Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem be a párom q...

Hogyan vegyem be a párom q családi életbe, ha en nem érek rá?

Figyelt kérdés

Rendszerint szobanövény a párom mert nem tudok vele mit kezdeni.


Szóval hazahozom a kicsit a suliból, játszok vele, tanulok vele, vacsorát csinálok, mosok, takarítok, a kicsit fürdetem, esti meseolvasás.


A párom mindeközben szobanövény. Neha ritkán játszik a kicsivel.


Félek, hogy le fog lépni ez miatt.


Nem tudom hogy néz ki egy családi élet mivel a gyerek apjával a kicsinek a babakorában szétmentünk. Életemben nem voltam még hármasban. Csak en+gyerek



#3.fél a családban
2022. febr. 1. 08:30
 61/108 A kérdező kommentje:

Most irtam le hogy jelenleg nekem 4 stóc azaz 4 mosásnyi aag áll a szennyesben. Ez a ma.



Ha akarod visszajövök febr akarhanyadikán leirni neked azt aznap mennyi van.

2022. febr. 1. 11:44
 62/108 A kérdező kommentje:

Amig kimosom szárad a 4 stoc afdig felgyulik másik 2.


Es akkor nincs beleszamolva a piros sárga ruhaim. Illetve nem is ez erdekel most

2022. febr. 1. 11:45
 63/108 anonim ***** válasza:
100%

Nem való neked a gyerek, ha megsértődsz ha nem.. Jössz itt a kifogásokkal mi miért sza.r miközben csak képtelen vagy megoldani a számodra "kényelmetlen helyzeteket" (mellékesen ilyen a felnőtt élet, üdv a klubban).

Eddig a pároddal volt a baj, most már kiderült hogy semmire nincsen időd miközben most is minden válaszra reagálsz, ergo most is van időd..Akkor miről beszélgetünk?!Az a te nagy problémád, hogy nem vagy képes a saját idődet beosztani, és gyerek a felfogásod. Szívből remélem a te érdekedben, hogy ez egy kamu kérdés, mert ha ez igaz akkor sokkal nagyobb probléma és nehézség fog még érni téged életed során..és mint látszik ezt sem tudod megugrani..

2022. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/108 anonim ***** válasza:
100%

61-62: magadnak csinálod a problémát meg a műsort- és nem fogod fel, hogy ezen csak te tudsz változtatni.

Nem kell kétnaponta ágyneműt cserélni....

2022. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt sem értem, hogy egy mosásnál az 1 perc berakás + 5 perc kiteregetés mit jelent olyan borzalmas munkát, hogy mellette ne lehetne sminkelni, vagy gyertyát gyújtani....
2022. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 A kérdező kommentje:

53 tudom hogy nem csak én nevelek gyereket.

Mindenkinél minden működik, csak nalam nem.

Egy harmadik féllel pedig nem tudok mit kezdeni, mintha bele se férne az egészbe


EZÉRT is a kérdés, hogy HOGYAN csináljam, mielőtt meghalok az egészbe, mert fogytán az erőm is.

2022. febr. 1. 11:51
 67/108 A kérdező kommentje:

65 mosás mellett tanulok takaraitok fozok. Leirtam.


Most se érek rá. Munkahelyen vagyok. A főnök nem veszi fel a telefont.

2022. febr. 1. 11:52
 68/108 anonim ***** válasza:
94%

Hát akkor szenvedj tovább, a saját magad által kreált problémák miatt.


Három gyerek mellett nem voltak ilyen időgondjaim!

2022. febr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:
96%
Pont most írtad le te magad. Mindenkinél minden működik csak NÁLAD nem. Magyarul a probléma nálad van a kis fejedben. Ha kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye. 10ből 9embernek ugyan ilyen egy napja, de te vagy az egyetlen aki vergődik..
2022. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 A kérdező kommentje:

Szenvedjél te.

En legalább kerdezek.


Na nezzuk a mai napot.

Elmegyek a gyerekért suliba, ma korabban kell mennem. (A párommal már reggel kozoltem hogy 17, 18 ig ne is jöjjön.)sulibol 14 orakor erunk haza saccra.


Veszek neki vmi uzsonnát eszik pihizik aztán lecke. Kb 15 től max 17 ig.

Ma hamarabbra tudom hozni, mert hamar hozom sulibol.


18 ra kesz kell lennie a vacsinak tehat bevasarlas vagy suli utan, vagy lecke utan, vagy elviszem étterembe kifőzdébe


19 kor jatekido tus meseolvasas.

Valahova meg beteszem a mosast felmosast.

(Es akkor ablaktakaritas polctorles szekrenyek mogotti takaritás, játékszelektálás, lomtalanitás fuggonymosás, konyhaszekrény suvickolás, furdőben a piperecucvok kozt szelektálás rend, szekrényteteje, stb kanyarban sincs megcsinálva, átütemezve tavaszra. Szoval csak nagyjabol takaritok)


Aztan jön a párom. És 2.műszak kezdődik.

2022. febr. 1. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!