Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan költözzek el a szülöktől?

Hogyan költözzek el a szülöktől?

Figyelt kérdés

Kiskorunk óta pamellakásban lakunk egy 54 nm 1+2 félszobás lakásban. Van egy nővérem aki 30 éves én meg meg 27 éves én fiú vagyok. Tehát 4 felnőttnek nagyon kicsi és mivel nincs saját légtere nagyon senkinek megy mindennap a veszekedés. Én szeretnék elköltözni mivel a nővérem nem hajlandó saját alérletbe de 160 ezer forintba kerül. Viszont a fizetésem nettó 220 ezer Ft. És csakúgy tudnék elköltözni hogyha a szülők nekem fizetnének havi 60-70 ezer forintot albérletre hogy én is kijöjjek úgy. Viszont a szülők semmit nem fizetnek és igy meg elég nehéz az elköltözés.

Mindenhez sajnos pénz kell. A pénz oldaná meg a helyzetet mindenkinek. kár nagyobb ház vásárlásra akár az hogy veszek vagy bérelek meg a tesóm is saját lakást. Panel lakás enegm teljesen tönkretett. Amikor kicsi voltam akkor is már kics volt hát még most. Egy 10 nm szobában élek úgy egy 22 éve.

27/f


2021. dec. 19. 13:28
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/160 A kérdező kommentje:
68-as: Én nem várom hogy megoldsátok az életemet. Olyan értelmi szinten nullán vannak igy egyesek hogy nem igaz. Én azt irtam előbb is hogy akik azt mondják hogy milyen könnyen meglehet keresni nettó félmilliót akkor tessék. Itt van a lehetőség. ha szerintetek bármelyik cég fizet ennyit. Akkor miért is van rengetek munkanélküli akár Budapesten? Vagy miért dolgoznak még mindig az emberek nettó 200-250 ezres fizetésekért? Külföldre én mennék is ha lenne rá lehetőségem. És igen mi a piacképes szakma szerintetek? Az IT területen kivűl? Vagy itt mindenki programozó vagy burkoló?
2021. dec. 20. 17:01
 72/160 A kérdező kommentje:

70-es: Ha szeretnél bdua villát miért nem veszed meg?

Itt mindenki milliókat keres a gykn havonta tehát te is megtudod azt venni.

2021. dec. 20. 17:03
 73/160 anonim ***** válasza:
100%
Menjél gyárba, 3-4 műszakba. Menjél külföldre. Menjél vendéglátózni. Ne mástól várd már felnőtt ember létedre! A csajok nem azért röhögnek ki, mert anyádékkal laksz, hanem azért, mert egy dacos 12 éves gyerek nem ilyen nyomorult már, mint te.
2021. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/160 anonim ***** válasza:
100%

71: Valogass kedvedre: [link]


[link]


Attol mi tart vissza, hogy keress egy munkaerokozvetitot es jelentkezz kulfoldi munkara? Vagy hogy erted, hogy nincs lehetosege? A piac nyitott, aki keres, az talal is lehetoseget. De jelentkezhetsz direktben is a kulfoldi allaslehetosegekre.

2021. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/160 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem válaszoltál arra, hogy TE miért nem mész külfödre, amikor apádtól ugyanezt, sokakkal nehezebb körülmények között elvártad.
2021. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/160 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszem meg a budai villát, pont ez volt a lényege a kommentnek, hogy az ember sok mindent szeretne ami elérhetetlen számára, legalábbis anélkül hogy megmászná érte a ranglétrát. A fotelbol leírni hogy ez meg az kell a legegyszerűbb.

Amit szeretnél akkor azt realizálni kell a fizudhoz. Neked most első körben ha annyira menni akarsz otthonról, az a lehetőséged hogy maradsz a panelban vagy berelsz egy szobát. Aztán majd ha találsz jól fizető állást akkor berelsz lakást. Vagy lemondasz 1-2 dologról ami nélkül tudsz létezni. Az alap kérdés pedig nem az volt hogy milyen jól fizető munkákat tudunk, de én már nem szajkozom szazadjara amit előttem is. Azt kérdezted hogyan költözhetnel el majd mindenre volt kifogásod. Igazad van hogy az élet nem csak munkából meg alvasbol áll, de vannak időszakok mikor áldozatot kell hozni ha el szeretnél érni valamit.

2021. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/160 anonim ***** válasza:
100%

Te ahhoz is túl kényelmes vagy, hogy közösen kibérelj egy lakást más valakivel vagy lemondj az autóról (tudom PONT a te munkahelyedre nem megy BKV), de elvártad volna hogy apad a feleségét meg a gyerekeit hátrahagyva húzzon ki pár évre külföldre és valószínűleg lakjon együtt idegenekkel.

Csak szólok, ha ennyi idősen nem kell haza adnod pénzt akkor örülj, és elég gaz ha így se tudsz félre tenni semmit. De biztos erre is lesz valami kifogás, csak ne az ossza már az észt hogy ki a hülye, aki közel 30 évesen otthon lakva is a saját hülyeségében dagonyázik.

2021. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/160 anonim ***** válasza:
100%

Menj el felszolgálónak, nem mindenhol kérnek tapasztalatot vagy végzettséget, nem tudom miből gondolod hogy mindneki csak abban a szakmában helyezkedik el amit tanult.

Ennél amit most kapsz tuti többet keresnél.

2021. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/160 anonim ***** válasza:
100%
#54 akkor a pepco-nal is mindenkinek van autója és azzal jár dolgozni? 😀
2021. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/160 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz osztozni a fürdőn és a konyhán, akkor osztozhatsz rajta otthon, meg a szobán is. Jaa, hogy ott legalább főznek, mosnak rád? Az apád fsza nem kellene annak az élettelen, elkényeztetett, követelőző seggednem?
2021. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!