Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan költözzek el a szülöktől?

Hogyan költözzek el a szülöktől?

Figyelt kérdés

Kiskorunk óta pamellakásban lakunk egy 54 nm 1+2 félszobás lakásban. Van egy nővérem aki 30 éves én meg meg 27 éves én fiú vagyok. Tehát 4 felnőttnek nagyon kicsi és mivel nincs saját légtere nagyon senkinek megy mindennap a veszekedés. Én szeretnék elköltözni mivel a nővérem nem hajlandó saját alérletbe de 160 ezer forintba kerül. Viszont a fizetésem nettó 220 ezer Ft. És csakúgy tudnék elköltözni hogyha a szülők nekem fizetnének havi 60-70 ezer forintot albérletre hogy én is kijöjjek úgy. Viszont a szülők semmit nem fizetnek és igy meg elég nehéz az elköltözés.

Mindenhez sajnos pénz kell. A pénz oldaná meg a helyzetet mindenkinek. kár nagyobb ház vásárlásra akár az hogy veszek vagy bérelek meg a tesóm is saját lakást. Panel lakás enegm teljesen tönkretett. Amikor kicsi voltam akkor is már kics volt hát még most. Egy 10 nm szobában élek úgy egy 22 éve.

27/f


2021. dec. 19. 13:28
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/160 anonim ***** válasza:
100%
Nyenyenye mindenki hülye csak én vagyok helikopter. Anyámék a hibásak, amiért 27 éves férfiként semmim nincs, de legalább szkanderes vagyok meg kocsim is van. Nyenyenye a nővérem nem költözik el. Nyenyenye anyámék nem adnak albérletre. Nyenyenye mindenki hibás a nyomorult életemért csak én nem. Nyenyenye.
2021. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/160 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Azért dolgozom ennyiért, mert ápoló a szakmám, es nem fizetnek meg, szeretnék felmondani, és +120.000 többért, kedvezmenyekert Lidlbe menni arufeltotonek, de nekem felmondási tilalmam van....
2021. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/160 anonim ***** válasza:
100%

61/kérdező!

önző volt édesapad?????? Felháborító ezt olvasni! Arra nem gondolsz, hogy a családotokat nem akarta otthagyni, veletek szeretett voln maradni?!?


Gusztustalan vagy! Cs egYet ne felejts : Mindent visszafogsz kapni az élettől, 20,30ev múlva a te gyerekeidtől!

2021. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/160 anonim ***** válasza:
100%
Apádat nevezed önzőnek? És akkor te mi vagy? Felnőtt emberként élősködsz a szüleid nyakán, mert egymagad képtelen vagy életben maradni
2021. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/160 anonim ***** válasza:
100%
Most visasza olvastam 61es választ en is. Nekem is a gyomrom forog már, annyira szánalmas már ez a magyarázom a bizonyítványomat és nem veszed, hogy az ÖSSZES válaszoló egy véleményen van. Segítek :nem tiéden. Halld meg!
2021. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/160 anonim ***** válasza:
90%

Tudom hogy egy két válasz elég nyers, nem túl kedves, de igazuk van. Lásd be lassan. Nem egészen jól látod a dolgokat. Változtass, kezdj el spórolni. Neked 25ev felett a fizud 15% kellene már félre raknod. Otthon is lehet edzeni, online órák, youtube akar haverokkal. De ötleteket mar adtak bőven.

Hajrá, menni fog!

2021. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/160 A kérdező kommentje:

Igen és ez a baj van a magyar társadalommal.

Azért nem emelnek a fizetéseken, mert probálj meg 200 ezerből megélni. Jah hogy nem lehet? Nem baj akkor adja le az ember az igényeit, és stb. Kezdem már megérteni azokat a fiatalokat akik volt lehetőségük is kimentek külföldre dolgozni. Nem a spóroláson van a hangsúly hanem a nagyobb fizetéseken. Nézzétek már meg azt hogy egy csomó nyugdijas munkával töltötte az élete nagyrészét nem hogy nem lettek gazdagok de ahelyett hogy éltek volna ahelyett dolgoztak és nem élték ki az életüket. Egyszer él mindenki. Viszont ilyen mentalitással hoyg az ember spóroljon és probáljon Oesten megélni nettó 200-250 ezer forintból számomra érthetetlen. Olyan rosszindulatú és borzalmas olyanokat olvasni hogy minek élek én is a tesóm a szülök nyakán, miközben ha megnéztek egy lakást hogy mennyi az albérlet ára vagy eladási ára látjátok hogy nem 2 Ft. De azért ne éljek a szülők nyakán. ÉS az a szomorú hogy mindez oylan válaszoloktól jön akiknek a seg..ük alá tettek mindent a szülők és po..áznak arról hogy 200 ezerből meglehet élni miközben ők jóval többet keresnek. Szégyen.

2021. dec. 20. 20:14
 88/160 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nem tettek alám semmit. TANULTAM hogy jó fizetésem legyen és összegyűjtsem az önerőt a hitelhez. Nem sajnáltattam magam, nem hisztiztem, nem a szüleimtől vártam a megoldást hanem tettem érte.


Előtted is ott a lehetőség csak könnyebb vergődni és mást hibáztatni a saját kudarcodért.


Miért ne mehetnél ki külföldre? jaaa hogy akkor anyuci nem főzne mosna rád?

2021. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/160 A kérdező kommentje:
Ok 88-as. Mit tanultál akkor? Hoygan találtad az első munkahelyedet? Ismerős vagy neten? Hogyan vettek fél téged? Ezek az apró részletek nagyosn számitanak.
2021. dec. 20. 20:26
 90/160 A kérdező kommentje:
Ismerős utján találtad a munkát?
2021. dec. 20. 20:26
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!