Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántad, hogy gyereket...

Megbántad, hogy gyereket vállaltál? Ha újra kezdhetnéd is így tennél?

Figyelt kérdés

Szerintem a mai fiatalok többsége ebben a dilemmában van, hogy egyáltalán vállaljanak-e gyereket vagy jobb saját magunknak élni, egy ‘gonddal’ kevesebbel.

Akiknek már van, ők tudták, hogy tényleg azt akarják és így teljes az életük?


2021. dec. 19. 12:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/138 anonim ***** válasza:
93%
Annyira könnyen dobalódzik mindenki ezzel a torleszto olcsobb, mint a berleti dijjal, csak azt felejti el mindenki, hogy onero is kell ahhoz a szaros lakashoz, a tovabbi koltsegekrol nem is beszelve mar.
2021. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/138 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan 52. Ha ilyen egyszerű lenne a hitel, akkor senki sem albérletre dobálná ki a pénzt, mikor a törlesztőt is fizethetne belőle. De nem így van.
2021. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/138 anonim ***** válasza:
2%

Jesszusom a férjem szaros szakmunkás és 24 évesen netto 420-at keres Baranyában! Én szintén ennyi idősen a diplomámmal 360+cafetériát kapok.

Ne ámítsatok, hogy csak “szerencsések vagyunk”. Pályát kell akkor módosítani, tanulni kell, nem rinyálni.

2021. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/138 anonim ***** válasza:
93%
53 Tanulni sincs ingyen , néztem egy szakma ami érdekelne 330 ezer Ft. Plusz a munkáltatóm nem enged el amikor én akarom, tehát sokszor be se tudnék járni akkor hogy tanuljak meg?! Plusz gyakorlatot kell letölteni, szintén a munkahely rovására mert idő…
2021. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/138 anonim ***** válasza:
91%
55 az miért kifogás, ha valakit nem engednek el munkahelyről? Azt pedig nem adhatom fel, mert akkor miből élnék?! És ez egy szakma csak, érettségi utani. A diploma mèg több idő és pénz.
2021. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/138 anonim ***** válasza:
96%
Mindenki nem lehet mérnök, informatikus stb. Ha mindenki pályát módosítana arra ami éppen jól fizet, 1 nagy lenne a munkanélküliség, 2 összeomlana a társadalom. Az eü pl. már eléggé döcög. Örülj, hogy megfizernek. Sajnos az átlagot nem. Ja, és nem mindenki van sajnos párkapcsolata.
2021. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/138 anonim ***** válasza:
93%

"Pályát kell akkor módosítani, tanulni kell, nem rinyálni."


És akkor ne menjen senki rendőrnek, vagy eü. dolgozónak, mert ott nem lehet ennyit keresni?

2021. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/138 anonim ***** válasza:
97%

58 Nos igen én épp EÜ-s vagyok.

Amikor sírva könyörög nekem egy beteg, hogy segítsek ( megteszem könyörgést nélkül is) valahogy nem az jut eszembe, hogy miért nem lettem inkább műkörmös … mert a körmös barátnőm épp 3 szor annyit keres mint én. Ez egy hivatás nem egy szakma. Aki a pénz miatt jönne ide az már nincs az eü-ben.

2021. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/138 anonim ***** válasza:
93%
A "szaros szakmunkas" ferj buszke lehet a diplomas felesegere, hogy igy beszel rola egy nyilt forumon. ;)
2021. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/138 anonim ***** válasza:
96%
De aztán a sikeres lyányka rinyál majd a legjobban, ha hónapokat kell várnia egy-egy vizsgálatra, vagy maszekhoz mennie, mikor fizeti a tb- t...
2021. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!