Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántad, hogy gyereket...

Megbántad, hogy gyereket vállaltál? Ha újra kezdhetnéd is így tennél?

Figyelt kérdés

Szerintem a mai fiatalok többsége ebben a dilemmában van, hogy egyáltalán vállaljanak-e gyereket vagy jobb saját magunknak élni, egy ‘gonddal’ kevesebbel.

Akiknek már van, ők tudták, hogy tényleg azt akarják és így teljes az életük?


2021. dec. 19. 12:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/138 anonim ***** válasza:
81%
A legynagyobb visszahúzó erő szerintem is az, hogy az ember hiába tanul és dolgozik, sok esetben saját magának sem képes mindent megteremteni, nemhogy még egy gyereknek. Ezek közül tényleg a lakhatás a legnagyobb gond és egyáltalán nem azért, mert mindenki “kacsalábon forgó palotát” szeretne vagy Budapesten szeretne lakni, hanem egy épkézláb városban is, egy teljesen átlag ház/lakás is elérhetetlen egy átlag fiatal számára. (Párokról pedig ne is beszéljünk, mert bármiféle probléma keletkezik egy kapcsolatban és vezet váláshoz stb., azt kapod meg elsőnek a pofádba, hogy mi az, hogy a saját kereseted csak annyi, nincs saját lakásod, nem tudsz egyedül lakhatáshoz jutni stb., minek vállaltál akkor gyereket).
2021. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/138 anonim ***** válasza:
75%

9-es csak nem mindenki akar miskolc melletti nyomortelepen 2 millio forintert "házat" vasarolni.

En egyre inkabb felelotlennek tartom azokat, akik gyereket vallalnak, a csupasz seggre. Ismerek olyat, aki 4 honapos kapcsolatbol ment ferjhez, mar van egy sajat lakashitele, most johet a babavaro meg a CSOK meg a faxxomtudja mi es lehet, hogy hormonalis baja van, szoval egyaltalan nem biztos, hogy lehet gyereke. Na ez aztan a felelossegteljes viselkedes.

2021. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/138 anonim ***** válasza:
20%
12-es: Pécs mellett vettünk idén házat. 20km-re. 17 millióért. 160nm
2021. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/138 anonim ***** válasza:
64%
Ok, en Pecsre se koltoznek. Se melle.
2021. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/138 anonim ***** válasza:
22%
Igen, a te típusod csak a Rózsadombra költozne
2021. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/138 anonim ***** válasza:
11%
11. Tudom hogy egyre drágább az élet, de gondolom a te születésedkor sem lehetett olcsó. Tehát megint ott tartok mint egy másik kérdésnél írt válaszomban, hogy már a saját életedet is feleslegesnek tartod. Magyarul, megszülettél, de minek!
2021. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/138 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy mondjuk csak tisztában van a Pécsi viszonyokkal, pl. munkalehetőségekkel.
2021. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/138 anonim ***** válasza:
27%
15-ös: de, majd Borsodbótára, nem?
2021. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/138 anonim ***** válasza:
46%

Én megpróbálok a KÉRDÉSRE válaszolni, ha nem baj!


Soha nem bántam meg a gyerekemet és így visszanézve és megélve az anyaságot, nem tudok semmi olyat elképzelni, ami ezt az érzéscunamit helyettesíthette volna.

De senkit nem akarok erről meggyőzni, mert akinek nincs, annak ez olyasmi lenne, mint egy színvaknak magyarázni, hogy milyen a piros szín.

2021. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/138 anonim ***** válasza:
84%
Én mondjuk a kerdesre feltett válaszokra lettem volna kiváncsi, nem arra hogy ki hol lakna és nem lakna, de tök jó hogy ezeket is megtudtam.
2021. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!