Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem be a párom q...

Hogyan vegyem be a párom q családi életbe, ha en nem érek rá?

Figyelt kérdés

Rendszerint szobanövény a párom mert nem tudok vele mit kezdeni.


Szóval hazahozom a kicsit a suliból, játszok vele, tanulok vele, vacsorát csinálok, mosok, takarítok, a kicsit fürdetem, esti meseolvasás.


A párom mindeközben szobanövény. Neha ritkán játszik a kicsivel.


Félek, hogy le fog lépni ez miatt.


Nem tudom hogy néz ki egy családi élet mivel a gyerek apjával a kicsinek a babakorában szétmentünk. Életemben nem voltam még hármasban. Csak en+gyerek



#3.fél a családban
2022. febr. 1. 08:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim ***** válasza:
33%
Akkor neked kell eldönteni, szeretnél-e egy zsák krumplit férfiként. Van aki élvezi, hogy ilyen szinten kell irányítania a párját egész életében, szerintem neked ez nem való, téged ez már most is zavar.
2022. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 A kérdező kommentje:

" Neki nincs szuksége állandoan pörgésre haverokra adrenalinra. El tud lenni egyhelyben."


Mert szerinte ez csak az en maniám hogy én viszont mindig mennék valahova, meg kikaocsolódni, meg pörgés adrenalin.(ami ugye abbol jön, hogy munka gyerek mellett engem gyakorta frusztrál az, hogy amugy én nem is élek. Es ezek miatt ha csak egyetlen napom van háztartás meg gyerek nélkül, én olyankor még tandemugrálnék is, vagy kb mint a masnaposok c filmben, egy nap alatt hoznám be mindazt ami kimarad az eletemből meg amire nincs energiám sem. Es egy extrovert férfiről akinek rengeteg a haverja és VAN élete képtelen vagyok elképzelni, hogy ő szívesen takarítgat nálam es ennyi velem (egy nővel)a hatalmas programagy neki)

De gyakorta arra az egyetlen napra már kimerülök. Es legszívesebben 24 ez aludnék inkább.:(

2022. febr. 1. 10:43
 33/108 anonim ***** válasza:
100%

Fú szívem, rád férne pár óra egy pszichológussal. Megfelelési kényszered van az önbizalmad meg a béka segge alatt. Dolgoznod kéne kicsit az önértékeléseden.

Mi abban a hihetetlen, hogy ő egyszerűen csak veled akar lenni nyugiban? Persze, hogy nem akar takarítani, meg robotolni nálad. Nem is ez a lényeg. Ő egyszerűen a társaságodra vágyik, neked viszont kiteszi a napod a gyerek meg a házimunka.

2022. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/108 A kérdező kommentje:

31. De pedig minden jó lehetne.

A gyerek es a párom is önmagában egy teljesen pozitív életvidám energiadús extrovert ember.

Mindkettő ugyanakkor érzelmi alapú is.


Nem tudom elhinni azt hogy ha minden adott bármihez, abbol én hogyhogy csak egy negativ rombolo dolgot tudok csak kihozni amibe en egyenesen tönkremegyek?

2022. febr. 1. 10:45
 35/108 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a kapcsolatban inkább te vagy a problémás fél. Érdemes lenne átgondolnod néhány dolgot.
2022. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/108 anonim ***** válasza:
100%
30: húbakker..... Soha nem szoktatok beszélgetni ilyesmiről....???? Tabunak tartod, vagy miért...??? CSak "beszélnél" vele, azaz leállít, ha ilyen témát szóba hozol...???
2022. febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 A kérdező kommentje:

33 pontosan

Az életem munka gyerek meg ő.

3 felé szakadok. Ez három, jelenleg egybemoshatatlan összehangolhatatlan terület.

Amiben én bele se férek mellesleg.

2022. febr. 1. 10:49
 38/108 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de egyszerűen az a baj, hogy nem tudod beosztani az idődet. Az egyszerűen nem igaz, hogy 1 darab iskolás gyerek mellett ennyire nincs időd semmire. Azt sem hiszem, hogy 300nm-en laktok ketten. Én a 100nm-es lakásomat kb 30 perc alatt felporszívózom, felmosom. Ez heti 2x történik meg. 2 embere a mosogatát is max napi 10-15 perc és akkor minden is csillog. A gyereket is nyugodtan be lehet vonni korának megfelelően.

Azt gondold végig, hogy mire b_szod el az idődet.

2022. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/108 A kérdező kommentje:

36 miről?


Írtam valahol mirol beszéltem vele eddig.


Mivel általában csak van és áll es ennyi igy nem latom őt boldognak csodálkozom azon hogy nem lép le.


Errol szoktam vele beszélni, hogy kb le se ejtem mig a kicsivel tanulok meg stb nem tudok vele is foglalkozni, nem tudom elkepzeoni se mi ebben neki a jo, de őt idegesíti hogy ilyenek vannak bennem. Mert ő igenis el tud lenni akkor is ha nincs semmi, higyjem már el.

Meg ne érezzem már pl jatszoteren azt, hogy ő kinlodna velunk.


Nagyon ideges már az ilyenektol ha ilyeneket felhozok.

2022. febr. 1. 10:54
 40/108 anonim ***** válasza:
100%
36: én sem értem, hogy egy gyerek mellett mi az a napi többóra háztartási munka....
2022. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!