Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a legdurvább családi...

Mi az a legdurvább családi erőszak amit átéltetek vagy egy barátotok/ismerősötök élt át?

Figyelt kérdés
Persze csak akkor írjátok le ha tudtok róla beszélni
2021. febr. 18. 19:29
 81/100 anonim ***** válasza:
86%

De az ilyen emberek MINEK vállalnak gyereket ????!!!?!!


Én pl tudom, hogy szülőnek totálisan alkalmatlan lennék, de nem is akarok gyereket.

2021. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 Metionin ***** válasza:
96%
82. Mert eszükbe se jut hogy a gyereket "vállalni" kell. Mindenkinek van, a gyerek jön, gyerek kell, mitszólnak ha nincs. Anyám pl. ezért vállalt, aztán meg ütött amíg hagytam. A szülők nagy része totál alkalmatlan a szülői szerepre.
2021. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/100 anonim ***** válasza:
96%

75#

Ezen bekonmyeztem pedig fiu vagyok es mar nem fiatal.

Ez nagyon szomoru.

2021. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 anonim ***** válasza:
90%
#82 a 30as és a 31es válaszokat olvasd el
2021. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 anonim válasza:
0%
Amikor leköptem a húgom
2021. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 anonim ***** válasza:
89%
86: Te nem vagy normális, hülye állat....
2021. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/100 anonim ***** válasza:
90%
gondolom #86 az az idióta aki ezt a kérdést kiírta: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..
2021. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 anonim ***** válasza:
98%

Ezeket itt olvasva, úgy érzem, elveszett minden reményem az emberiségben.

Hálát adok a jó Istennek, a sorsnak, a szerencsének hogy nekem jó élet jutott.

Sajnálom hogy sok embernek ilyeneket kellett átélnie. Azt kívánom hogy legyen boldog életetek.

2021. febr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim ***** válasza:
87%

Van egy elég érdekes történet ami egy ismerősöm története.


Adott egy szerelmes pár frissen végzett diplomával belekezdenek az életbe. A nő nagyon szeretne gyereket és főállásu anyuka akar lenni. A pasi még szeretne várni amíg fel nem húzzák magukat anyagilag. A nő minnél jobban szeretne és történt egy "baleset" és a nő terhes lett. Megszületett a baba és rájött, hogy nem olyan egyszerű de azt hitte a gyerek szeretete ezt visszaadja. Depressziós lett és egyik pillanatba túlféltette másik pillanatba meg eldobta a gyereket magától. A pasi alig volt otthon mert sokat dolgozott, hogy legyen pénz eltartani a családot. Amikor otthon volt akkor takarítot kaját csinált rendbe rakta a gyereket és legutolsó sorban aludt. Közben az anya ordítozott vele és lelki terrorba tartotta. Volt kb egy fél év amikor anya teljesen megváltozott és újra a régi lett ekkor becsúszott egy újabb baba. A terhesség utolsó hónapjában naponta akart kést szúrni a hasába az anya mert gyűlölte a gyereket. Amikor megszületett alig foglalkozott vele. Az anya pár hónap alatt végül teljesen bekattant ön-és közveszélyes volt így bezárták egy elmegyógyintézetbe. Az apa visszaköltözött a szüleihez és kevesebb munkát vállalt mert lekileg tisztára kész volt. A gyerekeket szerencsére nem érintette mélyen a dolog mert még kicsik voltak. Az apa a munkahelyén megismerkedett egy kedves hölgyel aki sokáig visszautasította mert sose akart gyereket és félt, hogy rossz anya lenne. Végül összejöttek és összeköltöztek. Az a nő imádta a gyerekeket és nagyon jó anyuka lett belőle. Boldog család lettek és a kisebbik gyerek is már 19 éves. A szülőanya meghalt még az elmegyógyintézetben ami késöbb megszünt. A gyerekek tudják a történetet és megvan a maga véleményük de nem foglalkoznak a múltjukkal.

2021. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 anonim ***** válasza:
92%
Első családlátogatás barátnőmnél (mindketten lányok vagyunk). Anyuka a karácsonyi vacsoránál hozzámvágta a tányér halászlevet. Közben torka szakadtából ordítva: takarodj a házból te leszbikus k...rv..a.
2021. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!