Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a párom alkoholi...

Mit tegyek ha a párom alkoholista?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt a párommal van 1 gyermekünk. Sajnos az ő gyerekkora egyenlő a nullával mivel mindig az apját részegnek látta. Mostanában ő is nagyon elkezdett inni. Hétköznap dolgozunk mind a ketten nincs időnk egymásra.hétvégén együtt tudnánk lenni de ő állandóan a kocsmában ül nem tudunk sehova elmenni hármasban mert mindenhol az alkoholt keresi meg a kocsmákat. Nem tudom mit csináljak nincs hova mennie csak én vagyok neki sajnálom őt nagyon de ez így se mehet. Annyit könyörgök neki hogy hagyja abba ne igyon sírtam is neki de nem hat rá semmi mikor józan megigeri hogy többet nem iszik és velünk fog foglalkozni, de ahogy eljön a hétvége ugyan ott tartunk. Mit csináljak?
2021. jún. 20. 15:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
32%

#34

Szerintem most is részeg!:D:D:D

2021. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek, tudtam volna hogy ennyien összevesztek ki sem írom a kérdést. Akik engem támadnak meg a páromat sajnálják nagyon sokszor megprobáltam segíteni rajta most utoljára pofon is vágott engem, nem megy orvoshoz nem megy sehova én hiába kérem térdenállva nem néz engem semmibe,egyszerűen az alkoholt választja nem tudok vele mit kezdeni. Neaggódj 32.es nem lesz magára, beszélek az anyjával hogy békuljon ki vele és menyjen hozzá. Én miatta kardiologushoz járok, pánikbeteg lettem és akkor még őt véded meg sajnálod? Eszem megáll meg én vagyok a rossz. Ha meg nem szeretném már rég az utcán lenne minden nélkül kicsit gondolkodj el 32.es mielőtt ilyet írsz. A fiamat ezerszer jobban szeretem mindt a páromat! Ezért is hagyom el mert a fiamból nem lesz alkoholista miatta.
2021. jún. 20. 17:00
 43/65 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem az addiktológiai kezelés része a családterápia. Ott mindenki elmondhatja a saját igazságát.

Nem engedjük el a kezét a vakoknak, a siketeknek, a mozgássérülteknek. De elengedjük a kezét a pszichés/pszichiátriai betegeknek és az alkoholistáknak.

Ez így nem jó.

2021. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
17%

42


Azert igazan kiirhattad volna ezt a reszletet is, osszezavarva sok embert mintha valoban nem tennel meg semmit.

2021. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
100%

#40

A 39-es választ nem én írtam, te nyomorult szeszkazán!

Én a 31-es válaszoló vagyok.

Egyébként mi ez, hogy "Befejezned mar a sirankozast?"

Az ivócimboráidnak, vagy a csaposnak dirigálj!Viseld méltósággal, hogy kivágott az asszony, nyilván oka volt rá! A tetteknek megvan a következménye!

És innentől nekem hiába írogatsz, törlöm a kérdést, mert a piás észosztásodra nem vagyok kíváncsi!

2021. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
82%

42

Ha megpofozott, akkor nyilván el kell küldened. Ez ilyen egyszerű.

2021. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
4%

Nem tudom, miért lettem lepontozva. Tényleg nem foglalkozik a család egy pszi beteggel és/vagy alkoholistával. És mindkettőben érintett vagyok, tudom, hogy miről beszélek.

43-as voltam

2021. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
100%
41-es: igen, most is iszik. Onnan a felbuzdulása. a dolgozó piások 4-5 körül elkezdenek inni.
2021. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek:

Nagyon szurkolok neked és a gyerekednek.

2021. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megjavítani,te biztos, hogy nem tudod, ha ő nem akarja. Merő jószívűségből fogod tönkretenni a gyereket és magadat is. Nem a te dolgod megoldani az életét, ne te intézd már azt is, hogy hova megy , ha kirakod. Gondolom párszor már eljátszotta az abbahagyom istenbizony játékot, de nem változott meg. Nem is fog.
2021. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!