Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan költözzek el a szülöktől?

Hogyan költözzek el a szülöktől?

Figyelt kérdés

Kiskorunk óta pamellakásban lakunk egy 54 nm 1+2 félszobás lakásban. Van egy nővérem aki 30 éves én meg meg 27 éves én fiú vagyok. Tehát 4 felnőttnek nagyon kicsi és mivel nincs saját légtere nagyon senkinek megy mindennap a veszekedés. Én szeretnék elköltözni mivel a nővérem nem hajlandó saját alérletbe de 160 ezer forintba kerül. Viszont a fizetésem nettó 220 ezer Ft. És csakúgy tudnék elköltözni hogyha a szülők nekem fizetnének havi 60-70 ezer forintot albérletre hogy én is kijöjjek úgy. Viszont a szülők semmit nem fizetnek és igy meg elég nehéz az elköltözés.

Mindenhez sajnos pénz kell. A pénz oldaná meg a helyzetet mindenkinek. kár nagyobb ház vásárlásra akár az hogy veszek vagy bérelek meg a tesóm is saját lakást. Panel lakás enegm teljesen tönkretett. Amikor kicsi voltam akkor is már kics volt hát még most. Egy 10 nm szobában élek úgy egy 22 éve.

27/f


2021. dec. 19. 13:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/160 anonim ***** válasza:
90%
Gyálra pont visz ki BKV kék busz, a kérdezőnek egyetlen szava sem igaz, troll.
2021. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/160 anonim ***** válasza:
100%
Hat így nem lehet, hogy mindenre van kifogásod. Autó az kell, kondi az pláne kell, idegenekkel nem lakok, jobb melot nem keresek mert szar a végzettségem nyenyenye… kevesen vannak olyan helyzetben hogy milliók folynak be passzív jövedelemből… szerinted akik pl egyetemre járnak és koliban/idegenekkel albérletben kell élniük és zsebpénzt kapnak/diákmunkaval keresnek pár tízezret havonta azok hogy oldják meg? Igaz, hogy ok 20-22 évesek, valóban 27 évesen már nem erre vágyik az ember de valahol el kell kezdeni. Vagy aki ilyenkor meg otthon lakik az általában a spórolás miatt teszi de neked meg azt se sikerül…
2021. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/160 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan a gyk népétől várod h oldják meg a jobb melot neked? Hirdetéseket néztél már?😀
2021. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/160 A kérdező kommentje:

Jézusom itt egyesek hány évesek? :D A Pepconál dolgozok és nem visz ki oda busz. De ha nem hiszed ird a keresőbe. Gorcsev Iván utca 7,

Szóval 51-es: Amit tudok neked javasolni hogy nézd meg a Harry Potter első részét amiben benne van egy troll is és pont rád hasonlit. És egyáltalán mondjátok már el nekem, ti csináltok valamit vagy csak dolgoztok? Mellette nem jártok edzeni se évente egyszer nyaralni se utazni se szórakozni, csak dolgoztok és alszotok? Mert ha igen akkor úgy valóban elég a 200 ezres fizetés. Csak nem tudom hogy mond e nektek valamit hogy mi az hogy ÉLET.

2021. dec. 20. 14:37
 55/160 A kérdező kommentje:
52-es: Idegenekkel nem laknék együtt. Akik koleszosak azok megint más. Én nem jártam egyetemre tehát koleszos sem voltam soha. Én albérletben vagy saját lakásban szeretnék egyedül lakni azért akarok elköltözni a szülőktől. Ezen mit nem lehet megérteni? csak mind mindenhez ehhez is súlyos pénzek kellennek, amit ilyen fizetések és ilyen magyar mentalitással amit a legtöbb munkáltató mutat a munkavállalók felé számomra nem a legjobb fizetések terén. A magya munkáltató olyan hogy dolgoztatni akarják az embereket meg rengetek elvárás és stb de a fizetés a béka segge alatt van.
2021. dec. 20. 14:42
 56/160 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keres egy gyárat, többet kapnak ott...kocsi se kell akkor vagy nem megy rá ennyi pénzed. Keres másodállást akár.

Kifogás kifogás hátán.

Én itt vagyok 29 évesen, gyerekkel, albérletbe (itt se olcsó) és 2 év múlva lakást veszek hitelre. Dolgoztam érte eleget és jé mellette éltem, hobbim is van.

N

2021. dec. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/160 anonim ***** válasza:
81%
Keress normális munkát. Próbléma megoldva. Elég kényelmes, semmit sem érő munkád lehez, ha ennyit kapsz érte. Emeld meg a feneked
2021. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/160 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok mindent szeretnék, amire nem telik. De ezért nem a szüleim hibásak. Sőt ha hibás is valaki, a politikusok vagy valami titkos háttérhatalom vagy az egész társadalom, akkor is nekem kell alkalmazkodnom. Gondold át, te mit tudsz változtatni az életeden, mert mások hibáztatása nem visz előre.
2021. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/160 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan munkahelyen dolgozol, ahol a bejárás költségei elviszik a béred negyedét, akkor tré helyen dolgozol.
2021. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/160 A kérdező kommentje:
Ezért kértem hogy adjatok ötleteket olyan helyekre ahol is felvesznek és nem nettó 220-250 ezres a fizetés amit jelenleg is megkeresek hanem nettó 300-500 ezer forint között. Hajrá. Ne csak a duma legyen nagy ha ennyire okosok vagytok hogy bárki bármikor talál bárhol magasabb fizetésű munkát akkor itt a lehetőség. Ezzek nem csak nekem segitenétek hanem a sok álláskereső és magasabb fizetésre vágyó embereknek is.
2021. dec. 20. 15:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!