Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan költözzek el a szülöktől?

Hogyan költözzek el a szülöktől?

Figyelt kérdés

Kiskorunk óta pamellakásban lakunk egy 54 nm 1+2 félszobás lakásban. Van egy nővérem aki 30 éves én meg meg 27 éves én fiú vagyok. Tehát 4 felnőttnek nagyon kicsi és mivel nincs saját légtere nagyon senkinek megy mindennap a veszekedés. Én szeretnék elköltözni mivel a nővérem nem hajlandó saját alérletbe de 160 ezer forintba kerül. Viszont a fizetésem nettó 220 ezer Ft. És csakúgy tudnék elköltözni hogyha a szülők nekem fizetnének havi 60-70 ezer forintot albérletre hogy én is kijöjjek úgy. Viszont a szülők semmit nem fizetnek és igy meg elég nehéz az elköltözés.

Mindenhez sajnos pénz kell. A pénz oldaná meg a helyzetet mindenkinek. kár nagyobb ház vásárlásra akár az hogy veszek vagy bérelek meg a tesóm is saját lakást. Panel lakás enegm teljesen tönkretett. Amikor kicsi voltam akkor is már kics volt hát még most. Egy 10 nm szobában élek úgy egy 22 éve.

27/f


2021. dec. 19. 13:28
 101/160 anonim ***** válasza:
100%
Es hozok meg popcornt - várom a kérdező újabb eszmefuttatasait, mert nagyon tanulsagosak a megnyilvanulasai. Bölcs bagolynak hábrű😂😂😂😂😂😂
2021. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/160 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a kedvencem, hogy ha az apja kiment volna külföldre akkor tudtak volna jobb, nagyobb és kényelmesebb házat venni. A kérdezőnek szemlátomást az a baja, hogy nem kényelmes neki a panelban egymás hegyén-hátán, folyton ezzel jön. Ha lenne egy szép nagy kertes házuk ott vígan elvegetàlna még.

Hogy akarsz jobban keresni ha annyi eszed sincs, hogy rákeress a hiányszakmákra? Mégis mit tettel eddig a jobb fizetésért, ha meg arra se vetted a fáradtságot, hogy átnézz pár álláshirdetést, hogy milyen lehetőségeid vannak?

2021. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/160 anonim ***** válasza:
31%
Gxcivicces amugy h a kerdes is kamu, o is azt élvezi h hergelhet titeket, meg ti is azt élvezitek hogy közösen oszthatjatok az eszt neki :DD
2021. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/160 anonim ***** válasza:
100%

“ Nézzétek már meg azt hogy egy csomó nyugdijas munkával töltötte az élete nagyrészét nem hogy nem lettek gazdagok de ahelyett hogy éltek volna ahelyett dolgoztak és nem élték ki az életüket. Egyszer él mindenki.”


Óriási, hogy az papol életről aki 27 évesen a szüleivel él és nincs egy forintja se. Igazi főnyeremény vagy. 😀 Vagy neked az az élet hogy eljársz kondiba? Sokkal nagyobb élet lett volna egy haverral anno közösen kivenni egy lakást és nem mindig anyucihoz rohanni haza hanem felnőttek módjára a “sajat” otthonotokba hazamenni.

2021. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/160 anonim ***** válasza:
86%
Itt már a magyar társadalomtól kezdve az apádon át a munkáltatókig mindneki hibás volt, hogy neked nem sikerul az, ami a te korodban nagyjából mindenkinek… még a BKV is hibás mert nem megy a munkahelyed felé, máshol BP-n meg ugye nem lehet dolgozni.
2021. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/160 anonim ***** válasza:
100%

"Nézzétek már meg azt hogy egy csomó nyugdijas munkával töltötte az élete nagyrészét nem hogy nem lettek gazdagok de ahelyett hogy éltek volna ahelyett dolgoztak és nem élték ki az életüket."


Az előbb még nem dolgoztak eleget, legalább is apád, mert nem mert külföldre és nem gazdagodott meg, mert lsuta volt.

Rohadt jó, más dolgozzon, rakjon a kérdező s.gge alá lakást, hogy neki ne nagyon kelljen dolgozni :)


Arra rohadt kíváncsi vasgyok, hogy majd mondasz a ygerekednek arra, hogy "apa, ha nem lettél volna lusta és gondolsz ránk, akkor most jól élnénk és vennél nekem lakást,"

2021. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/160 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vncan egy olyan érzésem, hogy kamu és mostmar h lebukott nemis fog válaszolni
2021. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/160 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek meglesz a 2o oldal?
2021. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/160 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, ha visszatér a kérdező.
2021. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/160 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen mentalitással nem lesz gyereke.

Így a kérdés veszélye nem fenyegeti. Elég neki az is, hogy az egész világ őt nyomorítja, pedig ő mindent megpróbál..

2021. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!