos. Illetve érdekes lenne nekem is ahogy a gyerrkbugyikat pakolgatja a szárítora.
2022. febr. 1. 09:14
 17/108 anonim ***** válasza:
80%
El kell osztani a melót. Kérezd meg tőle, hogy x ,y, z meló közül melyiket csinálná szívesen? Meg kell mondani neki,hogy fáradt vagy, segítsen egy kicsit, így hamarabb jut idő kettőtökre is, meg még energiád is marad rá.
2022. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 anonim ***** válasza:
72%
17 vagyok, folytatnám: Ha semmit nem akar választani, akkor egyértelmű, hogy az ingyen du.ásért jár oda, nem akar tőled semmi komolyat, akkor meg itt az ideje lapátra tenni...
2022. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 A kérdező kommentje:

Akkor csak éjszakára jönne. De ő próbálna részt venni az életemben.

Hétvégén is ha a kicsivel vagyok, még ő könyörög hogy jöhessen velünk. (Mert ugye akkor se tudok vele mit kezdeni igy általában a kicsivel kettesben megyek programokra is)


Egyszer elvittem magunkkal folyóba kavicsot dobálni kacsáztatva, meg fás területen sétálni, játszótér, stb, ott is csak kísérő volt. Szinte kezdtem megsértődni behisztizni hogy hogy néz az ki hogy én pl versenyt futok a kicsivel, tanítom kacsáztatni a kaviccsal, hintázok én is a másik hintában, ő meg áll és les?

Be is szóltam neki hogy nyugodtan beülhet addig a kocsiba akár zenét hallgatni meg ne fázzon.



Aztán ezekbol az van hogy en miért küldöm el mindig, miért hiszem azt hogy ő kínlódik vagy unatkozik csak velünk, miért vannak bennem ezek?

2022. febr. 1. 09:45
 20/108 A kérdező kommentje:

18.kommentre irtam ezt

"Akkor csak éjszakára jönne. De ő próbálna részt venni az életemben."

2022. febr. 1. 09:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!