Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a párom alkoholi...

Mit tegyek ha a párom alkoholista?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt a párommal van 1 gyermekünk. Sajnos az ő gyerekkora egyenlő a nullával mivel mindig az apját részegnek látta. Mostanában ő is nagyon elkezdett inni. Hétköznap dolgozunk mind a ketten nincs időnk egymásra.hétvégén együtt tudnánk lenni de ő állandóan a kocsmában ül nem tudunk sehova elmenni hármasban mert mindenhol az alkoholt keresi meg a kocsmákat. Nem tudom mit csináljak nincs hova mennie csak én vagyok neki sajnálom őt nagyon de ez így se mehet. Annyit könyörgök neki hogy hagyja abba ne igyon sírtam is neki de nem hat rá semmi mikor józan megigeri hogy többet nem iszik és velünk fog foglalkozni, de ahogy eljön a hétvége ugyan ott tartunk. Mit csináljak?
2021. jún. 20. 15:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
69%

#23

Hurrá, akkor fogd és vidd a férjemet, akivel 25 éve élek együtt és segíts rajta!

Egyébként mi a francot tudsz te rólam, vagy az életemről?

Mit tudsz a gyerekeim életéről, vagy mit tudsz az ilyen családok reménytelenségéről?

Mit tudsz arról, amikor a saját apjuk ellopja a gyerekek nyári keresetét, vagy mit tudsz arról, amikor a kapudat rúgják a hitelezők?

Honnan tudod, hogy mi lett már megpróbálva, milyen áldozatok árán, te ítélkező, szerencsétlen fotelhuszár!

2021. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
20%

24-es


Dehogy szereti!

Aki egy beteg embert (mert az alkoholizmus igenis betgség!) kidob,az egy fikarcnyit sem tud őszintén szeretni.


Én csak a párját sajnálom,mert így nagy valószínüleg totál magára marad és így nem tud majd felállni az alkoholizmusból.

2021. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
64%

31


A sajat tapasztalatotbol indulsz ki. Amit sajnalok.


De ki kell nyitnod a szemed, mert attol hogy nalatok egy csalad rovasara ment a dolog, masnal lehet kozel sem fog.

2021. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
71%
Itt a piások védszentje. A napi szeszelő.
2021. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező!


Az alkoholistát mániásan védelmező is egy családja életét megmérgező kirúgott alkoholista, mert ennyi düh és gyűlölet a józan életet kívánó normálisakkal szemben másban nincs!

Így vedd figyelembe!

2021. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
83%

35

Szerintem itt nem egy ember írogat.

2021. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
32%

#31


Hurrá,már megint egy frusztrál életű,mindenkit kioktató és mindent tudó szerencsétlen!


Egyáltalán tudsz te valami normális hangnemet is megválogatni magadnak,vagy otthon is mindenkivel ilyen stílusban beszélsz?


Egyébként meg nem rólad,meg a családról volt szó,nyugodjál meg!


Hiába hiszed azt,hogy mindent tudsz az alkoholizmusról,mert volt egy alkoholista férjed,mert minden féle alkoholista eset más.


A te férjeden nem lehet segíteni,de éppenséggel lehet,hogy a kérdező párján lehetne.


De neeeem,mert az ilyen fotelhoszárok,mint te,megmondták,hogy dobja ki...a szerencsétlen férfi pedig nehogy meggyógyuljon,hanem haljon meg,igaz?


Undorító...

2021. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
78%

35

Másrészt elmész a ... izébe azzal, hogy normálisak. Kik a normálisak? Hüm?

2021. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
66%

Az meg senki nem veszi észre hogy az alkoholizmusával tönkre teszi a családod. Nincs is normális élet egy alkoholista melle.

Segíteni? Túl nyomó részbe vissza fog esni, és minden kezdődik előröl. Persze meglehet próbálni. valaki írta hogy aki elakarja hagyni magára gondol. És amikor az alkoholista beiszik akkor ő kire gondol? Gondolom akik az alkoholista pártját fogják soha nem éltek egy komoly alkesszal sem. Tudnék mesélni miken mentem keresztül. Család is ráment. Segíteni? Az áldozaton mikor segít valaki? Mert most is az áldozat a hibás mert nem segít. Higgyétek el kedves pártolok, hogy az áldozat is nagyon akarja hogy legyen rendes élete az alkoholistának, de semmi változást. Sok alkoholistának meg megemlíteni nem lehet, hogy valami legyen.

Kérdezőnek annyit, ha normális életet akar magának és a gyerekének akkor keressen új párt magának!!!! Mert nem lesz változás!

2021. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
24%

39


Befejezned mar a sirankozast?


Nem minden ember olyan mint parod, fogd mar fel azzal a kis agyaddal.


Ne indulj ki belole.


Lehet nalatok nem mentek a dolgok, sajnalom, nagyon szar leheett, de ez a "rosszat akarok masiknak mert nekem is rosszul sikerult!!!" picsogas nagyon undorito es idegesito, gyerekes.


Nem tudom hany eves vagy de nagyon leragadtal a 14 - 16 eves szinten erzelmileg, meg lassan ertelmileg is.

2021. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!