Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan költözzek el a szülöktől?

Hogyan költözzek el a szülöktől?

Figyelt kérdés

Kiskorunk óta pamellakásban lakunk egy 54 nm 1+2 félszobás lakásban. Van egy nővérem aki 30 éves én meg meg 27 éves én fiú vagyok. Tehát 4 felnőttnek nagyon kicsi és mivel nincs saját légtere nagyon senkinek megy mindennap a veszekedés. Én szeretnék elköltözni mivel a nővérem nem hajlandó saját alérletbe de 160 ezer forintba kerül. Viszont a fizetésem nettó 220 ezer Ft. És csakúgy tudnék elköltözni hogyha a szülők nekem fizetnének havi 60-70 ezer forintot albérletre hogy én is kijöjjek úgy. Viszont a szülők semmit nem fizetnek és igy meg elég nehéz az elköltözés.

Mindenhez sajnos pénz kell. A pénz oldaná meg a helyzetet mindenkinek. kár nagyobb ház vásárlásra akár az hogy veszek vagy bérelek meg a tesóm is saját lakást. Panel lakás enegm teljesen tönkretett. Amikor kicsi voltam akkor is már kics volt hát még most. Egy 10 nm szobában élek úgy egy 22 éve.

27/f


2021. dec. 19. 13:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/160 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hat akkor vagy alszol a kocsidban es meg van oldva a kulonkoltozes vagy leteszel rola.
2021. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/160 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező ezt úgy hívják hogy prioritások, vannak olcsó edzőtermek is max nem költesz kiegészítőkre. Autó meg tök fölösleges Budapesten.
2021. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/160 anonim ***** válasza:
97%
És haza mennyit adsz? vagy 27 éves felnőttként elváros hogy anyuciék tartsanak el? Pelenkázni is kell még esetleg vagy a bilibe beletalálsz?
2021. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/160 anonim ***** válasza:
95%

És attól jobb, hogy pár havonta hisztizel itt ezen és mindenki megmondja, hogy te ülsz fordítva a lovon?

Dehogy.

Abszolút nem realisztikus amit itt előadsz edzésről, kocsiról meg még mellé a busz bérletről. De tök jó vele hergelni a népet, ha menetrendszerűen kiírod. Hozza a kattintásokat, vagy nem tudom. De ez már uncsi. Kis kreativitást kérnék, ha lehet.

2021. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/160 anonim ***** válasza:
99%

"kocsi fenntartása olyan 50-60 ezer Ft havonta "


Ja, ez tök feleslges. Nincs lakhatásod, de az autóra költöd a fizud jelentős részét,

2021. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/160 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy 60-70 ezer az autó, hogy havi 300-400 ezret keresek vele. Nekem az munkaeszköz.


Ne vicceljünk már, adj le a kiadásaidból! Lehet, hogy nincs luxus közte, de ebből lazán le lehet faragni 100 ezret.


Amúgy meg tényleg. Ennyi idősen nem számolgatni kell miből jössz ki, hanem el kell költzötni. Aztán majd megoldod... elég idős vagy. Na halgassa muter hogy kefélem a csajt, amikor 40-en vag

2021. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/160 anonim ***** válasza:
23%

Ezt kar volt itt megkérdezni.. itt mindenki a pénz szakértője. Normalisan leirni nem tudják, hogy mit csinalj, csak lehordani meg ezzel az eltartott dumával jonni.


Szerintem a kocsiról tegyel le, a Bp bérletet is beleirtad, maradjon csak az, azzal tudsz közlekedni. Szuleidtol jofej hogy nem kernek el toled semmit, de cserebe szerintem azt rakd felre hogy legyen alaptőkéd es akkor lassan el is tudsz majd koltozni.

2021. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/160 anonim ***** válasza:
79%
Rengeteg munkahelyen adnak szallast is.
2021. dec. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/160 anonim ***** válasza:
100%
És csakúgy tudnék elköltözni hogyha a szülők nekem fizetnének havi 60-70 ezer forintot albérletre - Ezen azért most jót nevettem :D
2021. dec. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/160 A kérdező kommentje:
39-es: Én meg tudok min nevetek? Hogy nagyon sok fiatalnak vesznek a szülők vagy adnak támogatást lakásra anyagi szempontból. Például adnak a fiatalnak 5 milliót a maradékot meg oldja meg hitelből. Csak tudod ebben a magyar undoritó országban ahol az árak nyugati áron vannak de a fizetések átlagban még az 1000 eurót sem érték el. Szerinted igy hogy lehet bármilyen jövő tervezni? Oké itt a gykn mindenki milliomos és 1 milliót keresnek havonta meg mindenki IT szakember meg burkoló de ezekre a hazugságokra nem lehet alapozni. Rengeteg állás kereső csoportban benne vagyok és nem nagyon akarnak nettó 1500 Ft/órát fizetni a munkáltatók. Az 20 napra bejelentve és 8 órára számolva nettó 240 ezer Ft. Mire elég az a pénz? Mire elég ha egy albérlet kerül 170 ezer forintba és még ebbe nincs benne a rezsi meg kaja. És azért nehogymár 27 évesen költözzek össze vad idegen emberekkel, amikor direkt azért akarok a szülőktől is elköltözni mert egyedül akarok élni és nem mással.
2021. dec. 20. 12:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!