Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem be a párom q...

Hogyan vegyem be a párom q családi életbe, ha en nem érek rá?

Figyelt kérdés

Rendszerint szobanövény a párom mert nem tudok vele mit kezdeni.


Szóval hazahozom a kicsit a suliból, játszok vele, tanulok vele, vacsorát csinálok, mosok, takarítok, a kicsit fürdetem, esti meseolvasás.


A párom mindeközben szobanövény. Neha ritkán játszik a kicsivel.


Félek, hogy le fog lépni ez miatt.


Nem tudom hogy néz ki egy családi élet mivel a gyerek apjával a kicsinek a babakorában szétmentünk. Életemben nem voltam még hármasban. Csak en+gyerek



#3.fél a családban
2022. febr. 1. 08:30
 71/108 anonim ***** válasza:
96%
#69: nálad a PONT! :)
2022. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/108 anonim ***** válasza:
100%

Miért KELL minden nap főzni, vagy kifőzde...? csinálsz pár szendvicset, 5 perc! És kész.


Amiket felsorolsz, az kb. két-háromhavonta EGYSZERI tevékenység.


Nem lehet, hogy valami kényszeres tisztaságmániás vagy????

2022. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/108 A kérdező kommentje:

Ja es ma jatekokat kell.késziteni a suliba. Mert kértek be a tanitok.


Azt is vennem kell sok aproságot.

Azaz pl ma ezért is mennem kéne vásárolni.


Rengetegszer van az hogy nalunk szinte nincs ilyen, hogy suli aztán csak otthon vagyunk.

2022. febr. 1. 12:06
 74/108 A kérdező kommentje:
72 mert a gyerek alig eszik suliban. A főétkezése a vacsora. Így is fizikailag gyenge, alkatilag vékony, es fako sápadt a bőre
2022. febr. 1. 12:06
 75/108 A kérdező kommentje:

Akik csak a segitségkérőt oltogatni tudják meg röhögni, koszontem a jelenlétet. El lehet ballagni.

Én is tudnék másokon röhögni elhihetitek.

2022. febr. 1. 12:07
 76/108 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt tisztázzuk le, hogy TE vagy a gyerek anyja és a TE dolgot a gyerek étkeztetése. Az egy dolog hogy van lehetőség az iskolában napi 3x étkezést befizetni, de a TE felelősséged az, hogy a gyerek normálisan étkezzen. Így ne fogd az iskolára, hogy miattuk gyenge és alkatilag vékony.
2022. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/108 A kérdező kommentje:

Nem fogtam a sulira.


Az a mondat hogy a gyerek a suliban alig eszik azt jelenti hogy a gyerek a suliban alig eszik es nem többet.

Igyekszem tápanyagdus vacsorával kompenzálni meg étrendkiegészítőkkel. Ami alig ér valamit de legalább nem beteges annyit ér legalább.


Elso osztalyban a növekedési rájája radikálisan csökkent le.

2022. febr. 1. 12:21
 78/108 A kérdező kommentje:
*rátája
2022. febr. 1. 12:22
 79/108 A kérdező kommentje:

Vagy üteme


Évi 10 centiket nőtt még ovisan.

Bekerült első osztályba. 1 év alatt 4 cm-t nőtt.

2022. febr. 1. 12:23
 80/108 A kérdező kommentje:
A magasság es sulygyarapodása szinte "megállt"
2022. febr. 1. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!